Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: czlowiek488

Region: EUNE

Wiek: 17

Level: 30

Dywizja: GOLD IV

Kontakt: w grze pod w/w nickiem

Komunikacja: TeamSpeak/Skype

 

Dodatkowe:

Szukam graczy do gierek 5v5(full team premades) w draft mode, a jak będzie ogarnięta ekipa to do Rankedów Teamowych.

Wiek 15+.

Każdy musi być ogarnięty tzn. nie brzmi jak 8 latek i nie ma szumów/dźwięków w tle.

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:WhiteFalcoNPl
Region:Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie):Silver V
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do Duo. Przynajmniej S5

Opublikowano

Nick:Tensa
Region:TR
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie):Plat 5
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do trójek, żeby izi nabić diamond :O

+ Jeśli Pomogłem : ]   THE TRUE ELO HELL IS IN THE GOLD.

Opublikowano

Czesc :) 

Próbujemy z kolegą stworzyc zgrany team 5v5 zeby w przyszlosci pomyslec o jakiś eslach :)) Ja i kolega mamy po platynce 5 ale stac nas na wiecej co jest kwestia czasu :) Ja gram mid a a kolega adc, tak wiec poszukujemy topa, jungli oraz supporta ktory zna sie na rzeczy :)   Dywizje mysle ze platynki w zwyż lecz jesli jakis gold chce sprobować nie widze przeszkód, chetnie dodawajcie na lolu, mój nick : CND Liseł

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Nick:TEziKk
Region:EUNE
Level:30
Dywizja: Gold V Chcę do Platyny
Kontakt: Skype - tezik30 Możemy zgadać się na Lolu albo na forum!
Dodatkowe informacje:Pref Mid 14 lat Duo w SoloQueue Chcę wbić Platynę V

Opublikowano

Nick:Seqences
Region:EUNE
Level:30
Dywizja: Platyna 5/ do końca sezonu wbije diamenta. 
Kontakt: PW w grze. Najpierw napisz co dokładnie chcesz. Info niżej.
Dodatkowe informacje:

1.Szukam ludzi do gry na normalach 

2.Dobrego ranked teamu/ mainuje suppa oraz mida (z góry jakieś silverki niech do mnie nie piszą, tylko goldy+)

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nick:Thrienvor
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)B2(100lp)
Kontakt: forum lub w grze
Dodatkowe informacje:Szukam kogoś do duo i grania normali

Opublikowano

Nick: Patogenik

Region: EUNE

Level: 5+

Kontakt: PW forum lub zaproszenie w grze

 

Dodatkowe informacje:

Szukam osób do gry normali, tak aby dobrze się bawić lvlująć.

Szczególnie mile widziane osoby 18+.

"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją"

Opublikowano
 

Nick: OverCreed

Region: EUNE

Dywizja:Gold II

Kontakt: W grze

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do grania normali, ponieważ miałem dwu miesięczną przerwę i chcę się znowu nauczyć grać. 

 

Opublikowano

Nick:Roxsun

Region:EUNE

Level:27

Dywizja: ------

Kontakt: na forum

Dodatkowe informacje: Dziewczyna poszukujaca kolegi do wspólnej gry.

Tylko cierpliwi ;)

Możliwość rozmowy na skype

Opublikowano

Nick: Pristix
Serwer EUNE
Dywizja Gold IV podarzam do plat V
Kontakt pw na lolu 
Dodatkowe info . Wymagany ts +16 albo mutacja . Szukam osob tylko i wylacznie z gold V + 

Opublikowano

Nick: TasakPMI
Serwer EUNE
Dywizja Gold V napi*rdzielam ostro to platynki ;d
Kontakt pw na lolu / skype : tasakpmi
Dodatkowe info . Wymagany ts +16 albo mutacja . Szukam osob tylko i wylacznie z gold V +

graphic.png

Opublikowano

Nick: 9x Syndra

 

Server: EU WEST

 

Dywizja: Plat 1-2 ciaglem spadam i wybijam sie do plat1 100lp ;x

 

kontakt: na lolu/pw

 

Dodatkowe: Wymagany ts + ktoś po mutacji najlepiej   mozesz miec bola etc wyjebane mam na to, szukam PLATYN/DIAMENTÓW I CHALLENGERÓW 

Opublikowano

Nick PyrkaxD 

Serv  północ/wschód

Dywizja brak ;D 

kontakt pw na forum  poźniej skype

dodatek: mile widziany skype albo ts  mam 17 lv prawie szukam ludzi do normalnych gier z czasem rankedów wielbie mida :D najlepiej ktoś +16 lat 

Opublikowano

Szukam 2 osob do rankedowego teamu 3 vs 3 TS3 lub skype

WIEK 18 +

moja dywizja PLAT V 

TYLKO OGARY NOOBĄ DZIEKUJE 

 

nick w grze : RafcikHTA

Nordic & East

Opublikowano

Nick: is that macny
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) PLAT 1
Kontakt: lol client
Dodatkowe informacje: szukam ludzi do wspólnej gry teamowej dostępne pozycje to mid,jungle,support

Opublikowano

nick: wredotka (nie jestem dziewczyną)

region: EUNE

dywizja: gold

 

Cel prosty, możliwie jak najwyżej. Grałem głownie jungle, support ostatnio częściej adc. Wiek 20+ Polecam.

Opublikowano

Nick: TermNatos
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) SILVER II
Kontakt: TS3,SKYPE
Dodatkowe informacje: wiek min. 16+ , mutacja ON , nie szukam debila który bd płakał i flamił caly mecz !!!!

marrucy.jpg

 

 

Życie jest krótkie i trzeba je wykorzystać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...