Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

o.O nowy idiotyzm, tym razem nie post

 

Reklama na górze MPCF :

 

Naostrzyj swoje ostrze!

 

Nie powinno być 'naostrz'? xD

reklama RMCF1902

Opublikowano

SsixD napisał:

witam mam 80% warna i jak moge sie tego pozbyć??

furmanek255 na to:

musisz poczekac az same znikna
Opublikowano
Hahaha... tego jeszcze nie było. oO

 

To był nokaut xD ale naprawde koles ma ladnie we lbie xD

9Dragons Veteran Player <--- DB8 WT Hybrid

 

Jeśli masz jakieś pytania na Temat 9Dragons zapraszam do działu 9D lub Napisz PM, na pewno odpowiem. :)

Opublikowano
CYTAT(Oblivion @ Jul 14 2009, 03:08 PM) *

@Topic.

Niech szuka w googlach dobrze na stronach.

 

Dobra rada... koleś jest niesamowity x_X .

Dzięki :D....

 

Ej no lałem się z gościem i on mnie dednął a miał tylko 8 leweli wjęcej ^^.

Hehe Co za typ ;D

sygna7mn.png
Opublikowano
Witam mam problem gram w wr jak poszczelam troche i bende mial malo ammo i wezme ammo (box) to w tedy mi napisy zmieniaja sie na plamy czarne pls o pomoc z gory dziekuje

Dodam że topic zatytyłowany był "Czy Jest Jakies Spec Komputerowy !"

 

Oto pewnego esera do kasi101:

Jakbyś mogła jeszcze Anty Kika dać bo to jest bardzo potrzebne.

off

Opublikowano

@Up zomg "zal" x_X btw. Owned nie słusznie stracił moda... ciekawe kiedy ktoś się tym zajmie jak należy.

Opublikowano

6691530 0:01:48

a mozna na tym metinie mien nick polski

Adrian 0:01:57

nie

6691530 0:01:58

napszyklad gotosleep

Adrian 0:02:03

to jest angieslki

 

 

 

 

 

HAHAHHA

1317454587-U195480.png

Opublikowano

człowieku one by sie pozabijały o to że ktoś komuś ubił psa na expa  pozatym pewnie będą całą noc przed kompem koczować żeby wbić jako 1 taki mały wyścig szczurów 

 

Oo

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...