Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:TaeSSicaYoona
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Plat I
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje:Szukam adc i supporta do teamu wymagany ts/skype, 16+ lub po mutacji. Minimum Gold II,I. Mamy zamiar grać go4lole.

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:CapthaPL
Region:EuNe
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)Gold 4
Kontakt: Gra : CapthaPL Skype : CapthaPL
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo . Przynajmniej 15 lat i Gold 3. Gram na midzie i topie.

Opublikowano

Nick: Yolooy
Region: EU Nordic
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver V +
Kontakt: skype: uchiha_amaterasu (avatar z taką dziewczyną)
Dodatkowe informacje: Mam 16 lat, najlepiej by było jakby był ktoś w podobnym wieku. Skype lub TS + mikro. Granie solo q mi się znudziło i szukam kogoś do duo. Poczucie humoru wymagane ponieważ chce się dobrze bawić podczas gry + nie płakanie po porażce. Tylko tyle wymagam :)

Opublikowano

Nick: Patryk0110

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie) Silver V, a 3 vs 3 GOLD V

Kontakt: skype: patryk011014 (avatar z taką dziewczyną)

Dodatkowe informacje: Mam 18 lat, najlepiej by było jakby był ktoś w podobnym wieku. Skype lub TS + mikro. Nie płakanie po meczach, bo to Tylko gra. Mój cel platyna, mam czas.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick:Dragon
Region:EUNE
Level: 11
Dywizja: plat
Kontakt: pw lol
Dodatkowe informacje: --------

Opublikowano

Nick: pokemon68
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: plat 1
Kontakt: pw w lolu, skype: szczawik142
Dodatkowe informacje: Szukam dobrego, aktywnego teamu. Moge grac wszedzie w ostaniej kolejnosci adc.

Opublikowano

Nick: Saranake

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Silver

Kontakt: PW LoL (jestem czesto online), Skype, TS (bardziej wole jednak TSa) moj nick na skypie -> mauscronn

Dodatkowe informacje: Szukam jakiegos bronzu, ewentualnie kogos z silvera kto w miare ogarnia do duo, mainuje mida i tylko mida, ewentualnie moge zagrac na topie lub w jungli( rzadko ) mam 24 lata wiec, nie szukam ogórka, ktory bedzie plakal po porazce

http://i.imgur.com/rNcKrba.jpg

Opublikowano

Nick:SaTTeS
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver 3 team | 3v3 Gold 3
Kontakt: gra
Dodatkowe informacje: Szukam kogos do grania rankow duo ale prowadze tez nabor do teamu 5v5(1 wygrana 0 przegranych) i teamu 3v3

Komunikator:Najlepiej TS -mam kanal

Opublikowano

Nick: kajsks
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver IV
Kontakt: PW na forum, gra (nick u góry), gg 31545089
Dodatkowe informacje: Szukam ADC!!! Do duo na bocie, ogarnięty 14+. Gram supportem. Nie szukam kogoś ze słomianym zapałem, chcę razem z nim grać, wygrywać, przegrywać. Dobra atmosfera, ale też zgranie się liczy ;). Chciałbym osiągnąć w tym sezonie (4) chociaż Golda! :D Pozdro.

Opublikowano

Nick: zainteresowanemu podam na pm
Region:Nordic
Level: 30
Dywizja: silver
Kontakt: pm na forum
Dodatkowe informacje: szukam osoby do grania duo w przedsezonie i w s4.Mam BOL'a gram mid/top

Feel the beat!


 


 

Opublikowano

Nick:adikowsky
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) GOLD V
Kontakt: pw, skype: adi.adikowski2
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś z wyższej dywizji (min.
platinum) który by mi pomógł i wytknął mi błędy, aby stać się lepszym graczem. :)

Opublikowano

Nick: dordo12
Region: eu west
Level: 30
Dywizja: plat 5 ( było plat 3 ale oczywiście spadłem)
Kontakt: kontakt w grze, proszę mnie zaprosić do znajomych
Dodatkowe informacje: chętnie pograłbym jakieś teamowe 5v5 albo g4lola ponieważ mam już dosyć próbowania wbicia czegoś na tym soloq jak w każdej grze trzeba tych randomowych zjebów carrować. Osoby z dywizją poniżej silver 1 automatycznie odrzucam. Jestem również otwarty na gry 3v3 o ile znajdę tutaj jakieś 2 ogarnięte osoby z platyny w góre.

