Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][HARD] Resthea.eu - 6 królestw, wszystkie nowe mapy*


Qentinios

Kiedy start?  

514 użytkowników zagłosowało

  1. 1. START w sobot? 4!

    • 31/12/13 (wtorek) - ankieta zako?czona, start w sobot?
      243
    • 4/1/14 (sobota) - ankieta zako?czona, start w sobot?
      228
    • 5/1/14 (niedziela) - ankieta zako?czona, start w sobot?
      43

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy 55 ku do G to dobry pomysł... Dodam, że wydaje mi się iż pierścień teleportacji powinien być, a wręcz musi być. To jest rzecz, której nie powinno się tykać. 6 slotów + ograniczenie czasowe na największym poziomie umiejętności? Lipton z lekka :D

Nie robimy sie pod kolejny "taki sam serwer"

4830328594.png

SMITE | Sezon 2 Diamond | US

 

  • Odpowiedzi 720
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem czy 55 ku do G to dobry pomysł... Dodam, że wydaje mi się iż pierścień teleportacji powinien być, a wręcz musi być. To jest rzecz, której nie powinno się tykać. 6 slotów + ograniczenie czasowe na największym poziomie umiejętności? Lipton z lekka :D

o czym wy gadacie wszyscy?

6. Poziom możemy osiągnąć przeciągając na Seon-Hae "Mistrz Księga Translokacji"

5 slotów i od teraz teleportować się do miasta można bez czasu odczekiwania

 

Opublikowano

o czym wy gadacie wszyscy?

6. Poziom możemy osiągnąć przeciągając na Seon-Hae "Mistrz Księga Translokacji"

5 slotów i od teraz teleportować się do miasta można bez czasu odczekiwania

 

Do miasta. I nawet nie 6 a 5. Być może z czasem gracze podniosą głos i zostanie wprowadzona jakaś zmiana.

Opublikowano

Do miasta. I nawet nie 6 a 5. Być może z czasem gracze podniosą głos i zostanie wprowadzona jakaś zmiana.

to skad pomowienia ze nie mozna od razu do innych lokacji? Przeciez nigdzie nie jest zawarta ta informacja

Opublikowano

START SERTWERA JUTRO GODZINA 20.00!



CLIENT DOSTEPNY BEDZIE DZIS PRZED 20.00!(szybciej na forum serwera)



Widzimy sie na starcie! :)



z clientem zobaczymy jeszcze :P


4830328594.png

SMITE | Sezon 2 Diamond | US

 

Opublikowano

no no postarali się :> nikt nigdy nie wpadł aż na 6 królestw mam nadzieję że ten serwer będzię na długo a nie jak Eternity dziś wbiłem to m1 jinno pustki po prostu wypalił się ten serwer :). Ale mam nadzieję że ten to już będzie na długie długie miesiące :).


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

W ile wbije się tak z 75lv ?

 

Wzór na wbicie 75lvl

 

250 razy (kwadrat z psa+przekatna swini) - 500 = czas na wbicie poziomu.

słaby jestem w te miecze...

Opublikowano

 

Wzór na wbicie 75lvl

 

250 razy (kwadrat z psa+przekatna swini) - 500 = czas na wbicie poziomu.

zły wzór !

 

poprawny to : 150 razy ( trójkąt z kota + krowy ) - 275 = 75 ()=={}::::::::::::>

nOfAmE



Opublikowano

zły wzór !

 

poprawny to : 150 razy ( trójkąt z kota + krowy ) - 275 = 75 ()=={}::::::::::::>

 

 

Daj spokój to jest wzór na konia bojowego.... <_<

 

# Zacny serwer napewno zagram ! Nie mogę się doczekać te mapy muszą być świetne.

słaby jestem w te miecze...

Opublikowano

Aktywujcie te konta na stronie bo nie przychodzi email od paru dni. Próbowałem już na różne sposoby.

 

Dziś jeszcze aktywacja zostanie usunięta, a wszystkie konta ręcznie aktywowane - ale i tak zalogowanie się na stronę będzie możliwe dopiero jutro przed startem.

sygnatura2.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...