Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][HARD] Resthea.eu - 6 królestw, wszystkie nowe mapy*


Qentinios

Kiedy start?  

514 użytkowników zagłosowało

  1. 1. START w sobot? 4!

    • 31/12/13 (wtorek) - ankieta zako?czona, start w sobot?
      243
    • 4/1/14 (sobota) - ankieta zako?czona, start w sobot?
      228
    • 5/1/14 (niedziela) - ankieta zako?czona, start w sobot?
      43

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 720
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobry serwer, mam nadzieje że z pele się wyrobimy ^^

 

Czekanie do 20,browar i przelew na is i rozpocznie się walka z jp grzyfkami ;p

 

pyt. bronie 30 tylko z bestów? czy quest etc? bosy?

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Bronie na 30 możecie zdobyć z metinów i bestów. Bony i zmianki dropią z metinów i są jako nagrody w misjach.

Opublikowano

Kiedy będzie możliwość logowania na stronie i robienia przelewów ;)?

tylko nie placz jak tu dostaniesz bana za wh

You cannot keep out your own fear

Opublikowano

Zastanawia mnie po co zrobiliście aż 6 królestw, przecież i tak najwięcej będzie w shinsoo,jinno, a w tych nowych królestwach pewnie będą pustki.

a wyczytałeś w prezentacji "System Równowagi"

Opublikowano

Zastanawia mnie po co zrobiliście aż 6 królestw, przecież i tak najwięcej będzie w shinsoo,jinno, a w tych nowych królestwach pewnie będą pustki.

Dlatego zrobili system równowagi tam gdzie mniej osobek, tym większy exp ma królestwo tym więcej osób tam zajdzie. ;)

Opublikowano

Zastanawia mnie po co zrobiliście aż 6 królestw, przecież i tak najwięcej będzie w shinsoo,jinno, a w tych nowych królestwach pewnie będą pustki.

Będzie więcej do bicia

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Ogólnie przedstawie jak to jest z 6'ma królestwami.

Na początku zaczynami sami to prawda lecz po pewnym czasie zmienia się to.

Wszyscy handluja na 1 mapie handlowej.

A w późniejszych levlach mapy są te same + spawn.Również czat jest jeden dla 6 królestw.

Nie ma barjer językowych jedyne co to walka, i flaga.

 

Pozdrawiam.

4830328594.png

SMITE | Sezon 2 Diamond | US

 

Opublikowano

Zastanawia mnie to co kolega wczesniej napisal, bedize system rownowagi, i tam gdzie bedzie malo osob tam bedzie wiekszy exp.. nie bardzo to rozumiem, to zawsze bedzie 1 krolestwo faworyzowane ?? moglby ktos przedstawic to jakos ?

 

 

AW : Skąd truty ?

Opublikowano

Zastanawia mnie to co kolega wczesniej napisal, bedize system rownowagi, i tam gdzie bedzie malo osob tam bedzie wiekszy exp.. nie bardzo to rozumiem, to zawsze bedzie 1 krolestwo faworyzowane ?? moglby ktos przedstawic to jakos ?

 

 

AW : Skąd truty ?

przeczytaj raz CAŁĄ prezentacje to się dowiesz o co kaman :)

Opublikowano

Dlaczego nie dacie klienta na multiupload? A serwer pro, tylko te 6 królestw... Trochę dużo ich.

Ja pier*ole pewnie jesteś jakimś kolejnym nowym który nic nie wie o tym 6 , tyle że przeczytałeś w tytule prezki ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...