Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Jakbyś chciał wiedzieć to amfetamina USPRAWNIA CZŁOWIEKA na czas działania.

Mamy tutaj experta od używek xD Szkoda tylko że nie napisał co się dzieje gdy czas "usprawniania" minie-.-

gogetasignpm0.gif

w500.png

Opublikowano

Dla mnie największy idiotyzm to chyba był jak taki gościu pytał się czy sobie ogolić włosy :)

24026.png

Multi Player Cheats - Best Of The World

3305.jpg

17954.jpg

6081.png

Opublikowano

A tu patrzcie jaką wiadomość dziś dostałem na pw od kessanda :P

 

Witam! Nazywam sie Bartek. Mam do pana pytanie otóż: czy wirusy które Pan umzliwił do ściągnięcia mogą zawierać wirusy? Mam kaspersky INTERNET SCURITY 2009 . Boje sie ponieważ ostatnio chyba wlasnie po sicganieciu hacka miałem zepsuty komputer. T dla mnie bardzo ważne.

Pozdrawiam keesanda.

 

Myślałem że padnę :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=N9mhuEtDhQ8&feature=plcp

 

Twórczość młodego rapera. Wchodźcie i oceniajcie.

Opublikowano

@Kapec

 

nie wszyscy sa rowni wiesz w jakim sensie, mogles nick osoby ktora ci to wyslala chociaz ocenzuorwac ;]

2006-2010

Opublikowano

Wędrujący temat! Ja do pogaduszek wbijam fajnie czytam czytam patrze ... a ja już w silkroad jestem ... poczytajcie! vLoL

Opublikowano
KRZYSIEK XDD PEDAŁ KOKOSZ PEDAL WOJTESEK PEDAL BLACK GEJ.

JEBAC TO FORUM KRZYSKOWI WALI S DUPY A KOKOSZOWI RYJA A BLAKOWI Z JEGO KIJA.

WOJTASEK JEBANY PIERDOLONY SKIN HUJ MU W DUPE JEBANEMU DZIECIAKWI MAM DO Z TYLU W DUPIE.

KOKOSZ JEBANA ZAPIEROLONA SZMATA HUJ MU W ROW.KRZYSIEK CHCESZ ODGRYZ MOJE WLOSY POD PACHAMI

WIEM ZE TO UWIELBIASZ.KOKOSZ TO JEBANA DZIWKA PEDAL GEJ WOZI KLEJ NA GUMNOWYCH LACZKACH POIJE PALI KONIA WALI W DUPE MA ROBACZKA A WOJTASKA BIERZE SRACZKA.BLACK TO JEBANA MEDA I HUJ ZAJBEANY MAM GO W DUPIE.JEBAC TO FORUM BUHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!HUJ o

 

ehe, koles niezla podjarke mial pewnie zwalil se 3x zanim to napisal :) czy moze po?

2006-2010

Opublikowano

xxxxxxxxx 18:55:27

witam

xxxxxxxxx 19:00:36

jak bedziesz to byłbym wdzieczny jakbyś odpisał

Ziomal 19:01:35

?

xxxxxxxxx 19:02:37

ja w sprawie niejakiego own3d czy jakos tak bardziej znanym mi jako scamer i oszust ... ktorego bardzo bronisz chociaz kolega przestawił Ci dosyc mocne dowody:)

Ziomal 19:03:08

kogo ja broniłem?

xxxxxxxxx 19:03:47

Poza tym, own3d jest klientem administratora, i to ON (Dzierzba) podejmuje ostateczną decyzje co do zbanowanie użytkownika posiadającego Elite.

Ziomal 19:04:07

Jakieś link czy coś daj, bo czasu nie mam, a nie chce mi się szukać

xxxxxxxxx 19:04:25

czego link?

Ziomal 19:04:56

Do topicu gdzie kogoś broniłem, bo w ogóle nie wiem o kogo Ci chodzi

xxxxxxxxx 19:05:15

o uzytkownika own3d

xxxxxxxxx 19:05:21

nie mam konta na waszym forum

xxxxxxxxx 19:06:17

i najlepije napisac nie mam czasu a z tego co słyszałem on na Twoim forum handluje postaciami które ukradł

xxxxxxxxx 19:06:29

i wszystkim pisze głupia wymowke ze jestes tylko paserem

Ziomal 19:06:40

podaj mi adres forum

xxxxxxxxx 19:07:06

nie byłem nigdy na waszym forum^^

Ziomal 19:07:10

bo chyba Ci się coś pomyliło

xxxxxxxxx 19:07:32

ehh szkoda czasu

xxxxxxxxx 19:07:48

sami sie przekonacie jakos z was okradzie

xxxxxxxxx 19:07:54

okradnie*

Ziomal 19:08:56

Kurwa mać, koleś, zastanów się najpierw zanim do mnie napiszesz. Nie broniłem żadnego own3d'a, na forum widzę tylko kolesia z 1 postem o takim nicku. Kolejną rzeczą jest to, że jestem adminem tego forum, ale nie jest ono moje.

