Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
lody ?

 

lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody lody

ale fajnie

 

 

spam naszego kolegi xD

Kandyduje na moderatora dzialu Cabal Online

 

Mniej spamu,wiecej szpanu:PMusimy odpicowac to forum:D

 

bd8153.png

 

6potiqwwv0.th.png

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@post nr 40

pm ktory odczytalem 5 min. temu

 

 

 

 

brawa dla pana -,-

ma takie prawo

 

każdy powinien mieć takie prawo a niektórzy powiń dostać nawet jak nie go nie chcą

Wiecie co chłopaki ja gram na serwerze , jestem barbarzyńcą i wale z różczki...
to m przypomina wywiad w TVN o tibi kolesi tłumaczył o co w niej chodzi

SILKROAD online jest grą dla botów

silkroad sprzyja boterom

 

Santetsu.png

WYFARMIONE 1,351,000/1,000,000 SP

Weteran
Opublikowano

@UP dokładnie. nie trawie kolesia. Nie potrafi pisać po polsku, a jak mu się to wypomni to mówi, że on przecież ma w sygnie, że nie potrafi pisać po polsku. Mógłby się przynajmniej chłopak troche postarać..

...

Opublikowano

Nie rozumiem takich ludzi. Firefox ma wbudowaną opcje korekcji. Coś jakby word. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na podkreślony wyraz i już masz propozycje dobrze napisanych wyrazów.

Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

Ia zlóham mózycek s kejgenuw!!1

"Mi tuu iks de"

Opublikowano

Brawa dla spamera

Vivi

cos mi sie dziwnie kolory rozmyly na bialo

Homo sum; humani nil a me alienum puto. - Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce.

Opublikowano

Cytat z tematu nabór na moderatora war rock

wymagania

to co zwykle(jak ktoś chce to niech czyta)

Wiek16lat

 

Mam 14 lat

J. Angielski- nie jest mi obcy

Kreatywność, poczucie humoru- bardziej to drugie :D

Doświadczenie w prowadzeniu forum- Jestem moderatorem na innym forum

J. Polski- nie jest mi obcy

Znajomośc gry- dobrze znam tą grę

Pewnie mam znikome szanse ale zawsze można spróbować.

Życzę trafnego wyboru i Pozdrawiam

 

Ludzie wy udajecie,że nie umiecie czytać czy tylko spamicie ,,dla zasady''?

Opublikowano

Dla twojej wiadomości napisałem ten post gdy było ograniczenie wiekowe od 14 lat dopiero potem kilo_ kartofli zmienił na 16 -.-

Opublikowano

nie dam cyatu, ale wystarczy spojrzec na jakze wywołujące placz posty

 

 

...Kilo_kartofli

 

 

Opublikowano
DureeX

Witam wszystkich uzytkownikow tego wspanialego forum. Użytkownik " exidius1 " dokonał plagiatu (mojego avatara) , nie wykonałem go sam , lecz jego zachowanie jest bardzo nie stosowne. Mam nadzieje , ze administracja wykona odpowiednie ruchy .Z gory dziekuje i pozdrawiam.

to mnie rozjechało

chcesz kopiować moje tut'ki ? kopiuj przecież ci nie zabronię

Opublikowano
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Chciałbym bardzo przeprosić moda mpc,MS za spam moim kontem ale pod moją nie odecność mój młodszy brat (noob) spamował znaczy robił nowe tematy sorrry.....i chciałbym a byście nie uważali mnie za nooba i spamera ;/

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

Stary mi wbił na konto i zaczął spamować ;< .

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...