Moje main linie: top i mid, jeśli trzeba mam też duże doświadczenie na adc

 

lolking: http://www.lolking.net/summoner/euw/23995700

Opublikowano

Nick: Podam później...
Region:Nordic
Level: 30
Dywizja: Gold V
Kontakt: PW, następnie skype.
Dodatkowe informacje: Szukam osób do gry teamowej (3vs3 5vs5) w przedsezonie a następnie w S4. Pozycje jakie szukam to :

- Top
- Jungla
- Mid

Opublikowano

Nick: daniioo

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold V

Kontakt: skype[daniioo3]

Dodatkowe informacje : Szukam Team'u (ulubiona pozycja Jungler)

Ej sorry ja sobię radzę dobrze na jungli jeszcze mam kolege który gra na midzie, gdybyś mógł to się odezwij co do tej sprawy (nick w grze daniioo skype daniioo3)

Opublikowano

Nick: Only Not Mid
Region: Nordic
Level: 3
Dywizja: brak
Kontakt: na forum
Dodatkowe informacje:

Nie jest to moje pierwsze konto. Chciałbym szybko wbić lvl, później pobawić się na poważnie w nowym sezonie.

 

Tylko osoby 18+ !

 

Posiadam mikrofon + słuchawki

Opublikowano

Nick: Rey Dragonborn

 

Region: EUNE

 

Lvl: 23

 

Kontakt: na forum lub w grze

 

Dodatkowe informacje:

Preferuje Mid, Top, ewentualnie jungle. Szukam zgranej ekipy, do rozgrywania rankedów i wspólnej gry (najlepiej też osoby jeszcze lvlujące, żeby dograć się w przedsezonie :) ). Najlepiej 18+

"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją"

Opublikowano

Nick: Tomo100
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver III
Kontakt: Forum/Gra
Dodatkowe informacje: W sumie to poszukuję supporta bo sam gram jako ADC (Chyba nie jestem najgorszy w silverze :P) a z supportami ciężko w Silverze.. Preferuję (kolejność od najbardziej wymasterowanej) Caitlyn / Graves / Draven / Jinx / Lucian / Varus Ale szukam też teamu rankedowego 5 vs 5 na jakieś turnieje lub coś :P

Opublikowano

Team Perenterol ogłasza wielki nabór!!

 

perenterol-forte-250-mg-kapseln-hartkaps

Szukamy najzajekurwabistszego ADC w tej skurwiałej galaktyce.

Jeśli wiesz że jesteś taka kurwa kosa że enemy team surrenderuje w 1 minucie

Jeśli wiesz że jesteś skurwysyńsko mocnym adc

Jeśli enemy bot spierdala na twój widok gdzie pieprz rośnie

Jeśli jesteś w dywizji diamentowej to wiedz, że...

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!!

kontakt:

nasz kapitan Vanosh (na forumku)

Opublikowano

Nick: KVNB
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: diamond 1
Kontakt: gra / forum
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do smurfowania na rosji i wybicia tam challengera , lub na turcji , bo wybicie tam challengera to easy graja tam gunwa :P jbc pisać w lolu w ostatecznosci forum

moja main pozycja to adc

Opublikowano

Nick: barej123

Region: EU Nordic & East

Level: 30

Dywizja: Platinium 4

Kontakt: barej123 ing

Dodatkowe informacje: Gram ADC.

 

Podaj gadu na pw

5343a84451f1a784.gif

Opublikowano

Nick:Burakinszatinos

Server:Euw

LvL:30

Div: Gold V

Kontakt : W grze / przez forum

Dodatkowe Informacje : Szukam teamu od m.i.n Gold , żeby wspólnie grać i trenować. Gram głownie na midzie.Ale równiez dobrze radze sobie w jungli

Opublikowano

Nick: Szalony Riczi

Server:EuNE

LvL:30

Div: Silver 5

Kontakt : W grze / przez forum

Dodatkowe Informacje : Szukam teamu/osoby do duo poza bronzem, ze skypem/teamspeakiem.

Mój main - mid. ale na pozostałych pozycjach też dobrze się sprawdzam.

Opublikowano

Witam, mam zamiar założyć team, w którym dywizja nie będzie miała znaczenia. Poprostu ma być dobra zabawa i tyle. Sam jestem Brąz III, więc nie wymagam Golda czy innych platyn do teamu.

Ja gram na pozycji MID, więc poszukuje:

Top

Jungle

Support

ADC

 

Wymagania?

Skype/TS

Jakieś minimum postaci na daną linie

15 lat + (mutacja)

Umiejętność gry w grupie.

 

Pisać na GG: 20020544 dogadamy się co i jak.

 

@Edit. Będziemy grać w godzinach wieczornych (21.00+)

Weekendy w godzinach rannych i wieczornych.

9S7gMK0.jpg


Opublikowano

Nick: Cherry Lady

Server: EUNE

Lvl: 30

Dywizja: Platyna 2

Kontakt: Pw tu lub gra.

Dodatkowe inf.: Szukam partnera do duo na nowy sezon. Minimum platyna, 18+ wiek, TS.

 

Przy okazji też chętnie zagram w jakimś team, także na poziomie platyny. Ale jakimś porządnym, a nie na parę gier.

Gram przede wszystkim supporta, mida i adc. (Jestem dziewczyną, tak dla jasności ._.)

League of Legends | Cherríe | Support | EU Nordic & East

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...