Ziomal 19:09:32

Od kogo masz w ogóle ten nr?

xxxxxxxxx 19:09:46

raz tylko jego nick widziałęs?

xxxxxxxxx 19:09:50

Poza tym, own3d jest klientem administratora, i to ON (Dzierzba) podejmuje ostateczną decyzje co do zbanowanie użytkownika posiadającego Elite.

Ziomal 19:10:14

I jak oskarżasz kogoś, to podaj chociaż jeden fakt, dowód

Ziomal 19:10:23

jaki kurwa klient administratora?

Ziomal 19:10:29

jakie elite

Ziomal 19:10:33

o czym Ty człowieku mówisz

xxxxxxxxx 19:11:54

ehh

xxxxxxxxx 19:12:04

dobra powodzenian na dforum

Ziomal 19:12:17

Nie,nie,nie. Jak zacząłeś, skończ

xxxxxxxxx 19:13:43

http://www.smsilkroad.fora.pl/wts-wtt,43/d...owody,2618.html

xxxxxxxxx 19:13:59

Złodziej (9-03-2009 22:11)

frajerze mowilem ze nic mi nie zrobisz na tym forum ;]

Złodziej (9-03-2009 22:11)

pchly takie jak ty zdychaja pierwsze

Ziomal 19:15:08

daj mi passy bo nie chce mi się regować, ewentualnie, zrób screeny

xxxxxxxxx 19:15:11

i co mowisz ze nie ma zadnej elity jak koło nicku own3d jest elita

xxxxxxxxx 19:15:21

do czekgo passy

Ziomal 19:15:32

chwila

Ziomal 19:15:50

http://www.smsilkroad.fora.pl mówisz że to tu jestem adminem?

xxxxxxxxx 19:16:07

a nie>

Ziomal 19:16:16

O ja pierdolę

Ziomal 19:16:38

Nie, nie jestem na http://www.smsilkroad.fora.pl adminem

Ziomal 19:16:43

Nawet nie mam tam konta

xxxxxxxxx 19:16:52

och to sry :(

Ziomal 19:16:55

A teraz mi powiedz, skąd masz ten nr?

xxxxxxxxx 19:17:24

nie iwem

xxxxxxxxx 19:17:32

a czy to wazne

Ziomal 19:17:35

Jak nie wiesz, skoro napisałeś

xxxxxxxxx 19:17:50

kolega mi wysłał

xxxxxxxxx 19:17:58

tak btw na jakim jestes adminem sro.com.pl?

Ziomal 19:18:23

Nawet Ci nie będę pisał, powiem Ci tylko, że silka widziałem 2 razy na oczy

Ziomal 19:18:35

Sprzedawałem kiedyś soft'a, ale to dawno temu

xxxxxxxxx 19:18:38

heh ale napisac mozesz

xxxxxxxxx 19:18:50

a jak sprzedawęłs do watpie zebys był na sro.com.pl

xxxxxxxxx 19:18:54

ale mozliwe

Ziomal 19:18:56

Skąd komuś wpadł do głowy tak zajebisty pomysł, nie iwem

Ziomal 19:18:58

Nie

Ziomal 19:19:04

Miałem swoją stronę

Ziomal 19:19:11

www.softmod.pl

xxxxxxxxx 19:19:12

ja tylko dostałem nr zeby do ciebie nie napisac

xxxxxxxxx 19:19:14

sry

Ziomal 19:19:54

I nie pisz więcej do mnie w sprawie, o której nawet nie mam pojęcia

Ziomal 19:19:55

Elo

xxxxxxxxx 19:20:03

sorry

 

 

 

 

 

 

Sprawa może nie dotyczy mpc, ale mnie czyli admina. Na początku myślałem że o mpc chodzi...

Po prostu n/c. ;)

Emerytura

 

Może kiedyś...

Opublikowano

e X e

 

Mam pytanie. może głupie ale pytanie xD A więc tak:

Jeżeli jak ktoś ma czane oczy to go razi bardziej niż tego co ma jasne(np. niebieskie)??

 

 

 

No to czekam na odpowiedź xD

 

Wrotek

 

a jezeli ktos jest murzynem to go bardziej razi czy nie? :/

 

e X e

 

no wlasnie.. i czy mu jest cieplej xD

 

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=29837

Admin Cienia
Opublikowano

@Ziomal

Taki przypałom to internet powinni odciąć...

 

@Ziomq

Ile błaznów chodzi po tym świecie co nie ;] ?

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano
No więc czarni są czarni ponieważ ich skóra wydziela jakiś szit (zapomniałem nazwy) który chroni ich przed wpływem słońca. Gdyby byli biali to by się chyba spalili (dlatego są czarni) lol, ale teorie. Z oczami raczej nie, to tylko cienka warstwa kolorku, wszystkich razi tak samo xD

tutaj jeszcze jedna smieszna odpowiedz sdo tematu owneda

@ziomal

lol ale przypal xD

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...