Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj! v2


iRokushou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

www.moongrams.com, wejdź na forum, w dziale Guides ktoś napisał jak pobierać pakiety za pomocą Sniffera z Maple.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

  • Odpowiedzi 973
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam jakiegos typu błąd w maplu bo jak wchodze do FM'a to robi sie czarny ekran i długo długo sie ładuje , tak mam na demothosie ch 1 , ale jak gram na kradi , tam jest oczywiscie duzo wiecej ludu to nic sie nie dzieje ,gra działa płynnie wtf ! od czego to może byc??

Opublikowano

moze dziala

ale pewnie bedzie ab

niektorzy umia go robic w map.wz

gdzies byl taki poradnik ale dawno

a masz bypassa?

lub uce?

działa

nie ma ab

nie robią go w map.wz bo się nie da

Opublikowano

a mógłbys go wiw3k zrobić ??

ps.

jak odpalić ems 2x do mule mapshift ?

nie mógł bym bo nie ma .WZ DupeX xD, odpowiednikiem może być MapShift

2x ms odpalisz za pomocą VMWare 5.5.9

Opublikowano

nie da się odzyskać daty urodzenia... chyba że sam będziesz się w to bawić.

Opublikowano

Witam.

 

Po dłuższej przerwie wracam do MS.

 

i mam pytanie następujące.

Jakie teraz są działające Cheaty?

Działa jeszcze edycja plików wz?

N/d , dem?

 

Czy teraz coś innego na topie? :)

' wielu ludzi patrzy, lecz tylko nie liczni widzą '

Opublikowano

Mam duzy problem , niedawno sprzedawalem store z fm z mojego stora , bez żadnych sok'ów i moglem sprzedac a wczoraj powiedzialem kolegdze zeby sobie kupil story i sprzedał je w swoim . Kupił . I nie moze ich sprzedac a ani razu ich nie uzywal ... why ?!

Opublikowano

kupił od kogoś czy w CS? jeśli od kogoś to nie może sprzedać.

Opublikowano

Chcę sobie zrobić mapshifta na golden pig map, ale gdy wczytuje plik map.wz w demswz pojawia się błąd "Out of memory while expanding memory stream".Czytałem na innych forach że to wina małej ilości ram, ale nie chcę mi się wierzyć że 4gb ram to za mało. Jeśli nie da się tego naprawić prosił bym o patchera na ems(Mapa 30lvl ,40lvl i 50lvl).

Znacie może jakąś stronę z vip hackami na ems, bo znalazłem tylko strony z vip hackami na gms.Z góry dzięki.

Opublikowano

Notice:

nexon coś zmienił i mapshift daje fake ab po +-40 sekundach vacowania.

Opublikowano

Notice:

nexon coś zmienił i mapshift daje fake ab po +-40 sekundach vacowania.

To i tak lepiej 40 sec vacowania od 1 minuty normalnego bicia

Opublikowano

Mam problem z grą... tzn. kiedy wlącze juz gre,loguje się,wybieram świat i postać nagle wywala mnie z gry i pisze "HackShield Threated Detected" cos w tym stylu, ale to nie wazne, prosiłbym o pomoc... przeinstalowalem i nic to nie daje.. nie wiem, ale moze przez tego Maintenance'a tak sie dzieje ??

 

@edit

 

a dokladnie pisze: HackShield: Hacking treat detected (0x00010303)

Opublikowano

wyłącz fire wall ??

jak masz xp

też tak miałem na starym kompie dodaj ms do wyjątków zapory systemu windows

w panelu sterowania ..

albo wyłącz zaporę

jyh.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...