Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

to nie jest spam, o !

 

jesli ktos jest ulomny na tyle, ze nie potrafi sprrawdzic tego i tego to jasen, ze idzie i sie pyta kogos kto umie to zrobic, nie ?

 

chyba, ze cie w domu mowic nie nauczyli a piszesz kopiujac literki z alfabetu

Opublikowano

hahaha nuclear xDD niewidzialem tego tematu xDD

,,prosze o przypiecie tematu bo wiele osob niewe jak cytować ''
xDD

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Hahahahaha ten berbeć_Pe el na polskim forum mnie dobija hahaha :D :D :D

Same spamy i błoty i nie potrafi najprostszego bota włączyć a nad nim są wszystkie tutoriale dla topornych hhahahahaha

Przyszedłem tu właśnie żeby zareklamować ten temat hahaha

To taki drugi Kacper418 hahahahaha a może to jedna osoba(?) no żal mi gościa i tą jego głupote :D :D

I tak on to nabił 500+ postów hahahahah

final-fantasy-vii-top-10-characters-20080325112110792-000.jpg

Life is brutal

Opublikowano

hahah berbec_pl zal haha te posty nie no niemoge haha xD

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Wystarczy spojrzeć na sygne użytkownika blue-berry i *ZiomQ*

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano
Wystarczy spojrzeć na sygne użytkownika blue-barry i *ZiomQ*

 

A co jest "idiotycznego" w mojej sygnie? może ten twój post co prosiłeś o podpięcie tematu bo wiele ludzi nie wie jak cytować ?

A ten pierwszy cytat to jest od berbecia ^^

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano
Wystarczy spojrzeć na sygne użytkownika blue-barry i *ZiomQ*

 

Znasz jakiegos blue-barry bo ja nie ?

 

co chcesz od mojej sygny ?

 

Wszystkie posty jakie napisalem sa nie prawdziwe, wszystko jest zmyslone a ja sam jestem spam botem stworzonym przez Kapitana Bombe

 

zobacz lepiej na swoja masz w niej najebane jak na ruskim straganie

 

a teraz troche samo krytyki :]

 

w tle jest chomik :)

 

teraz najlepsze :F

Prosiłbym żeby ktoś mi powiedział ile obecnie stoi dolar. (PROSZĘ o jak najszybsza odpowiedź szukałem w Google ale tam były nieaktualne )

 

dwislakrakow88810.jpg

w320.png

Po 1000 poscie zaczynam udzielać sie na forum

Spam Connecting People
Opublikowano

Z działu prace domowe,czy wy nie umiecie czytać ;)?

Musze napisać rozprawkę na temat czy we wspołczesnym swiecie sa idealy na rycerzy ?

 

Pomoże ktoś ?:D

 

A tutaj sygna destroyer'a

napisz jesli zgubiles pin do GMS cos poradzimy , pisac TYLKO w piatek , sobote i niedziele!!!!!!!!!!!!!!! 8298384

 

^.^Dostałeś pin crackera od athisa ściągniętego z nk.com i myślisz,że zarobisz ;D?

Opublikowano

Ja go nie sprzedaje, a z Jarmą się kontakt mi urwał...;/ Więc odpowiem za jakiś czas bo narazie nie mam infotrmacji ;/

To mnie rozwaliło napisał to admin tibia błąd ortograficzny lol

 

28503u.gif

18004.jpg

18002i.jpg

Opublikowano

@UP

 

Ja nie widze w tym nic smiesznego, zauwaz ze literka T jest obok literki R (ktora wystepuje w wyrazie "informacji") po prostu przypadkiem wcisnela mu sie literka T przed R :P

everythingfou - sprawdź to.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Ja go nie sprzedaje, a z Jarmą się kontakt mi urwał...;/ Więc odpowiem za jakiś czas bo narazie nie mam infotrmacji ;/

To mnie rozwaliło napisał to admin tibia błąd ortograficzny lol

Ty też mnie rozwaliłeś. "Infotrmacji", jak kolega wyżej zauważył, zwykła literówka, a nie błąd ort.

Za to "admin tibia" to jest coś.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano
Posiadam postać łucznika 110lvl na serverze Mars posiada dobre itemki od+3do +6(postac nie bocona, lvl wbijany recznie)

Niegrałem na postaci juz z 4miechy bomi sie znudziło i chciałbym sie zamienic za postać z silkroad jakieś propozycje ?

wjecej info podam jak ściagne spowrotem giereczke.

 

 

pozdro.

 

 

to jest ok ale sluchajcie wypowiedzi/odpowiedzi

 

@kubri

a mam konto 17 lvl w silku mag ^^ jak coś to pisz

 

Mam tam 11 daggera i 14 klera

 

@Cedar

jaja se robisz ? nikt ci za to nie da takiej postaci na cabalu ... ten 17 lvl to 1 godziny gry -.-

 

 

@kubri

a na cabalu 110 to ile gry ? 3 godziny

 

VVVV

 

Nie wiem dopiero co sciągam Cabala. Wiec ? 110 to ile godzin grania?

 

 

 

 

 

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=20975<- tutaj to jest xD

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

1 idiotyzm

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=21261

2.

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=21259

Siemka.A więc tak szókam klanó.Mam metr 60 wzrostu,lubie owoce i warzywa.Mam kilku koleguw i bardzo ih lobie.

Napiszcie do mnie

 

 

Szczensliwego nofego rokó

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano
ja to mialem pompe z tamtego koleszia bo niedosc ze jechal na sh i speedhacku to jeszcze klamal ze nie jestem hackerem

 

z tego co wiem sh to to samo co speedhack :-)

13891.jpg
22193.png
6148.gif
5397.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...