Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Podoba Wam się styl domów? - Mapa byłaby pod serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mi o schemat (//schematic) tego domku. (tylko, jeśli możesz dać więcej to daj więcej :) )

Epickie. Powiem ci że szykuje się coś fajnego ^_^

[Q] Od ilu budujesz? Czy grasz w mc?

Dziękuję ponownie za opinie :)

 

Mapę buduję już 8 miesięcy. A granie w MC, rozpocząłem od wersji 1.2.3

 

Budować nauczy się każdy, wystarczy tylko chcieć. Ja na przykład korzystałem z poradników, jakiś filmów. Potem zobaczysz jakie efekty, będziesz miał. No na początku, może nie jest jakoś łatwo coś zrobić, ale z dniem na dzień idzie co raz lepiej. Musisz zacząć od czegoś łatwiejszego, potem sobie mówisz to teraz może ''zrobię coś trudniejszego zbudować, na pewno mi się uda" Zobaczysz z czasem, wszystko będziesz umiał zrobić oraz zbudować ;)

A co do jakiś poradników podaję przykładowe linki:

 

http://craftsite.pl/zbudujmy-to-razem-1/17113

 

http://craftsite.pl/zbudujmy-to-razem-2-style-i-mieszanie-blokow/17244

 

Kiedy planujesz startować z tą mapą?

 

Budujesz też na innych serwerach, czy tylko zajmujesz się tym projektem?

 

Startować z serwerem jeszcze nie wiem, ale zrobimy to jak najszybciej. Może okres 2-3 miesięcy lub nawet mniej.

Nie buduję na innych serwerach. Zajmuję się tylko swoim projektem ;)

 

 

Naprawdę, kanał dobrej roboty.

Szczerze, chciałbym sobie pochodzić teraz po tej mapie, jestem ciekaw jak to naprawdę wygląda.

Z niecierpliwością, czekamy na start serwera!

 

PS. Jaki to jest texture pack i kiedy jest przewidywany start serwera? :)

 

Dziękuję za opinie. Każdy by chciał, sobie pochodzić, ale nie da rady ;) Musicie czekać na start.

 

Texture pack to Conquest.

Tutaj masz link do tekstur.

 

http://www.minecraftforum.net/topic/1452033-172-32x32-conquest-wip-weekly-updates/

 

Co do przewidywanego startu, to chcę to zrobić jak najszybciej. Może 2-3 miesiące, tak jak podałem wyżej użytkownikowi.

 

Właśnie kiedy start serwera, na jaką wersje itp ? :)

 

Wersja serwera, szczerze się nie zastanawiałem. Przed startem serwera zrobimy specjalną ankietę ;)

Otwarcie może za 2-3 miesiące, lub i nawet wcześniej.

 

 

Super mapa. Dodaj ją na serwer

 

Dziękuję za opinie. Tak mapa będzie dodana na serwer ;)

 

Pozdrawiam!

 

 

@Kolejna aktualizacja:

 

DkYsmrE.png

GQ98BOd.png

XV6HMNT.png

TykowWh.png

  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka!

A czy tylko ty budujesz serwera?

I czy ja też mógłbym podłączyć się pod budowę?

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

No bardzo ładnie to wszystko razem wygląda.

Czekam na start serwera z niecierpliwością xD

Dziękuję za opinie. ;)

 

 

Siemka!

A czy tylko ty budujesz serwera?

I czy ja też mógłbym podłączyć się pod budowę?

 

Odpisałem na Twoją prywatną wiadomość. Tam masz napisane.

 

Epick

 

Dzięki. Dużo się nie rozpisałeś, ale dobra ;)

 

Kolejna aktualizacja:

 

- Tak więc robimy SPAWN, będzie on się znajdował w podziemiach, czyli będą się znajdować więzienia,lochy.

 

Screen'y:

 

BUj3T6n.png

uuOvPxc.png

agcx0PD.png

YkGpFv9.png

Opublikowano

Dziękuję za opinie. ;)

 

 

 

Odpisałem na Twoją prywatną wiadomość. Tam masz napisane.

 

 

Dzięki. Dużo się nie rozpisałeś, ale dobra ;)

 

Kolejna aktualizacja:

 

- Tak więc robimy SPAWN, będzie on się znajdował w podziemiach, czyli będą się znajdować więzienia,lochy.

 

Screen'y:

 

BUj3T6n.png

uuOvPxc.png

agcx0PD.png

YkGpFv9.png

KIedy Start Serwera? Juz nie mogę się doczekać

Opublikowano

Ja jebßtein masz talent gościu na prawdę fajna mapa no i oczywiście dopracowane szczegóły. Jestem na TAK!

