Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj! v2


iRokushou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ja pierdolne z grubej rury! Nie grałem w Ems 2 mc czy są jakies Vac'i albo cos co ułatwia lvlowanie oprócz botów DZIAŁAJĄCE

 

Prosze o odp bede w chui wdzięczny ;)

@down

Dzienki Iro nie takiej odp. oczekiwałem ale zawsze cos.

Zadania

 

[x] zdobyc 50 postów

[x] zdobyc 100 postów

[ ] zdobyc 500 postów

[x] zdobyc pozycje Beginer

[x] zdobyc pozycje Mpc User

 

607cf5a64e9731553903e142cb435fb33614.png

  • Odpowiedzi 973
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzien dobry

Ja mam takie pytanie mnie nurtujace

Czy dem jest spatchowany ??

Jezeli tak czy mozna to jakos obejsc ??

Ps. nie gralem ok 0.5 roku wiec nie wiem ogólnie co sie dzieje

pozdro

;)

Opublikowano
Czy dem jest spatchowany ??

Tak, jest spatchowany. Nie wiem czy coś nowego zrobili czy nie, sam już z hackami się nie bawię. Poszukaj na www.mpcforum.com albo gdzieś indziej.

@Up

To jest jakiś bug, niektórzy też tak mają, sprawdź na innym koncie może?

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Czy w maple da sie grac na padzie ???Aktualnie uzywam tracera flash fightera probowalem przez joy2key ale nie dziala nie wiem czy nie umiem tego uzywac czy poprostu sie nie da ??

Pomocnik
Opublikowano

@ 2Up

 

Nudzi ci sie ze chcesz grac na padzie xD ? zapewne sie nie da;p Ale wiem ze da sie na PSP . Jak chcesz zobaczyc jak to wyglada na psp to obejrzyj

 

Dział maple tutaj mnie dobija... Mam kurwa dosyć typów którzy nie potrafią nawet winjecta używać..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dawno mnie tu nie było :D

Opublikowano

Japierdeole czy ktoś moze mi odpowiedzieć czy jakieś hacki można uzywać teraz po patchu z 0.60 ????? bez a/b

Zadania

 

[x] zdobyc 50 postów

[x] zdobyc 100 postów

[ ] zdobyc 500 postów

[x] zdobyc pozycje Beginer

[x] zdobyc pozycje Mpc User

 

607cf5a64e9731553903e142cb435fb33614.png

Pomocnik
Opublikowano

NA-BGM i rożne vace np slow dupex

Dział maple tutaj mnie dobija... Mam kurwa dosyć typów którzy nie potrafią nawet winjecta używać..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dawno mnie tu nie było :D

Opublikowano

No nudzi sie ostro ;p napewno sie nie da ?? kurde

a na psp ?? to musi sie dac jak by ktos wiecej wiedzial

Prosze o info xD

Opublikowano

co do grania na padzie to czemu by się nie miało dać?. Też czasem gram na padzie gry grinduje (kładziesz się na łóżku, stawiasz lapka przed stopami i ciśniesz), a i ustawiam sobie turbo na podnoszenie itemów (wciska mi 'z' kilkadziesiąt razy na sekundę). Program: Xpadder

signature

Opublikowano

rTi(lub ktos inny) mozesz mi powiedzieć jak zrobic np. tego slow duplex?? na pw albo tu.

Bardzo prose.

Zadania

 

[x] zdobyc 50 postów

[x] zdobyc 100 postów

[ ] zdobyc 500 postów

[x] zdobyc pozycje Beginer

[x] zdobyc pozycje Mpc User

 

607cf5a64e9731553903e142cb435fb33614.png

Opublikowano

Mąke xD

Zassalem ten otoz program i jak pragne go wlaczyc to wyskakuje mi takie cos

"Unsupported Windows version detected

detecdet unkown

required 2000 , XP , Server 2003 , Vista

This programe requires advanced freatures that are only supported by the above version. "

i co ty na to ?

Opublikowano

@UP

Ktoś już ci odpowiedział że to bug

 

@2UP

A słyszałeś o czymś takim jak tryb zgodności?

signature

Opublikowano

Pomoże mi ktos zrobic slow duplexa albo jakiegos innego Svaca??????????? o.O O.o o.O O.o o.O O.o o.O O.o

@3 down

 

iRokushou ty lepiej słuchaj tego tiesto.

Zadania

 

[x] zdobyc 50 postów

[x] zdobyc 100 postów

[ ] zdobyc 500 postów

[x] zdobyc pozycje Beginer

[x] zdobyc pozycje Mpc User

 

607cf5a64e9731553903e142cb435fb33614.png

Opublikowano

@2UP

Nie slyszalem a moze mi to wyjasnisz ??

Jak mozesz oczywiscie??

a i czy to czy bd mogl uzywac tego programy do grania na padzie w ms to zalezy tez od pada??

Obecnie uzywam flash fightera tracer nie ma zadnych numerkow chyba ?? xD

Opublikowano

Xpaddera możesz używać do czegokolwiek, przypisujesz klawisze z klawiatury/myszy/macra do przycisków na padzie lub innym urządzeniu sterującym (np 2 klawiatura)

 

Tryb zgodności:

ppm na ikonie xpaddera >Właściwości>zakładka zgodność> zaznaczasz pole "uruchom ten program w trybie zgodności z:" (wybierasz coś np vista sp2)> zaznaczasz jeszcze pole "Uruchom jako admin" i zastosuj. I w ten sposób działa większość programów(nie wszystkie niestety) które nie chcą się normalnie uruchomić pod vista lub win7

signature

Opublikowano

Do tych wszystkich, którzy dopraszają się o odpowiedź na ich pytania(pan Marcin i JacaGaca). Jeszcze raz a będzie po warnie, a jak będę miał gorszy humor to może się trafić i ban na parę godzin.

Więc się nie dopraszajcie, ktoś będzie chciał to odpowie...

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Dobra gitara wszystko ty za info dziala ale nie moge roztrzaskac tego programu juz jakas godzinke jak byc mogl dac jakas instrukcje moze byc na pw ?? xD

Czy jest teraz jakis vac na ems powiecmy sciagajacy potwory itp

ktory nie dc po jakims czasie powiecmy tak zeby sobie pyknac botka

na nocke niech pracuje ?? Wiem ze to pytanie jest dla was smieszne

badz jakies obrazliwe ale jako poczatkujacy nie wiem o co kaman??

A i dzieki za odp w sprawie pada neufrin :lol:

Opublikowano

up..

po 1 jeżeli masz win 7. to nie możesz zaznaczyć zgodności z win 7 bo to jest robione automatycznie .. wybierz może xp.

po 2. jest nazywa się Slow DupeX .. tsza mieć bypassa.

po 3. jak chcesz go zrobić zajżyj do tutka iRoku

jak się dodaje skrypty do CE

 

 

Win 7 64 bit ROX :D:D

jyh.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...