Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj! v2


iRokushou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak bez bypassa nie z edytujesz pamieci maple, poczytaj trochę na CEF'ie (forum.cheatengine.org)

signature

  • Odpowiedzi 973
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy po patchu (do 0.61) na ems zrobili cos z svac-em ? bo chcialem wykorzystac 2x exp, zrobilem sobie svac-a na gryfy i wchodzac na mape one poprostu stoja (tak jakbym zmienil tylko flyspeed na 0 i nic wiecej). Sprawdzalem id mapy a nawet probowalem zrobic na innej mapie ale nie dziala ;/ . Co jest nie tak ?

747094468.png
Opublikowano

nie działa ... sVac już całkowicie patched

Opublikowano

Nie da się tego jakoś obejść ?

Robiąc svaca tworzymy nowy SubProperty "0"

A gdyby zamiast stworzyć nowy, edytować poprzedni zmieniając x i y na własne a next i prev na 0 ?

 

A czy pvac tez patched ?

Jesli nie, to gdzie moge go zrobic dla 7x crusadera?

747094468.png
Opublikowano

te wszystkie skrypty do maple to chyba assembler nieprawdaz???

 

Dokładnie to Auto Assembler

 

@UP Svac patched, pvac jeszcze nie.

spróbuj na kukłach w mu lung

signature

Opublikowano
spróbuj na kukłach w mu lung

To najbardziej opłaclne ? czy może są jeszcze inne moby na ktryh mogę wbić 80?

 

Możesz mi podać ID lub nazwę mapy ?

747094468.png
Opublikowano

Id map : sauna.gibbed.us

 

nie wiem jakie hacki działają pod EMS ale z tego co mówi Neufrin to pVac działa

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie

Robiac pvac'a moby idą do nas z jednej platformy. Przed chwilą widziałem kolesia który stał, a moby z całej mapy ściągły się przed niego. Jak zrobić takie coś ? to też pvac ?

 

@zrobiłem rPvaca ale od razu po wejsciu na mape dostalem fake ab -.-

 

@@ juz wiem, to mapshift, tylko on daje fake ab tak ?

747094468.png
Opublikowano

mógłby podac ktoś id mapki z tego nowego qeusta na ems u królika co trzeba w takim statku komicznym latać ?

dzila na to spawn point ?

i skąd można na ems wziąść nutki ??

jyh.jpg
Opublikowano

może ktoś zapodać pvac na WS i cos do soula na 40 lvl ? mi harepacker nie działa... będę wdzięczny

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...