Jestem jaki jestem akceptujesz albo spie******


Opublikowano

brodziu16, serwer będzie może za 2-3 miesiące. Zrobimy to jak najszybciej. ;)

 

 

Ja jebßtein masz talent gościu na prawdę fajna mapa no i oczywiście dopracowane szczegóły. Jestem na TAK!

 

Dziękuję za opinie, oraz miłe słowa ;)

 

@Kolejna aktualizacja:

 

Jak widać na screenach, już są wykonane więzienia, zrobimy jeszcze ich parę. Następnie jakieś lochy, jakieś męczarnie itd ;)

 

NdkyBdQ.png

ymgAbQU.png

675twr1.png

J2MhDMs.png

Opublikowano

Bardzo fajnie Ci wyszły te lochy :-)

 

Dziękuję za opinie! Zakończono budowę więzień,lochów oraz męczarni.

Pozostaje, tylko udekorować SPAWN, tabliczkami - przydatne krótkie informacje.

Teraz będziemy upiększać zamek, następnie zdradzimy co będziemy robić ;)

 

Screen'y:

 

qEL5m7H.png

1b8SZ5q.png

8MM6GNW.png

GE98u3Y.png

VHhFIuQ.png

R8sX4jF.png

a3lzmLk.png

6WoEDY9.png

L4zi6et.png

1LCyOa0.png

6PJtdAC.png

Opublikowano

Wow napracowałeś się :) Wiadomo coś o starcie serwera ?

 

Dzięki. O starcie serwera, planujemy z administracją wystartować może za 2-3 miesiące. Ale nic nie wiadomo, wszystko może się wydarzyć.

 

Może być :D

 

Dzięki.

 

No, no widzę skill w budowaniu się polepszył :D

 

No trochę się polepszył ;)

 

 

Tak , podoba mi się.

 

Dzięki.

 

Fajne fajne i fajne textury jakbyś mógł podrzucić linka na pw byłbym wdzięczny.

 

Dziękuję za opinie. Textury wysłane na PW, wedle życzenia ;)

 

@Aktualizacja:

 

Zbudowaliśmy drugie piętro zamku, pozostały jeszcze tylko 2 ;)

 

mdaMEIl.png

OpuaEGv.png

 

# 3 piętro w budowie ;)

 

http://i.imgur.com/QKQhvCp.png]/img]

f2Mr2Vr.png

 

A tu taki kawałek miasta wyglądający w nocy.

 

E34mQKz.png

Opublikowano

Nic specjalnego. Bazujesz na tym, że na teksturkach większość budynków wygląda ładnie. Ja bym to wszystko spróbował poprawić, przecież nic cię nie goni.

Opublikowano

Nic specjalnego. Bazujesz na tym, że na teksturkach większość budynków wygląda ładnie. Ja bym to wszystko spróbował poprawić, przecież nic cię nie goni.

 

Dzięki za opinie. Oczywiście ze na tych texturach co gram teraz, wygląda fajnie. I pasuje pod ten styl ;) Ale na standardowych texturach, też nie wygląda tak źle. W sam raz na zwykłego minecrafta.

 

"Ja bym to wszystko spróbował poprawić, przecież nic cię nie goni."

 

Gonić nikt mnie nie goni, ale chcę zrobić ten serwer jak najszybciej i najlepiej.

Ale co mam poprawić dokładnie, ''wszystko''.. Przecież nie będę dawał drogi ze złota, dachu z diamentu..

Więc proszę o dokładnie przybliżenie, co "Twoim" zdaniem jest do "poprawienia"

Pozdrawiam!

Opublikowano

Jest ciekawy i ma dopracowane detale. Pasuję do serwera RP. Życzę powodzenia z serwerem i gratuluję za dobrą robotę.

Opublikowano

Fajne budowle ale na spawn odradzam 

 

Spawn jest robiony w zamku - "podziemia"

Jest tam bardzo dużo miejsca, dla każdego wystarczy. ;)

 

Jest ciekawy i ma dopracowane detale.  Pasuję do serwera RP. Życzę powodzenia z serwerem i gratuluję za dobrą robotę.

 

Dziękuję za opinie. ;)

 

Zrobiliśmy już "prawie wszystkie piętra w zamku''. Pozostaje, dodać jakieś pochodnie, pajęczyny itd.

 

Screeny później zamieścimy.

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...