Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: br4ciak
Region:eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : S4

Kontakt:  na forum pw lub w grze 
Dodatkowe info : 21 lat i szukam kogoś do duo ... mam skype/ts

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer: EUNE

Dywizja: s4/s3

Kontakt: PW

Dodatkowe informacje: Szukam ranked team'u, najlepiej 5v5. Dywizja moze slaba ale ogarniam. Preferuje jungle/support, ew. top.

Opublikowano

Nick: virhius
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: GIV(Spadek z GII)
Kontakt:forum, ingame
Dodatkowe informacje: Poszukuje osoby do duo Q  , gram najchętniej adc i jungle , poszukuje kogoś kto chce wbic platyne i ma troche czasu by grać w wakacje ( Najlepiej ktoś na Bolu ... pewniejsza wygrana xD ).  Mam 14 lat + mutacje , oczekuje 14+(Skype lub TS) 

56685804704469024697.png

Opublikowano
Nick:  Andr0

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: platyna 1

Kontakt: lol / pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo najlepiej midera lub adc najlepiej smurfa lub kogos kto boostuje. Planuje wbić diament wiec zależy mi na wygranej. Gram jungle>top>adc>support. Mam 19 lat.

 


Nick:  4ndro(smurf)

Region:EUW

Level: 30

Dywizja: PLAT 5

Kontakt: lol / pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo aby wbić diament na west . Gram jungle>top>adc>support. Mam 19 lat.

 

Opublikowano

Nick:Seqences
Region:EUNE
Level:30
Dywizja: Platyna 5/ do końca sezonu wbije diamenta.
Kontakt: PW w grze. Najpierw napisz co dokładnie chcesz. Info niżej.
Dodatkowe informacje:

1.Szukam ludzi do gry na normalach

2.Dobrego ranked teamu/ mainuje suppa oraz mida (z góry jakieś silverki niech do mnie nie piszą, tylko goldy+)

Opublikowano

Nick: pawel224
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: Braz 5 / Nie gram tak slabo, to przez team.
Kontakt: Skype- chinczol11 / ts betavoice.pl jestem tam cigle / pw
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do grania duo na rankedzikach ;]

Opublikowano

Nick:Darkstron


Region:EUNE


Lv:30


Dywizja:S4


Kontakt:PW forum,gra


Dodatkowe informacje:Szukam supporta do duo najlepiej z S5-S1,ogarniam grę takimi adc jak:vayne,lucian itd.Mam 14 lat,ale nie wkurzam się jakoś bardziej gdy coś nie wyjdzie teamowi,tylko staram się pomóc drużynie jak  już wygram bota ;p.Cel-wbicie golda :)


Opublikowano
Nick:  Dam na PW

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold IV

Kontakt: pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo 16+ lat najlepiej adc/jungle. Planuje wbić platynke wiec zależy mi na wygranej. Gram top/midewentualnie supp. Mam 18lat

Opublikowano

Nick: Salwadorek
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold
Kontakt: gra
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do gry normali, najlepiej w godzinach nocnych (po 24) oraz czasami w dzień. Nie wyzywam, rage'uję etc. etc. Mikro oraz skype/ts... Normale chyba, że z kimś się będzie z*********e grało.

Opublikowano

Nick: TermNatos
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: s2 (CHCE WBIĆ GOLDA)
Kontakt: TS3,SKYPE
Dodatkowe informacje mutacja wymagana , min ten s3 , ogar , bez spiny , umiejętność grania ;)

marrucy.jpg

 

 

Życie jest krótkie i trzeba je wykorzystać

Opublikowano

Nick -> węgorzII
Region -> EUNE

Level -> 30
Dywizja -> Silver III
Kontakt ->W grze/gg: 39093010
Dodatkowe Informacje -> Szukam kogoś do normali/duo. Wiek +15. Planuję wyjść do golda, więc szukam w miarę ogarniętej osoby. TS/SKYPE/GG

 
Edit: interesują mnie też ranked teamy. Pozycja top/mid/jungle.
Opublikowano

Nick:BlackVinylSED
Region:Turcja
Level: 30
Dywizja: Platyna
Kontakt: w lolu
Dodatkowe informacje: Mam skype 17 lat mogę pobrać ts szukam ludzi dywizje gold/plat/dia pref jungle/adc

Opublikowano

Nick: mTz B
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold 2
Kontakt: pw mpc, liga legend
Dodatkowe informacje: szukam kolegi/koleżanki 17+(mam 18) do duoq aby w końcu wbic platynke. Gram mida/jungle. 

Metin2 PL ASTRAL :

SURA WP 81lv+ ON

Opublikowano

Nick: Hanataji
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: B1 (nie mam jakoś motywacji do wbijania wyżej)
Kontakt: GRA
Dodatkowe informacje: Chcę pograć z kimś drużynowo 3vs3 

9cb1d98d5ebea49ce20d90e68efcf7fa.jpg

Opublikowano

Nick: Dam na pw
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) gold 4 - wacha się miedzy 2 a 4 
Kontakt: Forum
Dodatkowe informacje: Szukam kogos do gry z kim bedziemy grac i kierowac gry mile widziany uztykownik z b0l3m.

Na RAnkedy!

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Nick: Akage No Kikori

Region: EUW

Level: 20

Dywizja: (Od brata w diamencie, który mnie uczy dowiedziałem się, że gram jak silver :P)

Kontakt: skype (matosek005)

Dodatkowe informacje: Gram razem z brytyjczykiem, więc jakaś znajomość angielskiego by się przydała... Szukamy chociaż jednej osoby ;)

Opublikowano

Nick: Coffeczko
Region: EU North / East
Level: 6 Bo dopiero gram 3 dzien
Kontakt: Skype (Mam dobry mikrofon) Glos po mutacji
Dodatkowe informacje: Gram 3-5 rund dziennie, szukam 2-4 osob, wymagany mikrofon, lubie topa i bota a na mida zadko chodze

Opublikowano

Nick: Ká Bum
Region: EU NE
Level: 30
Dywizja: Plat II

Dodatkowe informacje: Szukam kogos do duo jak i z miła checia pogram jakies teamowki 5 vs 5  lub 3 vs 3

Kontakt: PW forum lub w grze

Opublikowano

Nick: -----
Region: EU NE
Level: 30
Dywizja: Platyna 4

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo, gram na supportach, mid, adc. Wymagam 18 lat, teamspeak, oraz minimum platyny.

Kontakt: PW na forum, lub wiadomość w grze.

Opublikowano

Nick:KBZE
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)Silver 5
Kontakt: LOL,PW
Dodatkowe informacje: Szkam kolegi do duo. Lubie grac na Jungle i top'ie :-) 

Opublikowano

Witam.

Nick :Boss Raxos

EUNE

Kontakt :gra

dewizja :g5

Mam lat 18 szukam adc do dou gram support , szukam tylko graczy z wyszych dewizji g1,plat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...