Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Przepraszam wszystkich bardzooooo..!!!! Mam zadanie trudne z FIZYKI ktore jest mi bardzo potrzebne!!!!! Tylko bardz prosze o odpowiedz gdyz mam zagrozenie z fizyki :( :angry: . Moderator prosze o poczekanie na odpowiedz i dopiero danie mi bana i usuniecie tematu Blagammmmmmmm!!!!!. Oto tresc glupiego zadania :( :

 

Oblicz moc kulki o masie 1Kg upuszczonej w wys. 100m w chwili uderzenia o ziemię. Wszelkie opory zaniedbaj.

 

Za dobra odpowiedz dam 5* , wiec prosze was to moja jedyna szansa zeby wybrnac ze zagrozenia :(

 

PS. Wzory podam jeszcze:

-na moc P=W przez T

P-moc, W-praca, T-czas

 

-na prace W=F razy r

W-praca, F-sila, r-przesuniecie (droga)

 

Jeszcze raz proszeeeeee....

Blagam was musze miec to na jutro inaczej bede mial 1 na semestr blagam!!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :(

Czy nikt naprawde nieumie zrobic tego zadania??? :(

 

jest dział prace domowe a on w inne gry prosi o pomoc :rolleyes:

2006-2010

Opublikowano

@UP

 

I w kazdym temacie pisze "close" poryty, pozatym zeby robic nick z koncowka PL na polskim forum...

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano
a ja dodam pewnego spamera

7e6a69ef688a7d04m.jpg

 

d8d6336f7f38b163m.jpg

 

 

spamowal w tematach z wrzesnia -.-

 

 

banik na 60 dni za archeologie , spam

 

 

 

tematy zostaly tamte wyczyszczone z jego postow aby nie bylo wiecej archeologow -.-

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

@UP

dla ciebie regulamin jest idiotyzmem ? żal

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

 

 

zal to wg ciebie jest smieszne?

wg mnie to spam a zeby ni spamowac wrzuce cos chociaz troche smiesznego

 

 

 

Witam.

Wymyśliłem sobie że korzystając z okazji wolności od szkoły będę czytał przez ten czas książkę

No i tu już 1szy problem. Nie wiem jaką wybrać.

Co mnie interesuje:

*Wojna atomowa ;p

*Post apokaliptyczny świat.

Itepe.

 

Jeśli nie znacie takiej książki to podawajcie wasze ulubione tytuły.

Pozdrawiam

 

 

Ja rodzicom rok temu, pod choinke kupiłem kamasutre, ucieszyli sie

.

Opublikowano
wg ciebie twoj avatar jest smieszny?? xD musisz byc noobkiem

 

nie nie jest on smieszny akurat mi sie zachcialo taki zrobic

nie bede mowil ze jestes noobkiem bo nim nie jestes moze co najwyzej newbie nie wiem nie wnikam ale zeby smiac sie z regulaminu??

pzdr

a jak chcesz moge go zmienic SPECJALNIE DLA CIEBIE !!! (oferta specjalna dla newbie) jak ci sie nie podoba o.O

 

@yay 125 jam jest spamer nad spamerami ^^

.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=20063

Ten temat niszczy wszystkie inne ;p

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=20063

Ten temat niszczy wszystkie inne ;p

Nie widze nic idiotycznego w tym temacie, za to duzo smiesznego zalu i zazdrosci w twoim poscie ^^ .fail ? No wai !

I zeby nie bylo spamu

 

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=23193

n0bek01

zrobil double posta, potem w trzecim przeprosil za lagga ;).

@edit.

Ten sam uzytkownik, napisal posta w temacie z nowym hackiem.

Fajny hack polecam :)

A teraz jego synga:

Zadajcie sobie pytanie.. Hackuje, po co? Sądze, iż ta chęć hackowania wynika z tego, że czujecie się niedowartościowani w grze, tzn. ktoś gra lepiej od Was i po przez to chcecie mu utrudnić życie, i zacząć cheatować. Możliwe również, że hackujecie przez to, że jesteście noobkami. Nie sądzę, że to przez to, aby wbić szybciej lvl, bo i tak wiecie, że dostaniecie bana .

Opublikowano

@UP

Zauważ że ten nobek1 zrobił nie double posta tylko dwa posty ale róznią się od siebie

Chcesz to ci zrobie konto i dam ci odp i sie zmienisz haslo pisz pw smile.gif

Chcesz to ci zrobie konto i dam ci odp i se haslo zmienisz ... jak co to pisz pw

Albo celowo albo nie wiem w jakim celu ale przypadek to nie był ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano
Nie widze nic idiotycznego w tym temacie, za to duzo smiesznego zalu i zazdrosci w twoim poscie ^^ .fail ? No wai !

I zeby nie bylo spamu

 

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=23193

n0bek01

zrobil double posta, potem w trzecim przeprosil za lagga ;).

@edit.

Ten sam uzytkownik, napisal posta w temacie z nowym hackiem.

 

A teraz jego synga:

Zadajcie sobie pytanie.. Hackuje, po co? Sądze, iż ta chęć hackowania wynika z tego, że czujecie się niedowartościowani w grze, tzn. ktoś gra lepiej od Was i po przez to chcecie mu utrudnić życie, i zacząć cheatować. Możliwe również, że hackujecie przez to, że jesteście noobkami. Nie sądzę, że to przez to, aby wbić szybciej lvl, bo i tak wiecie, że dostaniecie bana .

 

Śmieszne jest uzasadnienie dla czego wygrał Simp

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano
kurwa jak ty mnie wkurwiasz swoimi wypowiedziamy mam taki kurwa nerw ze mam ochote ci porzadnie wyjebac w ten poniemiecki pusty leb ze ci sie kurwa okupacja przypom.

hahahaha niemoge z tego gościa hahhahahahahahhahaha

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano
KURWA OPDISUJCIE PO POWRESZE A PO DRUGIE MI SIE NIE ZMIENIA IP !!!! CIAGLE MAM

 

Property Value

IP Address: 87.205.221.83

Country: Poland

 

Poland

Port: 3044

 

I JAK WCHODZE W EXPLORERA I ZMIENIAM SIEC LAN TO GóRNO WIELKIE DAJE TO !!

moze mi ktos zrobic konto ?? jak tak to napiszcie pivaaa plix albo pomozcie zrobic to IP

 

2006-2010

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...