Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] Tinesha ~ Klient bez wirusów itp!


Sheila^^

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam,

mimo ściągnięcia od was tego pliku do patchera, nadal mam komunikat "Błąd wewnętrzny serwera". Jakieś pomysły ?:)

872saber.png
Opublikowano

Serwer jest off

serwer jest off

tak samo dosc spora ilosc osob ma problem z patcherem rozwiazanie jest podana lecz ludzie i tak nie potrafia sobie z tym poradzic

jesli komus nie dziala prosze podmienic ten plik (w glownym folderze gry)

plik : http://www48.zippyshare.com/v/87544675/file.html

skan : https://www.virustotal.com/pl/file/3b688703214721a2560b81130dbfa02682949026f69149c5bb990710b652b187/analysis/1389434962/

 

 

 

jesli komus nadal nie dziala niech spatchuje klienta ich patcherem i wklei do glownego folderu gry to obejscie

plik : http://www73.zippyshare.com/v/2251965/file.html

skan : https://www.virustotal.com/pl/file/167c192079b5ce8eefa9c7a1164dd768db0cfb6e355c460306a9439e6324f235/analysis/1389437227/

 

wykrylo ,,trojana" lecz to nie moja wina a wczesniejszego klienta :D

Opublikowano

Temat jest z ss z gry z straconym lvl i kiedy dodacie te lvl ?

z tego co pisal HA to jak sie beta skonczy :)

nawet jak by oddal teraz lvl to nic nie zmianialo by to (bo wszystko zostanie cofniete do dnia 10.01.2014 godz 22:35) czyli to co zdobedziesz na becie i to co zrobisz zostanie cofniete

 

 

DOWN

to nie zauwazylem :) ogolnie caly czas zdaje mi sie ze jest beta :) serwer off (moze naprawiaja cos) forum off ,,Please Wait...." i strona serwa tez off ;/

Opublikowano

z tego co pisal HA to jak sie beta skonczy :)

nawet jak by oddal teraz lvl to nic nie zmianialo by to (bo wszystko zostanie cofniete do dnia 10.01.2014 godz 22:35) czyli to co zdobedziesz na becie i to co zrobisz zostanie cofniete

 

Napisali na forum ze juz nie ma bety

Opublikowano

 

  •  

    Sam zapytalem i mi odpisali, ze sie juz skonczyla...

 

Tak btw. to serwer juz padl ? :D Hahahahahaha wszystko off

 

jeszcze nic nie wiadomo ale oby nie ;/

niech sie sheila wypowie na temat ,,offka"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...