Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:AveJerem
Region: EuNE
Level: 30
Dywizja: Plat III/II
Kontakt: Gra, PW na forum
Dodatkowe informacje:

Witam, szukam ludzi chętnych do:

 

 

Normali...czyli czysty fun oraz nowe znajomości jak i zajebista zabawa ^^ Najlepiej z Mikro i TS ;)( Osoby które są chętne powinny mieć chociaż to 15-16 lat skończone bez względu na płeć więc zapraszamy prawie wszystkich) [Nie ważne czy zaczynasz dopiero gre czy jesteś weteranem bo każdego przyjmujemy bo im więcej tym lepiej]

 

 

DuoQ (Diax-Gold) którzy mainują swoją linie jak i potrafią ogarnąć ją i mają spore doświadczenie na tej linii jak i w grze.

Szukam osób które mają oczywiście mikro jak i TS bo bez tego ani rusz.

Mainuje MID'a na SoloQ jak i ADC

 

 

Witam, szukamy ludzi do Team'u (Nazwa zostanie ustalona po zebraniu graczy aby każdy był z nią zgodny) którzy są chętni do grania 5 vs 5 na poważnie a nie dla fun'u oraz w późniejszym czasie po zgraniu i wbiciu jakiejś normalnej dywizji w 5-tkąch wystartowania na ESL czy też innych turniejach by zdobywać to coraz większe doświadczenie jak i dobrze się bawić być może przy zdobywaniu jakichś nagród ;)[Chcemy poważny Team który gdzieś zajdzie a nie rozpadnie się po kilku dniach/tygodniach]

Szukamy osób które mainują swoją linie oraz potrafią grać jeszcze 1-2 innych w razie braku kogoś na daną linie zamieniamy kimś kto także ogarnia tą linie.

Szukamy ludzi wszędzie na linie:

-Top (2 miejsca)
-Jungle (2 miejsca)

-Mid (1 miejsce)
-ADC (1 miejsce)

-Supp (1 miejsce)

[Miejsca zależne od tego czy mamy już kogoś tam i po prostu szukamy osoby która może w razie nieobecności zastąpić tą drugą co zapewne często będzie się zdarzać czasami)

Wymagamy:

-Gold+

-Wiek 16+ najlepiej [Mutacja]

-Poczucie humoru

-Sporo czasu/Dużej aktywności w grze

-Posiadania TS3

-Doświadczenia (Nie chcemy dzieci które nie znają podstaw lub nie mają żadnego pojęcia co i jak)

-Mainowanie swojej pozycji (Spory wachlarz postaci na daną linie oraz obeznanie z nią)

-Bez żadnego flame'u i płaczu po przegranej linii czy grze...potrafienie dostrzegania własnych błędów i uczeniu się na nich

Oferujemy:

-Miłą atmosfere

-Ciekawych ludzi

-Sporą aktywność

-Graczy z doświadczeniem i potrafieniem nauczania się na własnych błędach

-Serwer TeamSpeak3

-Wiele innych

 

Jeżeli jesteś zainteresowany co do Team'u to pisz do Voraless a w ostateczności do AveJerem ;)

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Draco
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat 2 75lp
Kontakt: GG 25988802 albo w grze i pw tutaj
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do grania duo, najlepiej żeby to był support, który ogarnia tą pozycję jak na platynę. Celem jest wbicie Diamentu 5 oraz próby ataku na diament w teamówce (plat 1 ~80lp). Moją główną pozycją jest adc.

xyz

Opublikowano

Nick: InfinityDust
Region:EuW
Level:20
Dywizja: Gold IV (EuNE)
Kontakt:PW, gra
Dodatkowe informacje: Wracam do expienia konta na Eu West jak ktos chce pograć normale to zapraszam :).

Opublikowano

Nick:Zawai
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Platyna 4 Top Lane
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje:

Szukam drużyny powiedzmy na stałe czyli w miarę możliwości codziennie zagrać min 1/2 gry.

Najlepiej pasuje mi drużyna w której będą osoby z ligami +- platynka

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick : Fidal
Region : EuNE
Level : 30
Dywizja: Plat V-III
Kontakt: Forum/gra
Dodatkowe informacje: Od 2 lat gram w lesie chętnie znajdę drużynę na stałe

Opublikowano

Nick: TampeR47
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) SILVER II
Kontakt: gra lub gg 3873551
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś kto jest w stanie carrować topa /mida by wygrywać gry. Przeważnie przegrywam przez te linie. Osobiście gram supp/jungle.

