Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-= MeumCraft.pl =- [RPG][Autorska Mapa][Autorskie Pluginy][Role Play][1.7.2] Start pełnej wersji - 19.02.2014 !


meumcraft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie w stylu pustynnym do buło Haddar i Shandir i jeszcze tam 1 moja wiocha ,budować umie tylko no z 4 ludzi w tym stylu ,na tą chwile kojarze tylko Demorsa.

Opublikowano

Serwer na prawdę warty uwagi. Co prawda nie jest to ten stary meum, ale troszkę świeżego powietrza na pewno nie zaszkodzi, a kto wie, może nawet pomoże. Co do przechwałek w poprzednich postach mogę powiedzieć jedno: Czyny, nie słowa zrobią z Ciebie Kogoś :) 

Oczywiście Nova Regna pozdrawia. 

NR.

Opublikowano

Jak najbardziej popieram, Zygfryd. A co do waszych przechwałek Archerowy, Assasyn, to niech nie języki a klingi pójdą w ruch! Najlepiej w oficjalnej bitwie. Pozdrawiam :)

u2q6.jpg

Opublikowano

Odnosze wrazenie ze administracja ma mnie w dupie:

-napisalem pw na fb do nich-nie odpisali

-napisalem 3 wiadomosci pw na mpcforum-nadal wyjebane

-napisalem pod tym tematem zeby odpisali mi-tylko zobaczyli wiadomosc i maja mnie nadal gdzies.

NO KURWA!!! Tak sie nie traktuje gracza... Będą tak mnie traktowac, beda tez traktowac tak was...

480d22ad23a4ad0dda1394147f7853ba.jpg <------Zbieram diaxy ;D klikajcie!!!

Opublikowano

Odnosze wrazenie ze administracja ma mnie w dupie:

-napisalem pw na fb do nich-nie odpisali

-napisalem 3 wiadomosci pw na mpcforum-nadal wyjebane

-napisalem pod tym tematem zeby odpisali mi-tylko zobaczyli wiadomosc i maja mnie nadal gdzies.

NO KURWA!!! Tak sie nie traktuje gracza... Będą tak mnie traktowac, beda tez traktowac tak was...

 
...
Opublikowano

Ja się nie przechwalam. Ale praktycznie ostatnio atakując Novą Regnę zginęła nasza 1 osoba, a u was 7. Albo więcej

"ostatnio" To my was ciągle atakujemy, nie na odwrót!  Poza tym z chęcią zawalczymy - w chwili gdy wejdą kary za log outy. Bez tego nie mamy zamiaru, bo to bezsensowne. jak z Archerem jeszcze się da bo nie wychodzą to z Wami jest ciężej w tej sprawie :D

u2q6.jpg

Opublikowano

 

 
...

 

Co mam rozumiec przez te kropki? Administracja ma mnie wyraźnie w dupie. Jak traktuje tak mnie, to będzie tak traktowała całą resztę. Gdyby mi bardzo nie zależało na graniu tutaj, to bym nie próbował np. pisania na FB.

480d22ad23a4ad0dda1394147f7853ba.jpg <------Zbieram diaxy ;D klikajcie!!!

Opublikowano

Buhaha Nova Eregna ,jesteście poprsotu zwykłymi chamami nic więcej.

-wymyślacie powody wojny

-atakujecie nas

-rozlączacie się lub zamykacie czat gdy chcę pogadać.

 

Nienawidzi was połowa serwera ,no po prostu ,,probsy dla was" klinga nie zadecyduje ,bo nie zdążycie jej złapać gdy z 4 stron zaleją wam moi sojusznicy ale ja nadal wojny nie chce:P

 

Pozdrawia sojusz Assasyno-Demorsowo-Toldowo-Gitowo... o matko no daleko to jeszcze by było.

Opublikowano

Każdy się rozwija, ale nie tak jak wy. Zbieracie sobie armię 40 osobową, niektórzy ogarnięci, a niektórzy nie. Zazwyczaj kolejny człowiek dochodzący na serwer jest u was.  "Zazwyczaj" - Nie zawsze.

Ja mam jedną wioskę i się cieszę. Bo wolę mieć znajomych u boku. 

Opublikowano

Każdy się rozwija, ale nie tak jak wy. Zbieracie sobie armię 40 osobową, niektórzy ogarnięci, a niektórzy nie. Zazwyczaj kolejny człowiek dochodzący na serwer jest u was.  "Zazwyczaj" - Nie zawsze.

Ja mam jedną wioskę i się cieszę. Bo wolę mieć znajomych u boku. 

Niech robią masówkę w Bell,a źle skończą.A poza tym dajmy sobie spokój z głupimi sporami.To tylko BETA,która praktycznie  nic nie znaczy.

Opublikowano

Takie tam zabawy z Demorsem ;3

 

 

OTWIERASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ 

 

 

 

usunalem, bo pewnie bylby warn :D

 

 

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

A właśnie i jak ktoś wie kiedy postawią znowu serwer ?

Podobno dzisiaj. 

Eveer obraził się na mnie, gdyż zrobiłem mu parę rzeczy. M.in. wysłałem wiadomość jakim jest słabym adminem. Powiedziałem mu, że nie potrzebnie marnował potencjał meuma zostając jego właścicielem i tak dalej. Czyli po prostu całą prawdę.

 

Eveer, jeżeli to czytasz to nie wyłączaj serwera tylko weź się w garść. Twoje zachowanie jest po prostu śmieszne. Za wolno pracujesz. Prawie nie pracujesz. Po co siedzisz na serwerze jak nic wtedy nie robisz. Zacznij naprawiać błędy klas a nie tworzysz już szkołę. Napraw też problem z "końcem świata". Tyle jest błędów, tyle bugów a ty jakby nic wmawiasz nam, że dużo robisz. NIE! TY JESTEŚ LENIWY I MASZ SIĘ WZIĄĆ W GARŚĆ. I nie, nie rozkazuję tobie, tylko doradzam. 

To nie tylko moje zdanie. A jeżeli nie tylko moje to chyba coś w tym jest.

 

Oto parę błędów:

- Można robić zbroje,

- Każda klasa może tworzyć każde narzędzie (kiedyś tak nie było - tylko np. rolnik potrafił robić kamienną motykę, lecz żelaznej już nie potrafił.

- Handlarz jest teraz nie potrzebny,

- Każdy może kolorować,

- Każdy może wytwarzać barwniki,

- Każdy może robić mączkę kotną,

- Pół płytki to dla nikogo nie problem,

- Po co tworzyć płotki jak każdy może robić murki?

- Od kiedy zwykły człek potrafi robi szkło?

- Tylko sadownik miał potrafić sadzić sadzonki,

- A plantator? Po co teraz plantator?

 

Pewnie by się więcej znalazło, ale nie pamiętam. Musisz sam poszukać...

Życie nie ma sensu, lecz śmierć tym bardziej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...