Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] Tinesha ~ Klient bez wirusów itp!


Sheila^^

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Strona nie dziala ....

Dziala .. zla wpisujesz pewnie

Mi tam nie działa patcher bo pisze error Patchlist ...

a pobrales do niego 1 pliczek zeby dzialal ? Chyba nie , bo nam normalnie dziala jak go pobralismy

Opublikowano

Strona działa

Jeżeli Ci nie działa strona przeczyść cashe przeglądarki lub wejdź w historię i usuń całą witrynę od linku tinesha.pl

Zrobiłęm tak jak napisałeś i dalej nie działa.

PISZE POPRAWNIE

PO POLSKUUUUUU

 

 

ZBIERAM -'siki

Opublikowano

Stonia nie działa, czyscilem wszystko, uzywalem 3 przegladarek i dalej nie dziala :(

oni jacyś chyba przyjebani są , przeczyściłem wszystko ccleanerem tak samo jak ty i tez nie działa

Opublikowano

 

Jeżeli nie działa Ci strona to wejdź na tą:

185.38.248.140

 

niezależnie jakie ID wpisze to w rejestracji jest błąd "podane id już istnieje"

Opublikowano

Strona główna serwera:

 

http://tinesha.pl/
185.38.248.140

Jeżeli masz "Błąd wewnętrzny serwera" zamień plik odpowiedzialny za patchowanie gry:

Download:

 

http://www77.zippyshare.com/v/10426627/file.html

Skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/file/b1f49eb41dbe1855cef487a419006138ccb4390fefa0215212a30216b4f9788a/analysis/1389011319/

 

Co do pliku metin2.bin został on oczyszczony i już nie posiada wirusów.

Opublikowano

W rejestracji w jednej i w drugiej jak sie rejestruje wyskakuje : "Field 'last_play' doesn't have a default value"

PISZE POPRAWNIE

PO POLSKUUUUUU

 

 

ZBIERAM -'siki

Opublikowano

Tak wiemy już naprawiamy do 10 min powinno działać.

 

//Edit

 

Rejestracja już działa prawidłowo.

No i teraz śmiga wszystko ;p

PISZE POPRAWNIE

PO POLSKUUUUUU

 

 

ZBIERAM -'siki

Opublikowano

No i teraz śmiga wszystko ;p

 

No nie do końca bo rejestracja nadal nie działa. Mam ten sam problem. Zadne id nie pasuje..

 

Edit: Nagle cudownie sie naprawily oba skrypty..

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...