Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] Tinesha ~ Klient bez wirusów itp!


Sheila^^

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Drodzy użytkownicy!
Dziś od godziny 15:30 będzie przenoszony serwer na inną lepszą maszynę.
Przerwa potrwa od 25 do 40 minut.
Do załogi dochodzi nowy członek [TCH]Teodor a pożegnamy [GM]C3PL3MUN.
Dla czego zmieniamy masznę? A dla tego abyście mieli dostęp do serwera 24/7 a tak że ten jest stabilniejszy, mocniejszy, szybszy i więcej wytrzyma.

 

//Zwiększymy expa dla was o 200% :) - Na zawsze

Opublikowano

Drodzy użytkownicy!

Dziś od godziny 15:30 będzie przenoszony serwer na inną lepszą maszynę.

Przerwa potrwa od 25 do 40 minut.

Do załogi dochodzi nowy członek [TCH]Teodor a pożegnamy [GM]C3PL3MUN.

Dla czego zmieniamy masznę? A dla tego abyście mieli dostęp do serwera 24/7 a tak że ten jest stabilniejszy, mocniejszy, szybszy i więcej wytrzyma.

 

//Zwiększymy expa dla was o 200% :)

na zawsze czy czasowo ?

Opublikowano

Up@

Na zawsze.


Napraw to a graczy będziesz miał naprawdę dużo.
Wykluczenie wirusa z metin2.bin jest naprawdę łatwą sprawą i już klient będzie czysty więc Sheila co masz do zrobienia ?

Ogarnąć klienta żeby był bez wirusów.
Postawić ALL CH.
Strona ma być pod domeną Tinesha.pl a nie awesome jakieś -.-
Ja też w kliencie nic nie miałem dopóki Patcher nie ściągnął mi jakiegoś syfu :)

 

Tak, już wykluczyliśmy wirusa z metin2.bin

Opublikowano

Drodzy użytkownicy!

Dziś od godziny 15:30 będzie przenoszony serwer na inną lepszą maszynę.

Przerwa potrwa od 25 do 40 minut.

Do załogi dochodzi nowy członek [TCH]Teodor a pożegnamy [GM]C3PL3MUN.

Dla czego zmieniamy masznę? A dla tego abyście mieli dostęp do serwera 24/7 a tak że ten jest stabilniejszy, mocniejszy, szybszy i więcej wytrzyma.

 

//Zwiększymy expa dla was o 200% :) - Na zawsze

Drop szkat do kiedy jest i czy to prawda ze na eq ostatnie bedzie trzeba po okolo 3k ulepszaczy ?

Opublikowano

Up@

Na zawsze.

 

Tak, już wykluczyliśmy wirusa z metin2.bin

to raczej zostane ;) ale nie wiem czy 200 to bedzie dobrze (napewno lepiej ) ale okarze sie w grze

Opublikowano

post-609643-0-22929900-1389018983_thumb.png Wszystko jest na nowym cliencie z tym pliczkiem co tam był wyżej do pobrania i dalej mam taki błąd mam windowsa 7 pomożecie?

Opublikowano

Bedzie po zmianie maszyny znowu patchowac zeby zagrac


attachicon.gifBez tytułu1.png Wszystko jest na nowym cliencie z tym pliczkiem co tam był wyżej do pobrania i dalej mam taki błąd mam windowsa 7 pomożecie?

a pobrales pliczek dodatkowy co dzieki niemu dziala patcher ?

Opublikowano

Co chwila off serwer, jeszcze do tego ten paradoxalny exp... , administracja nic nie ma zamiaru z tym zrobic.

 

@edit: widze ,ze jednak cos dotarlo do nich, zmiana maszyny i exp 200%...

21545620141406823887.jpg

Opublikowano

Co chwila off serwer, jeszcze do tego ten paradoxalny exp... , administracja nic nie ma zamiaru z tym zrobic.

Masz napisane.

 

Drodzy użytkownicy!

Dziś od godziny 15:30 będzie przenoszony serwer na inną lepszą maszynę.

Przerwa potrwa od 25 do 40 minut.

Do załogi dochodzi nowy członek [TCH]Teodor a pożegnamy [GM]C3PL3MUN.

Dla czego zmieniamy masznę? A dla tego abyście mieli dostęp do serwera 24/7 a tak że ten jest stabilniejszy, mocniejszy, szybszy i więcej wytrzyma.

 

//Zwiększymy expa dla was o 200% :) - Na zawsze

Opublikowano

Co chwila off serwer, jeszcze do tego ten paradoxalny exp... , administracja nic nie ma zamiaru z tym zrobic.

To ty chyba czytac nie umiesz , ciagle off ? napisali 1h temu ze maszyne przenosza , expa o 200% zwiekszaja i beda 3ch a ty mowisz ze nic z tym nie robia

Opublikowano

Skoro przenoszą serwer to potrzebne bedą nowe rooty?

co za różnica skoro masz patcher w cliencie:)

 

no to zostało 9min :) ciekaw jestem czy się wyrobią z tym wszystkim :)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Masz napisane.

 

Drodzy użytkownicy!

Dziś od godziny 15:30 będzie przenoszony serwer na inną lepszą maszynę.

Przerwa potrwa od 25 do 40 minut.

Do załogi dochodzi nowy członek [TCH]Teodor a pożegnamy [GM]C3PL3MUN.

Dla czego zmieniamy masznę? A dla tego abyście mieli dostęp do serwera 24/7 a tak że ten jest stabilniejszy, mocniejszy, szybszy i więcej wytrzyma.

 

//Zwiększymy expa dla was o 200% :) - Na zawsze

 

Teodor ten prawdziwy czy jakiś pseudo technik podszywa sie?

Opublikowano

 

Teodor ten prawdziwy czy jakiś pseudo technik podszywa sie?

nie ;) poprostu dal wczesniejsze info, ktore podal administrator :)

a tak btw za ile on ?

Opublikowano

Mogliby poprawić, żeby peleryny dało się ustawić w pole szybkiego dostępu. ;)

Popieram bo trochę ciężko otwierać EQ i klikać

Zbyt wysoka sygna. Maksymalnie 200px.

Coming

Opublikowano

Mogliby poprawić, żeby peleryny dało się ustawić w pole szybkiego dostępu. ;)

naprawione zostało już przed przerwą ... bynajmniej ja mogłem dać pelerynki pod F3 ...

 

Spóźnienie o 10 min i jak to bywa w przypadku sheili :D brak jakiegokolwiek info co i jak i kiedy xD

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...