Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Może po prostu chciał napisać "hack mi dzialal ale nie dziala"

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Up@ to by chyba zedytował... xD

Może chłopak pisał a myślał o czym innym po prostu :D

Opublikowano

nie z tego forum ale jak dla mnie zabawne ;)

 

typ przychodzi na silke, taki kozak, bierze sie do wyciskania na lezaco, zaczyna od 100kg, no i lipa, spada mu na klate, schodzi tak nizej.. 95kg..90kg... mowi ze ma spadek formy.. schodzi do 85kg, do 80k, przy czym caly czas nie daje rady wycisnac(80kg tez nie) i za kazdym razem wolal o pomoc, po czym wstaje z tej laweczki i mowi "kurwa tez byscie mieli spadek formy, gdyby was lydka bolala"

Opublikowano

Up@ hahahahahaha xD ale suchar ale dobre :D

Taka wiara jest tak śmieszna ;D

Opublikowano

@2xUp

HeHeHe na prawdę szczere

 

@Up

Masz rację. Można się z takiej wiary śmiać ile wlezie xD

esro.png - Już się nie mogę doczekać

 

GeneracjaX.gif

Opublikowano
HAHAHAHA Eternal^^ Ten cytat wymiata : ]

 

Zgadzam sie <hahaha> :)

 

- zaraz ide

- gdzie ?

- jeszcze nie wiem.. :DD

 

 

- odpowiedzi zaznaczajcie ptaszkiem

- a długopisem można ?

 

OWNED xD

Opublikowano
Witam.......

Mam pytanie czy dało by rade zmienić nick na MPCForum bez żadnych strat i zakładania nowego konta ???

 

 

Każdy może , ale trzeba wysłać sms'a za 10 zł. Sieci: Plus , Orange , Era , Heyah , Play

 

 

Wystarczy wysłać Adminowi PW w sprawie zmiany nicku.

Sam wysłałem taką wiadomość i Admin raczej zmieni ci nick (mi zmienił :P)

O ile dobrze pamiętam to poprosiłem o to Seldka, ale nie jestem pewien na 100 %

 

 

 

Ale koniecznie 10 zł?

 

 

 

haha xD

 

 

@DOWN

Dalem praktycznie do samo ? oO

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano
Każdy może , ale trzeba wysłać sms'a za 10 zł. Sieci: Plus , Orange , Era , Heyah , Play

Ale koniecznie 10 zł?

 

:blink:

Opublikowano

Chcialbym sie dowiedziec jak i w czym napisac bota do gry przegladarkowej (sporo w niej AJAXu).

Co trzeba wiedziec, z czego sie uczyc itp.

PS zaczynaja sie wakacje wiec bede mial duuzo czasu na taka "zabawe" wiec mysle ze dam rade ;]

<a href='http://henesys.com' target='_blank'><img src='http://henesys.com/emsrank90/DydmenPL.png'></a>

Opublikowano

Może nie z MPC ,ale jest związane z nim ...

 

xxx 15:56:20
elo masz tam błąd na tej stronie w opisie
Ja 15:56:28
??
xxx 15:56:41
ale znajdz go sam. bedziesz miał zabawe :D
Ja 15:56:57
http://change.menelgame.pl/change_please/****/
xxx 15:57:06
no tak
xxx 15:57:08
w tym
Ja 15:57:55
kto ty?
Ja 15:58:56
??
xxx 15:59:44
m4d4f4k4;] znasz raczej co?
Ja 16:00:23
nie nie znam
Ja 16:00:24
;F
Ja 16:00:27
a skad mnie znasz?
xxx 16:01:41
ty zamknij to forum mpc, bo sprawa trafi na policje z odpowiednich paragrafów. Łamiesz zasady uczestnictwa gry War Rock. Jeżeli odpowiednie osoby - ci co zrobili Wr dostaną ode mnie newsa o twoim forum, znajdą cie po ip komputera, władze mają odpowiednie dane by znaleźć twój adres..
Ja 16:02:06
haahahah
Ja 16:02:08
ja nie admin
Ja 16:02:14
wiec przykro mi ):
xxx 16:02:16
tak tyle też wiem
xxx 16:02:25
ale awansowałeś na moderatora co ?
xxx 16:02:31
masz kontakt z adminem;)
Ja 16:03:16
nie jestem moderatorem
Ja 16:03:22
nie mam kontaktu z adminem
Ja 16:03:23
wiec BB
Ja 16:03:39
skad masz moje gg?
Ja 16:03:42
jak mozna wiedziec?
xxx 16:04:07
tego ci nie powiem.. każdy co się za "pr0hacka" uważa zna twoje gg.
xxx 16:04:25
więc z tego wiedze jesteś "największym wrogiem" producentów Wr
Ja 16:04:35
a wez spadaj...
xxx 16:04:48
proszę rozwiń?
xxx 16:05:23
no rozwiń? myślisz, że jesteś w sieci i ci wszystko wolno ?
xxx 16:05:34
mylisz się..

 

Żal mi typa ... Uważa ,że jestem Adminem i oskarża mnie o to ,że jestem na tym forum userem ... Pozdro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...