Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zajebiaszzy pomysł na facetke ;>

Blaysera mi rzal !

@down Jakie wymiary mają być ?

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dawid dopiero to zobaczyłeś D: Blayser przesadził nie jestem po jego stronie ale miał tez racje -.^

Mlody poczytaj regulamin i punkty odnośnie sygn. x.x

 

 

 

 

 

 

 

WIRUS xDreinstalka kompa antywir ci tego nienaprawi

Reinstall kompa =]

Opublikowano

wprawdzie nie jest to na forum, ale jest to rozmowa na gg z 1 z uzytkownikow mpc (chodzi o pakiet na kopiowanie itemow w zhyper)

 

x 21:50:08

siema jaki jest pakiet w wpepro na kopjowanie item ?

Ja 21:51:26

5p 13 rd 4l 4j

Ja 21:51:28

ten

x 21:51:33

thx

 

5p 13 rd 4l 4j - po przelozeniu na same litery, da nam to magiczny wyraz ;)

Opublikowano
Zauważyliście ,że coś google siadło??

 

Siema. Mam tą gierke i chciałbym zagrać przez neta i moje pytanko jest taki co musze zrobić żeby zagrać przez neta? xD Co musze kliknąć itp.

Huha

 

 

Opublikowano

@UP

Są na tym swiecie ludzie i są parapety , nikt tego nie zmieni ;/

Opublikowano

W sygnie Gogsera jest napisane Google to bóg przeglądarek (czy jakoś tam)

przeglądarka to np. mozilla , ie

@

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na początku napisał google więc rzecz jasna że myślał że google to przegladarka

A zresztą on ma mozille

Opublikowano
Warrock mi nie działa

 

błąd mi wyskoczył

 

Tam było napisane "Error"

 

____________________________________________________

 

By Kamodżański Troll^^

Opublikowano
Cóż, może was zastanawiać po co się podszywam pod M@ńka. Otóż, to mój kolega (były) ze szkoły. Miałem z nim umowę, że ja będę tworzył konta (plecak, kurwa122,^.^, i inne), On będzie sobie tam spamował postami typu "Dzieciak neo, takich trzeba tępić". W zamian miał nie powiedzieć takiej jednej rzeczy, a prawda wydostała się z jego ust. Dlatego postanowiłem się na nim odegrać, korzystając z nie dopatrzeń i innych alfabetów...

 

Znowu zaczął się podawać za kolegę M@ńka...

On chyba na prawdę ma coś z dyńką xD

Opublikowano

@UP

No chyba tak

Wiadomośc na gg:

 

Ktoś:Ej

JA: ? , kto ty?

Ktoś: Co cie qwa to obchodzi?

Ja: A o co chodzi?

Ktoś : ej zrup mi cheata z OPK, Invisiblem, weapon blenderem czy jakoś tak

JA: OPkt jest z weaponem zapatachowane

Ktoś: Masz to zrobić bo ban na MPC , pozdrawiam kokosz!

 

WtF Jakiś nap się podszywał pod kokosza ;/

 

9989c.jpg

 

beznazwy128d62od6.png

 

 

Cheat C++ [99%]

Chat Spamer [99%]

V.i.P Cheats Options [20%]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...