Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ktoś:Ej

JA: ? , kto ty?

Ktoś: Co cie qwa to obchodzi?

Ja: A o co chodzi?

Ktoś : ej zrup mi cheata z OPK, Invisiblem, weapon blenderem czy jakoś tak

JA: OPkt jest z weaponem zapatachowane

Ktoś: Masz to zrobić bo ban na MPC , pozdrawiam kokosz!

 

Heh^^....

Może to ten co podszywał się pod M@ńka, a teraz udaje jego kolegę.

 

On jest chyba najsłynniejszym spambotem na MPC :D

 

 

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Mam pytanie bo chciałem ściągnąć grę na komę z neta i patrze a tak obok nazwy pisze 128x128 jak mój telewizor ma większy ekran od komy bo on ma 40x50cm a ta gra na rozdzielczość 128x128 cm to ten ekran to jakaś plazmóka ma być czy coś??? to ja mam szukać gry na kome około 2x2 cm?? Bo jeszcze z tak dużą koma się nie spotkałem co ma 128cm na 128cm.

 

z tego tematu :

 

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=37725

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Hehe dostał pewnie komputer na komunie^^. Takie są efekty gdy dziecku pozwoli się dłużej posiedzieć przed komputerem ^.^.

Ps. multi konto gaming ^^

368216.png

Opublikowano

@Up No... dzieci ciągle będą i ciągle będą właziły na MPC jak na każde inne forum ^^

hahah

Ta gra na komórkę najbardziej mnie rozwaliła :D

Opublikowano

Administracja powinna zrobić coś takiego,zeby podawać wiek i jak jest mniej niz 13 lat to nie ma jak zrobić acc,wiem ze wielu userów by straciła,ale cóż;/ trzeba się poświęcić

Opublikowano
Administracja powinna zrobić coś takiego,zeby podawać wiek i jak jest mniej niz 13 lat to nie ma jak zrobić acc,wiem ze wielu userów by straciła,ale cóż;/ trzeba się poświęcić

 

I tak wszyscy dają 18+

Opublikowano

Aby miec dostęp do niecenzuralnej części forum , wiecie gołbe baby ( te prawdziwe ) co jakiś czas jedno konto po wejściu w regulamin ( gołe baby ) i która ma 18 lat , zostaje przekierowana do tajnego działu.

Opublikowano

@Up tak , tak .. fajnie :P

 

@A co do tego "I tak wszyscy dają 18+" to się zgadzam z Owned-em :P

a to chyba rzadkość o.O:D

Opublikowano

Wiek nieznany kobieto..;d

 

@down

 

"Wiek nieznany" :P

Opublikowano
Chcialbym sie dowiedziec jak i w czym napisac bota do gry przegladarkowej (sporo w niej AJAXu).

Co trzeba wiedziec, z czego sie uczyc itp.

PS zaczynaja sie wakacje wiec bede mial duuzo czasu na taka "zabawe" wiec mysle ze dam rade ;]

eMSPLAYER debilu pierdolony powiedz mi co w tym cytacie jest takiego idiotycznego?

Wez sie najpierw jebnij z 10 razy w leb zanim cos nastepnym razem napiszesz

Opublikowano
Dlaczego wy się mnie czepiacie? Ja nie zrobiłam wam niczego

wtf?

Nie wieże :D

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

n0 w0w ...

Jak by była dziewczyna to by była : Prażynka ^^

Opublikowano
eMSPLAYER debilu pierdolony powiedz mi co w tym cytacie jest takiego idiotycznego?

Wez sie najpierw jebnij z 10 razy w leb zanim cos nastepnym razem napiszesz

 

 

Ogarnij jezyk kida....

 

Btw praza weź sobie nie rób jaj nie wiem jak się do Ciebie zwracać bejbi ; P

Wanna Cookie?!

Opublikowano
:(:( mam dosyc wbijania sie czasami spedzam przy wbijaniu sie na serwer 1 godzine prosze jesli znacie jakis program dzieki któremu bende muk sie wbijac szybciej ił atw to wbiszcie jego nazwe

z gury dzienki

bez komentarza

:(:( mam dosyc wbijania sie czasami spedzam przy wbijaniu sie na serwer 1 godzine prosze jesli znacie jakis program dzieki któremu bende muk sie wbijac szybciej ił atw to wbiszcie jego nazwe

z gury dzienki

Ja pierdole...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...