Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj! v2


iRokushou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko ze to jest cos innego bo w family mnie nie ma.... ale na przyszlosc bede wiedzial. Chodzi mi o to ze jak juz wpisuje te dane do usunieca postaci to gdy klikam na koncu chyba "done" czy cos w tym stylu to mnie z gry calkowicie wywala :)

 

@edit

 

juz wszystko dziala :D

  • Odpowiedzi 973
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam osoby która potrafiłaby lub potrafi włączyć multiclienta do GMS v75 (DestinyMS).

tzw. Multi-Maple Inject nie wiem co trzeba zrobić żeby włączyć 2x maple :P

Może ma ktoś inny i mógłby się podzielić :>

 

CrazyMulti ....

Opublikowano

Mam mały problem otóż stworzyłem nowa postać ale niechcący źle dodałem SP i chciałbym ja usunąć ale jak wpisuje datę ur. to gra się zacina i gaśnie a postać się nie usuwa , czy mogę w jakiś sposób usunąć ta postać??

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@Up

To jest bug, musisz czekać aż Nexon to naprawi.

 

Ok, teraz coś ode mnie, mam problem, chciałem ściągnąć sobie clienta do nowego Private Servera pod v83, ale niestety jak ściągam z RS i Mediafire to zatrzymuje mi się na ok. 60% i nie chce mi iść dalej. Więc proszę aby ktoś jeśli może, ściągną tego clienta, najlepiej jeszcze spakował go WinRAR'em i uploadną na jakiś dobry server(albo dał jako załącznik tu na MPC) który nie ma jakiś limitów dla Polski(np. http://www.4shared.com, albo jakiś FileFront). Za pomoc mogę obniżyć poziom warnów na koncie ;) Z góry dzięki.

Link do strony to http://moongrams.com/?page=home

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Ehh, też się zatrzymuje, jak widać te amerykańskie strony mają za mało transferu dla Polski, jakby ktoś mógł uploadnąć to na polski serwis albo coś i najlepiej to skompresował to byłbym wdzięczny.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

to po prostu idź do kumpla i u niego usuń ...

 

iRokushou

napisz do mnie na gg 8298384, coś się wymyśli :)

Opublikowano

ehh,

też to miałem a okazało się banalne

poprostu musisz wyjsć z famili/ wywalić juniorów .. itp.

i dopiero wtedy możesz usunąc posatć

pomagałem już kogoś tak 1 strone temu.. trudno uzyc opcji szukaj ?

jyh.jpg
Opublikowano

wisnia, on jest nowym userem, ciesz się że nie zrobił nowego tematu ...

 

iRokushou

łap na Sendspace

http://www.sendspace.pl/file/65be2ffa73b051a1eb03373

jak nie będzie działać to napisz mi pw z mailem, zobaczymy czy będzie działać

Opublikowano

Dzięki Lenart, ściągnęło się, odejmuje Ci jednego warna ;)

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

wiesz co... odejmij go komuś innemu mi wystarczy zwykłe dziękuje, jestem tutaj aby pomagać B)

Opublikowano

zależy jakie moby bijesz, jak szybko je bijesz itp ...

Opublikowano

Mozna na GMS edytowac pliki .WZ czy to samo co na EMS?? Pytam bo wole byc ostroznym z ostatnim kontem. :P Z gory dzieki za pomoc.

 

@EDIT:

 

Lenart, wielkie dzieki bo juz mialem sam sprawdzic.

Opublikowano

nie można, na gms od razu A/B leci ... nie wiem jak to z aranem wygląda

Opublikowano

Na CP jest temat, wystarczyło wejść. Nexon przenosi serwery, dlatego eMS nie działa.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

czyli musisz odpalić to injectorem ...

Opublikowano

No ok. Ale jeśli odpalę to injektorem to jak mogę zmieniać jakieś wartości?

Chyba że to nieedytowalny chak który ma konkretne działanie?

747094468.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...