Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up

Skad wiesz?

Ja Jakoś Najebałem licealiscie...a mam 14 lat ;>

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Ja Jakoś Najebałem licealiscie...a mam 14 lat ;>

 

Przebij mnie..skopałem dziadka jak miałem 3 latka. Różnica - ok. 70 lat.

 

Aaa..i wczoraj sam naklepałem 15 skinom

Opublikowano
Przebij mnie..skopałem dziadka jak miałem 3 latka. Różnica - ok. 70 lat.

 

Aaa..i wczoraj sam naklepałem 15 skinom

 

jak dziadek bał się ciebie dotknąć

 

mamy nowego brusa lee xD

 

 

a ja wczoraj rozwaliłem pół Iraku i 3/4 kazachstanu bo mi w banku nie chcieli w rublach wypłacić xD

Opublikowano
Tia, teraz banda napalencow bedzie prosila o gg i foty :) Ciekawe czy gra warta swieczki ^^

A tu sie okaże, że to pedofil xD

1317454587-U195480.png

Opublikowano

sry za double :P

 

haha pr0 :P

 

Kokosz jest przeważnie wieczorami przeważnie czaszem go nie ma ,ale jest

 

1317454587-U195480.png

Opublikowano
Mam prośbe dałby mi ktoś liink czita na wiecej looota i god mode do EMS proszze pomóżcie a i napiszcie jak używać bo jestem zioleony jeśli oto chodzi i prosze o niewyzywanie tak jak h.. cip. czy noob bo szukałem ale nie moge znależć

 

znalazłem na forum PG hacka

 

to jest cos jak dal maga nodelay tylko dal wara czy mogł by mi ktoś to wytłumaczyc bo muj kolega z kadś ma i gra juz 2 dni i ma 41lv T.T prosze o wszelki linki do programow jakie beda potszebne do tego i najliepiej tutka moze byc vid lub pic

 

:)

Opublikowano

BANANAHAX

Nie wiem o czym gadasz o_O

Do PL wchodzisz przez NPC w Green.

Później nie włazisz do żadnej pierdolonej jaskini tylko idziesz na ,,plaże'' masz na mapie i kurwa po drodze masz stone golemy

Opublikowano

@UP

 

o0

 

http://www.wrzucaj.com/580560

 

filmik jest do pobrania lol, widac jak byk.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=43149

 

13 post ..

 

GM chinczol ale to co pewno ma gg ;)

1317454587-U195480.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
3 dni suko sam jesteś zjeb nie wiem gdzie mieszkasz ale poznam twoje im namierze cię i cię zabije i pochowam w ogródku zje bie pierdolony bój sie bo kiedyś cię dopadne

Odgraza dla Makina za bana xD

Opublikowano
A co to jest "komputer"???Bo ja nie wiem???To jest takie auto??biggrin.gif
W-A-R-R-O-C-K

to pewnie miala byc ironia ... ale niestety malo smieszna

 

Opublikowano

Otóż mam 10 DARK crystal nie BLACK !!

I nie wiem gdzie to refnąć żeby mieć DARK crystal

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dark crystal= Dark crystal omgf

jyh.jpg
Opublikowano
@Topic.

Niech szuka w googlach dobrze na stronach.

Dobra rada... koleś jest niesamowity x_X .

Heh fajny tatuaż styl z gta sa ? :Dzal mi się.
Bless też dał czadu =3.
Opublikowano

pandulin1

Hehe, pierwszy raz widzę moda w temacie, wilku93, chyba mu się niechcąco kliknęło jak walił konia pod biurkiem

to jest jakis pr0 nie powiem co xD

 

Potem zrobil temat: "Hahaha <rotfl> Hahahahaha <lol> Hahaha

Konfrontacja"

Witam, dzisiaj dostałem warna od naszego nowego moda, wiku93, i pod tytułem "obraza mnie" jeszcze do tego z błędem, nie wydaje mi się żebym go w jakiś sposób obraził tak więc czekam na wytłumaczenie, czy ty po prostu dostałeś moda i dla zabawy wklejasz warny, czy coś ci się przywidziało??

Proszę o nieusuwanie tego tematu, chcę to zrobić publicznie, na tym polega konfrontacja

 

Ale myślę że to raczej nie była obraza, jakbym napisał że się bawisz wibratorem pod biurkiem, to rozumiem, ale mniejsza z tym.

Myślę że wiku obraził mnie bardziej, bo on w sumie mógł się obrazić o to że niby na forum moderatorów nie ma,

Tak więc proszę o zdjęcie tego warna, bo nawet w sądzie by było umożenie sprawy (wiem co mówię)

 

 

OWNED

Opublikowano

noo ten pandulin1 rozwalił mnie, nowy moderator hahaha ;) Nie wiem skąd on się wziął myślał że moderatorami są piomal i mlody mimo iż pisał w moim temacie ;o A tak wgl jak to n1 powiedział "chce TO zrobić publicznie" lubi hardkor ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...