Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj! v2


iRokushou

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 973
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@IRokushou

 

ym.. zapomnialbym.. jak mozesz to podaj www do tego LocalMS, pogralbym ;)

 

@edit

 

dobra mam juz :)

Opublikowano

@ Im_hackkkk

tak programik nazywa się CrazyMulti ale strasznie muli kompa ... poszukaj na gamekiller :D

Opublikowano

Czy jest jakiś prosty sposób/ program na zdobycie Pakietów danych wysyłanych z Mapla?

maplesnowsniffer

 

Hmm...Chciałem się zapytać czy jest jakiś Vac / Svac na V 0.61??eMS

Jeśli tak to poprosił bym o linka:(

mule mapshift

Opublikowano

wchodzę w ten folder maple sniffer potem w "bin" następnie wybieram Decrypt Packet.bat i wyskakuje mi coś takiego: http://yfrog.com/2hn...azmapabitowapup potem klikam na : Devices.bat wyskakuje mi coś takiego: http://yfrog.com/c9n...azmapabitowa2jp i jak klikam na : OpcodeView.bat to wyskakuje mi http://yfrog.com/7dn...azmapabitowa3wp , i nie wiem co z tym zrobić , próbowałem zainstalować: jpcap-0.01.16 ale nic nie dało znacie jakiś sposób na to??

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

stawiasz mulka z mapshiftem i obok maina z normalnymi plikami. Ale z tego co wiw3k pisał na MPC.com to main również dostaje msg

signature

Opublikowano

wchodzę w ten folder maple sniffer potem w "bin" następnie wybieram Decrypt Packet.bat i wyskakuje mi coś takiego: http://yfrog.com/2hn...azmapabitowapup potem klikam na : Devices.bat wyskakuje mi coś takiego: http://yfrog.com/c9n...azmapabitowa2jp i jak klikam na : OpcodeView.bat to wyskakuje mi http://yfrog.com/7dn...azmapabitowa3wp , i nie wiem co z tym zrobić , próbowałem zainstalować: jpcap-0.01.16 ale nic nie dało znacie jakiś sposób na to??

hmm, obrazków nie widać ale spróbuj wszystko w bin/dist skopiować i powklejać do każdego podkatalogu w C:\Program Files\Java\ , powinno pomóc ;)

 

stawiasz mulka z mapshiftem i obok maina z normalnymi plikami. Ale z tego co wiw3k pisał na MPC.com to main również dostaje msg

znalazłem już rozwiązanie :), wy też raczej znajdziecie.

Opublikowano

Prawdopodobnie się da, ja robiłem sobie Gacha Tixy, AP Resety i Hammery za darmo przez PE to i to pewnie się da. Chociaż nie wiem czy tego czasami się nie robi za pomocą edycji .wz(tak samo jak Item Hack, możesz założyć każde eq bo nie ma ono wymagań). Spytaj się Łukasza(Yoooja) jak będzie bo on się na tym zna dobrze.

 

Btw, Wiw3k returns?

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Normalnie, wchodziłem do CS'a(obowiązkowo musi być ok. 5k NX), brałem pakiet, wysyłałem go kilkaset razy, dostałem DC, zalogowałem się i w zakładce Cash miałem ok. 400 Gacha Tixów(tak samo z Hammerami i AP Resetami).

Pakiety musisz zdobyć sam, każdy PS ma inne pakiety.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...