Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] Tinesha ~ Klient bez wirusów itp!


Sheila^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pd dropi z innych bosow bez posrednio polecam mapa 95

 

powiesz mi od jakiego lvl jest srednie i dobre losowanie?

Ten co wbije 95 lvl moze zarobic ... A ten co go nie wbije ma siedziec na dupie w m1 i nie smierdziec groszem ? ;)

1386175744-U112610.png
  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ejj no i jest problem. Kupiłem 1300 SM i dostałem kod, ale jak go wpisuję to dostaję info, że nie ma takiego kodu i wgl to jakie ma być hasło zabezpieczające jak ja tylko w SMS ten kod dostałem?

 

Podaj kod na PW..

 

 

 

Co jest Strona nie działa ?

 

Działa

Opublikowano

Ejj no i jest problem. Kupiłem 1300 SM i dostałem kod, ale jak go wpisuję to dostaję info, że nie ma takiego kodu i wgl to jakie ma być hasło zabezpieczające jak ja tylko w SMS ten kod dostałem?

 

wpisujesz kod z sms-a a w pole hasło wpisujesz słownie : zabezpieczenie

Opublikowano

Ejj no i jest problem. Kupiłem 1300 SM i dostałem kod, ale jak go wpisuję to dostaję info, że nie ma takiego kodu i wgl to jakie ma być hasło zabezpieczające jak ja tylko w SMS ten kod dostałem?

Ok już pykło. xD

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Tak wiem o cofaniu, wystarczy reset serwera i nie będzie cofało.

ale co bedzie z moimi lvl ?? expilem ponad godzine wchodze po 15min i lvl cofniety z 108lvl na 98 to cos nie tak...

 

i na pewno tego nie zostawie meczylem sie zeby wbic lvl wysoki a mi coflo przez was .

Opublikowano

Zobaczymy co da się zrobić.

 

 

 

 

Gdzie Ty masz bug podczas logowania?

Ehh czyli nic z tym nie zrobisz ., zawsze jak tak admin pisze to nic nie robi, powinno byc wszystko w logach w ciagu tej godziny bo wyexpilem

 

RealSkill przepraszam za duble posta

Opublikowano

A w av2 exp leci jak krew z nosa... ;/

zgadzam sie z toba ale naprawde da rade wbic ten lvl pozniej juz jest bajka :)

 

 

@Sheila^^ czasami sa ,,bugi przy logowaniu" czyli np postac sie rozmazuje oczywiscie wbijemy na serwa ale po wybraniu ,,zmiana postaci,, lub ,,wyloguj" klient automatycznie sie wylacza :) (nie jest to powazny blad bo sie czesto nie zdarza)

Opublikowano

mi cofnelo z 118 na 108 ;/ sooo nice ;/ nosz kur jak tak mozna ?! cofnelo tak jak aktualizowal sie ranking ... nie moja wina ze on tak wolno trybi i nie zaliczal mi lvl

 

up po co mi te szkaty ? z nich i tak nic nie leci ciekawego ;/

Opublikowano

Exp cofa wam z protego powodu:

- Doświadczenie około 600% (Zostało podniesione dziś o 200)

 

- Pierścień doświadczenia 1 h +50%

- Pierścień doświadczenia 30 min +100%
- Raty + 50%

 

= +200% expa = 800% expa normalnie i tu jest powód bugowania się expa.

Wystarczy że zanikną raty 50% na serwerze (Dodatkowe) i nie będzie cofania expa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...