Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest koles na forum jego slowa

...po prostu po ludzku sam se kazdy zrobi

pewnie zrobil temacik zeby se postow ponabijac bo po dajac linki do grafow nabija je

sprytnie zrobione ale coz zal ...

a sam robi spam na forum ciekawe czemu??

dzial pogaduszki

albo taki temat : kuba frajer

a w nim

kuba frajer
i o co tu biega ??

dzial Gunz

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Mam problem w CoD4 mp jak gram zalanczam sie do servera ...... juz gram mija z 10 s i taki błąd |

 

Pisze

 

bla bla bla bla

 

Wyślij raport o błędach | Nie wysyłaj

(chyba wiecie o co chodzi)

 

Sprubuj przeinstalowac coda najwidoczniej jakis plik sie zagubil lub jest niewykrywalny

 

Dzieki możecie zamknąć temat

 

koles zalozyl nowy temat i czekal kilka h za odpowiedzia zamiasz samemu pomyslec zeby przeinstalowac gre ^_^

2006-2010

Opublikowano
Szukam osoby która zajmuje się keyloggerami lub potrafiła by zrobić keyloggera (dobrego) lub podżucić keya do fotki. pisać na gg 4320707 albo tutaj

 

lol =P

Opublikowano

Myślisz,że żartuje =P? Nie dla każdego los jest usłany różami.Po za tym to pogaduszki.

Specjalista
Opublikowano

SOrry że to nie z MPC ale mam takiego kolege ... O czym kolwiek w budzie gadamy on zawsze jakieś kity wymyśla ...

1. jakieś 2 lata temu wkręcał żę jego dziadek był prezydentem , potem generałem a teraz kieruje taxi...

2. potem jak gadaliśmy z kumplem gadał że mu wojskowi samolotem na chatem przylecieli

3. Cytat: (my se gadamy o tibi a ten wyskakuje ...)

Ej w jaką gracie tibie ...dwójke?

4. Potem(kolega mu założył w tibi postać)

Wiecie co chłopaki ja gram na serwerze , jestem barbarzyńcą i wale z różczki...

5. Osatnio...(podbijam do niego i się go pytam)

-Ej ***** , masz crown boot's ?

-No co ty niema crown boot's

-Lol! jak niema **** ma 2 pary...

-A no tak jak dzisiaj rano expiłem (na rookku - 1lvl) na hero to mi poleciały...

 

A z MPC to takie coś :)

Dlaczego orbicie takie ciulowe hacki

JH

Jebać Hydraulików! JH Na 300% Tylko Bóg może mi naprawiać rury! Only God can repair my pipes...

Dziś jest JP , jutro będzie JSP , a pojutrze JH!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

niemoglem walnac img to daje linka

http://www.fothost.pl/show.php/779802_1xcz.jpg.bmp.html

ja jestem 1231 :P

a kolega ula2

i koti (prosze uwazac na niego wymusza adresy mieszkan gra na abbadonie)

I cos z mpc forum xD

@up

Co to kur** ma być?! :ph34r:

i jak ja to teraz wyrzuce z głowy!!!???

buhahahahaha biedny koles obejzal obrzydliwy filmik xD

Homo sum; humani nil a me alienum puto. - Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

inni dają rozmowy z gg to ja też.

Doomradex_pl

 

Buahahaha...

Doomradexpl 15:59:19

ze moj ostatni temat byl nie potrzebny

Doomradexpl 15:59:25

ale proponowal bym

Doomradexpl 15:59:27

abys

Doomradexpl 15:59:33

a wiem ze masz kontakty

Doomradexpl 15:59:37

umiescil mnie dzialem d2

Kamil 15:59:57

?

Kamil 16:00:00

nie rozumiem

Kamil 16:00:07

jak mam cie umiescic dzialem?

Doomradexpl 16:00:17

kurde

Doomradexpl 16:00:17

sry

Doomradexpl 16:00:21

modem dzialu

Kamil 16:00:54

buahahaha

bez gif.

Opublikowano

Omfg kilo_kartofli błagam cię wytrzeźwiej i przeczytaj swoje posty z tego tematu <lol>. Nie wiem czy to twoje poczucie humoru czy ty z tym na poważnie, ale potrafisz doprowadzić człowieka do płaczu :D

.
Opublikowano
Dziś rano jak grałem to był w mojej drużynie taki gość który miał mega jumpa i strzelał granatami nie zrobiłem zdjęcia bo nie miałem aparatu

To cytat z warrock.com.pl.

POwaliło mnie to HAHHAHAHA.

Opublikowano
Raport:

 

Wyskakuje mi jakis blod niemog tego przetłumaczyc :/ dosya bulunamadi czy mogl by mi ktos wyslac to przez gg moje gg 9436802

Przecież to ręce opadają...

Emerytura

 

Może kiedyś...

Opublikowano
Ogólnie hack spoko, ale mnie jedno zdziwiło ;p

Włączyłem sobie moją postać (nową) 1lvl, zagrałem kilka razy, poużywałem hacków a tu patrze w shopie mam aż 30k Dinarów O_o. Te dinary zdobyłem dzięki temu hackowi? Używałem też Necro Public Hack ale on mi nie działał (nie mogłem włączyć ON cały czas było OFF). O co chodzi?

 

Dla nie wtajemniczonych na starcie dostaje sie 30k

dwislakrakow88810.jpg

w320.png

Po 1000 poscie zaczynam udzielać sie na forum

Spam Connecting People

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...