Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj! v2


iRokushou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zależy o co Ci chodzi, jaki hack itp. ogólnie jeśli zaczynasz dopiero przygodę z hackami to nie polecam tego na początek, chyba że na jakimś priv serwie który jest słabo zabezpieczony

  • Odpowiedzi 973
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Może jakimś hakerem to nie jestem. Na maple wbiłem na hakach 72 a teraz na ems spatchowali svac, do tego fake ab na pvac to chcialbym sprobowac czegos nowego. A ten Advanced Packet Sender mnie zainteresował.

 

Nie musze go uzywac, tylko z ciekawosci chcialbym wiedziec jak działa i co mozna nim osiagnac (domyslalm sie ze wysyla pakiety ze zmienionymi wartosciami do serwera maple)

747094468.png
Opublikowano

ej co wypada z zielonych jajek chodzących w maplu ?

tak jak w tamtym roku złote jajka z expem ?

wypadaja mi jakieś kurczaczki co z nimi zrobić ?

jyh.jpg
Opublikowano

Advanced Packet Sender - Jak sama nazwa wskazuje wysyła pakiety do serwera. Możesz wysłać jaki tylko chcesz strumień danych lecz jeśli będziesz to robił nie rozważnie to spowodujesz crash maple itp.

Np jeśli masz jakiegoś PG mulka to możesz ustawić by dostawał obrażenia co chwilę, a w tym czasie będziesz go leczył 2 postacią (clerem) dobry exp na low lvl.

za pomocą pakietów można praktycznie zrobić wszystko tylko trzeba wiedzieć jakie pakiety wysyłać.

signature

Opublikowano

może sprecyzujesz słowa "nie bardzo działa " bo inaczej nikt Ci nie pomoże

 

 

jest już evan ? czy będzie w następnym patchu?

 

 

@edit

thx :D zasysam GMS :D

Opublikowano

Na eMS prawdopodobnie w najbliższym czasie, na gMS już jest.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Nie można(chyba, że PS z LVL Cap na 250lvl, ale to było chyba tylko pod v55).

Nie można.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

robie aktualizacie i na 428kb mi staje updejt wie ktoś czemu?

Raz doszło do 1.1MB ;P

 

 

@Edit ok patch poszedł wszedłem w gre i przy wpisaniu passów i kliknęciu login pokazało się

"This is not registry ID"

Jak zrobić żeby działało. ;P

XhakerX.gif

 

Wbijać i pobierać

Opublikowano

lol jestem zarejstrowany może źle coś wpisałem

jak zadziała to dam edita

 

@edit działa a gdzie sprawdzić ten pin bo nie kumam xD nie moge zaczajć nexona wole gamersfirst ;P

 

@Edit2

 

Hmm zaczaiłem że pierw trzeba zrobić postać i nie gdzie nie widze gdzie ją można zrobić powie może ktoś ;P

bo ja ślpepy chyba jestem

XhakerX.gif

 

Wbijać i pobierać

Opublikowano

wybierasz świat, potem wybierasz channel i klikasz create a character ... potem piszesz nick, klikasz check, żeby sprawdzić czy nick nie jest zajęty wybierasz ciuchy itp. klikasz ok i gotowe. potem wybierasz postać i klikasz select a character...

 

z takimi pytaniami to na cloudpark ...

Opublikowano

włączasz maple > piszesz login i pass > klikasz login> wybierasz świat > wybierasz channel> robisz postać

 

tak Ci się pokażą okna ... jedno po drugim

 

http://img6.imageshack.us/i/beztytuuapm.jpg/

 

tutaj masz pokazany "obraz" wyboru świata, tylko nie pisz mi że Ty masz inny bo Ty grasz chyba na EMS a ja na GMS... różni się trochę

Opublikowano

no to tak wchodzę w ten folder maple sniffer potem w "bin" następnie wybieram Decrypt Packet.bat i wyskakuje mi coś takiego: http://yfrog.com/2hnowyobrazmapabitowapup potem klikam na : Devices.bat wyskakuje mi coś takiego: http://yfrog.com/c9nowyobrazmapabitowa2jp i jak klikam na : OpcodeView.bat to wyskakuje mi http://yfrog.com/7dnowyobrazmapabitowa3wp , i nie wiem co z tym zrobić , próbowałem zainstalować: jpcap-0.01.16 ale nic nie dało znacie jakiś sposób na to??

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

pin/pic sam sobie wybierasz, klikasz jakieś liczby, zapamiętujesz je przy okazji, potem musisz je powtórzyć.

 

 

@edit

 

sorry nie widziałem posta Wisni :D

Opublikowano

no to tak wchodzę w ten folder maple sniffer potem w "bin" następnie wybieram Decrypt Packet.bat i wyskakuje mi coś takiego: http://yfrog.com/2hn...azmapabitowapup potem klikam na : Devices.bat wyskakuje mi coś takiego: http://yfrog.com/c9n...azmapabitowa2jp i jak klikam na : OpcodeView.bat to wyskakuje mi http://yfrog.com/7dn...azmapabitowa3wp , i nie wiem co z tym zrobić , próbowałem zainstalować: jpcap-0.01.16 ale nic nie dało znacie jakiś sposób na to??

 

pomoże ktoś? ;(

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...