Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj! v2


iRokushou

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocnik
Opublikowano

Wiecie moze czemu jak sie loguje poprawnie wpisuje passy wciskam login i nawet nie wyswietla mi sie ta klawiatura do wklepania pinu tylko jest jakby scina i crashuje maple czym moze byc to spowodowane :P?

Dział maple tutaj mnie dobija... Mam kurwa dosyć typów którzy nie potrafią nawet winjecta używać..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dawno mnie tu nie było :D

  • Odpowiedzi 973
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam pytanie... chce wziac tego neclace za 150 coinow od Spiegielmana i nie moge bo pisze mi ze nie mam wystarczajacej ilosci coinow albo ze nie mam miejsca w Equip, a wszystkie warunki spelniam, wiec co sie dzieje ???

Opublikowano

@UP

A dobre coiny zebrałeś? bo na mcpq2 są inne niż na mcpq1

 

@2UP Ściąga wszystkie moby na jeden foothold

signature

Opublikowano

Mianowicie proszę was jak doświadczonych czy byście mogli napisać mi gdzie co należy wpisać w weaknes_bot a mianowicie skill 1 skill 2 auto hp i mp bardzo prosze można dać instrukcje całego bota z góry thx

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Po sporej przerwie wróciłem do gry i mam pytanie, kiedyś był taki hack co ściągał wszystkie mobki z mapy w jedno miejsce i auto. się biło.. czy ten hak dalej działa na EMS ?

Opublikowano

Witam! Mam problem z uruchomieniem MS. Ściągnąłem 2 instalki ze strony głównej eMS, zainstalowałem i tutaj pojawia się problem. Po włączeniu pojawia się Launcher i klikam, play, potem ten hackshield się ładuje i pojawia się czarny ekran na fullscreen. W menadżerze zadań jest napisane: Maple Story Brak odpowiedzi. no nic, czekam dalej, może się włączy. Słyszę muzyczkę, która pojawia się przy logu Wizetu i wywala mnie do Windowsa, wywala problem coś tam disconnected, please try again later. I nie wiem w czym problem. Spróbuję jakąś starszą instalkę ściągnąc.

Opublikowano

Niech ktos Da lINKA do Działajocego Hacka Do Maple Story EU 

 

Moze to byc jakis Bot lub cos w stylu Ze wszystkie Potworki w 1 Miesce bierze

 

 

 

 

BARDZO PROSZE !!!

 

 

 

Post 100 Complete

Post 150 Complete

Post 200 Loading

Post 300 ErroR

 

xDDaj [+] Nie zaszkodzi ci ; D xD

Opublikowano

@ mystical0079

 

Svac jest patch, a Pvac mysle ze dziala, chociarz nie jestem w 100% pewien ;)

Opublikowano
<br />możecie podać jakiś link ? <img src='http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /><br />
<br /><br /><br />

 

 

 

Tez Bym Prosil O LiNK do jakegos Hacka !!

Post 100 Complete

Post 150 Complete

Post 200 Loading

Post 300 ErroR

 

xDDaj [+] Nie zaszkodzi ci ; D xD

Opublikowano

Siemka ;) chciałem się zapytać jakie hacki jeszcze działają na EMS (edycja .WZ najlepiej) długo nie grałem na EMS i chce sobie powbijać kilka lvl'i ;)

 

thx

 

 

@edit

aha i jeśli można prosić, to prosił bym o DeMsWz i HaRepacker ale jakiś nowy (nie wiem jaka teraz wersja jest) moje pliki zostały usunięte przez hosta ;/

Pomocnik
Opublikowano

Up

Z tego co mysle to prawdopodobnie przez edycje wz to juz nic nie zdzialasz :P

Dział maple tutaj mnie dobija... Mam kurwa dosyć typów którzy nie potrafią nawet winjecta używać..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dawno mnie tu nie było :D

Opublikowano

A ja mam taki problem: Jak byłem dzisiaj na KPQ moim new- newb- charem, to widziąłem jak koleszka sobie latał po mapie i i to tak fest, przypominało mi to trochę tak że jak się "pzestawia" jakiś item ( w sensie trzymasz lewy pp na danym itemie i jeździsz se po mapce) tak było z tym graczem, Kolega użył opcji Follow i latał razem z nim. OCB? ktoś wie co to jest i jak to działa ?!

Pomocnik
Opublikowano

to byl skrypt Mouse Fly z tego co mysle lub nazwa moze byc ciut inna ;p a dziala to poprostu ze koles machajac myszka po maple lata mu tak char xD

Dział maple tutaj mnie dobija... Mam kurwa dosyć typów którzy nie potrafią nawet winjecta używać..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dawno mnie tu nie było :D

Opublikowano

Mam prośbę, ostatnio mam problemy z Mediafire i Sendspace.com, a chciałem sobie pograć na jakimś PS'ie, ale niestety nie mogłem ściągnąć clienta.

Jeżeli ktoś mógłby ściągnąć to: Sendspace Mirror albo Mediafire Mirror i wrzucić mi na Sendspace.pl(najlepiej jeszcze to spakować WinRAR'em) to będę wdzięczny, mogę dać 5* albo tam zdjąć warna, co chcecie.

Z góry dzięki za pomoc.

Pilne!

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Mam takie proźbe , mógłby ktoś dodać tu bota pod EMS v62 z vacem (zeby wszystkie potwory latające i chodzące leciały w jedne miejsce ) .

Takiego bota żeby był prosty w obsłudze ;].

 

Z góry dziekuje.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Temat ma w nazwie "Barrel Roll v2", czy aż tak ciężko jest przejrzeć kilka tematów...

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Nie , patrzyłem ten temat . Pobrałem go ale on jest nie za dobry . Np jak ten pvac to jest taki ze potwory gdy sie porszuaja to ide w prawa strone a gdy stoja w miejscu to sie nie ruszaja. I dotego nie mozna isc w lewa strone.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...