Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] Tinesha ~ Klient bez wirusów itp!


Sheila^^

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Popieram bo trochę ciężko otwierać EQ i klikać

Nie da sie ustawic tylko tych co na start sie dostaje, ale te ktore kupujeszu handlary mozesz wstawic.

21545620141406823887.jpg

Opublikowano

Sheila nie rob juz wiecej serwerow bo opiera sie caly czas na jednym serwerze 'aline2' gdzie nie mogles zablokowac jebanego buga na wywalanie ch przez 14 latka "harnasia"

http://laneris.pl/ < Jest to praktycznie ten sam serwer jak ten twoj -.- zresztą na tym serwerze sa jeszcze pliki z aline lekko edytowane.

Nie zagram oraz nie polecam.

Opublikowano

Nie ma Teodora w teamie chyba xD

Drodzy użytkownicy!

Dziś od godziny 15:30 będzie przenoszony serwer na inną lepszą maszynę.

Przerwa potrwa od 25 do 40 minut.

Do załogi dochodzi nowy członek [TCH]Teodor a pożegnamy [GM]C3PL3MUN.

Dla czego zmieniamy masznę? A dla tego abyście mieli dostęp do serwera 24/7 a tak że ten jest stabilniejszy, mocniejszy, szybszy i więcej wytrzyma.

//Zwiększymy expa dla was o 200% :) - Na zawsze

jest

21545620141406823887.jpg

Opublikowano

Gdyby się ktoś podszywał, prawdziwy Teodor by zareagował.

Serwer jest dobry, atmosfera i fabuła też.

Drop szkat blasku umila grę.

Exp zostanie naprawiony po przeniesieniu maszyny będzie git :)

teraz czekamy aż pliki będą w patcherze i zaczynamy ostrą grę !!

Kiedy domena Tinesha.pl stanie na nogi ? Kiedy dostępny IS ?

Opublikowano

 

Drodzy użytkownicy!

Dziś od godziny 15:30 będzie przenoszony serwer na inną lepszą maszynę.

Przerwa potrwa od 25 do 40 minut.

Do załogi dochodzi nowy członek [TCH]Teodor a pożegnamy [GM]C3PL3MUN.

Dla czego zmieniamy masznę? A dla tego abyście mieli dostęp do serwera 24/7 a tak że ten jest stabilniejszy, mocniejszy, szybszy i więcej wytrzyma.

//Zwiększymy expa dla was o 200% :) - Na zawsze

jest

 

On cytował i nie jest

Opublikowano

Gdyby się ktoś podszywał, prawdziwy Teodor by zareagował.

Serwer jest dobry, atmosfera i fabuła też.

Drop szkat blasku umila grę.

Exp zostanie naprawiony po przeniesieniu maszyny będzie git :)

teraz czekamy aż pliki będą w patcherze i zaczynamy ostrą grę !!

Kiedy domena Tinesha.pl stanie na nogi ? Kiedy dostępny IS ?

Z tego co Sheila napisal to juz 20min temu all powinno dzialac.

21545620141406823887.jpg

Opublikowano

Z tego co Sheila napisal to juz 20min temu all powinno dzialac.

tylko dlaczego nei dziala ? moze znowu na forum swoim maja info a tu nie ?

Opublikowano

Działa serwer !

Przenoszą na lepszą nową maszynę !

Ale gimby nie znajo !

Zawsze może zdarzyć się jakaś komplikacja ! Rzeczy martwe lubią płatać figle.

Ale nie No-Life się będzie kłócić o 5 minut, lepiej żeby zrobili na odwal się czy tam sobie dopracowali wszystko ?

 

Shejtujcię mnie że bronie Sheili !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...