Untitled-1.png

When you walk up to opportunities door - don't knock it.

Kick that b*tch in, smile and introduce yourself.

Opublikowano

Nick: -----
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Diamond 3
Kontakt: skype: loczek19991 , lub pw
Dodatkowe informacje: Najlepiej kogos do DUO z bolem , zapraszam ! Dywizja obojetna!

KEEP CALM AND F*CK RIOT

Opublikowano

Nick: Neutroggen

Region:EUW

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie): Gold V.

Kontakt: PW na forum.

Dodatkowe informacje:Szukam kogoś do wbicia platyny w tym sezonie. Mainuje mid/adc.

2lbi4xv.png

Opublikowano

Poszukuję osoby do turnieju LoLa tu na forum 2 vs 2 ARAM

Nick : Lezzior
Region : EUNE
Kontakt:  PW lub W grze
Wymagania:
BoL
Mainowanie minimum 3 postaci .
Ja osobiście mainuje Cassio , Olaf , Teemo , Nasus ( rzadko nim gram )
dziennie minimum 2-3h gry 

Zapraszam ! :)


 

Opublikowano

Nick: kvuba

Region: EUNE

Lvl: 30

Liga: bronze 1

 

Szukam kogos ogarnietego do duetu ktory moze isc na co najmniej 2 linie

Jak co to pisac w grze ;)

Opublikowano

Nick: tottomm

Region: eune

Lvk:30

Liga: S5

Poszukuje ogarniętego junglera do duo rankedow. Ja gram na midzie. Możliwa komunikacja na Skype.

Opublikowano

Nick: podam na pw

Region: eune

Lvl: 30

Dywizja: s3

Poszukuję osoby która ogarnia tresha na adc, gram na supporcie blitzcrankiem i chciałbym z kimś takie combo stworzyć i je udoskonalać :)

Opublikowano

Nick: Podam na PW
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold IV
Kontakt:  PW na MPC

Dodatkowe informacje: Mainuje mida, szukam kogoś do grania duo w soloQueue na bolu :) 

xSiRock_eune_157_1_text.png

Opublikowano
Nick:  Andr0

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: platyna 2(99LP)

Kontakt: lol / pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo najlepiej midera lub adc. Planuje wbić diament. Gram jungle>top>adc>support. Mam 19 lat.

 


Nick:  4ndro(smurf)

Region:EUW

Level: 30

Dywizja: PLAT 5

Kontakt: lol / pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo aby wbić diament na west . Gram jungle>top>adc>support. Mam 19 lat.

Opublikowano

Nick: PW
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: S2
Kontakt:  PW na MPC

Dodatkowe informacje: Ts wiek 17 :)

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

Nick: da jukez doe
Region: EU West
Level: 4
Dywizja: -
Kontakt: priv
Dodatkowe informacje: szukam kogoś do wspólnej gry na euw. Znudziła mi się gra na eune :)  na eune posiadam silver II 

Opublikowano

Nick:BlackAng3lll

Region:EUNE

Dywizja:Gold5

Kontakt:w grze

Dodatkowe informacje: szukam kogoś do duo silver 1+ preferuje mid jungle, trochę słabiej mi idzie na adc jungli, najgorzej top

Opublikowano

Nick:LTheBestDravenNA
Region:Nordic
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): Silver2+ (nie długo gold)
Kontakt: skype dominikos1wow lub w grze

Dodatkowe informacje:Poszukuje teamów oraz graczy do duoQ.

Opublikowano

Nick: ZaZimnyLechPL
Region:eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : Platyna v

Kontakt:  na forum pw lub w grze 
Dodatkowe info : 19 na karku , poszukuje osoby od 16 roku życia ! , jestem dość ogarniętym graczem .

Opublikowano

Nick:  przez PM
Region:eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : unranked

Kontakt:  na forum pw
Dodatkowe info :  szukam ogarnietej osoby do duoq ktora zna sie na grze, preferowany adc lub jungla, ja gram mida - oferuje darmowe elo jestem smurfem, kontakt na pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...