Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Podoba Wam się styl domów? - Mapa byłaby pod serwer


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Myślę, że mój like wyraża całą moją opinię. ;)

 

Dzięki ;)

 

zajebiste wystaw mape na downoland :D

 

Dzięki. Mapy nie wstawię do pobrania. Buduję ją na swój serwer ;)

Ale może coś kiedyś innego zbuduję i dodam w download.

 

Powiem ci tak... :)

Idź na architekta xD

 

Architekt, powiem tak każdy może nim zostać. Wystarczy pomysł, kreatywność, czasu i ludzi do pomocy ;) 

 

 

Karczma ciekawa lecz za mała , ja bym zrobił x3 większą z ok. 10 pokojami [większe serwery] to bardziej wygląda na domek.

 

Dzięki za opinie. Tak wiem, karczma jest mała. Ale pewnie sobie myślisz ze będzie tylko 1 w mieście? Będą zwykłe karczmy bez pokoji, karczmy z pokojami, najprawdopodobniej będzie można wykupić pokój. Zobaczymy ;). Więc spokojnie karczm będzie więcej, małe, średnie oraz duże ;)

 

Przepraszam, ze teraz dodałem screeny, ale jakoś tak czas uciekł.

 

FLTjf4C.png

DzWBbEj.png

xOuMg7D.png

HOJLXQg.png

1il9akd.png

jy15UFo.png

pqsfF4y.png

jnTmX1J.png

TXDzTBu.png

m9zHU79.png

RTgFBYj.png

tnDwoz6.png

fbq8w3w.png

tg3xKMz.png

BrRUgli.png

gglNVFo.png

Opublikowano

No widzę Kopniety, że prace nadal lecą ;3

Dawno tego tematu nie przeglądałem, ale mapa - |Istne Cudo|

Ty się nadajesz na architekta, i to nie tylko w grze xD

Brawo.

Czekam na ten serwer z niecierpliwością ;3

Opublikowano

Witam, planuje stworzyć serwer RPG, starożytne czasy. Wziąłem się do pracy i zbudowałem jak by to nazwać gospodę, karczmę. Na dole jest karczma , a na górze znajdują się 2 pokoje do nocowania ;) Taki pokój będzie można wynająć ;) Podoba się Wam? :)

 

Tutaj macie parę screenów ;)

 

 

sYKX2sR.jpg?1

XY5zbxB.jpg?1

5J2gXav.jpg?1

geOmn6z.png?1

AuGbLbc.jpg?1

sz0Mncs.jpg?1

fajny spawn na rpg !

Opublikowano

No widzę Kopniety, że prace nadal lecą ;3

Dawno tego tematu nie przeglądałem, ale mapa - |Istne Cudo|

Ty się nadajesz na architekta, i to nie tylko w grze xD

Brawo.

Czekam na ten serwer z niecierpliwością ;3

 

Prace lecą, raz szybciej raz wolniej ;)

Architektem może być każdy ;) Aby nie było, ja tego sam nie buduję, mam ekipę z która buduje.

 

 

Domino_M, to nie jest spawn. To jest tylko mała karczma. Spawn będzie znajdował się w zamku. Zamek już został wykonany. Dokładna lokacja spawnu to - lochy.

 

 

Znam ten typ budowli jest to medieval. Moje ulubione budownictwo :)

 

Tak to medieval ;)

 

 

Super Domki. Wydaje mi się ale to chyba jest Medieval

 

Dzięki za opinie ;)

 

Soory, ze znów opóźnione te screeny, szkoła, prawo jazdy itd..

 

hMKhhUq.png

xvybp6L.png

0ly6irh.png

PeFDAp1.png

x2Li8dd.png

zsUKHMx.png

RBDw0ph.png

4eQJZtP.png

mVsyGuk.png

EYFscY2.png

iLbwyOW.png

ln2sogC.png

Opublikowano

Co jak co ale serwer wyjdzie wam tak zajebisty jakiego jeszcze nie widziałem, jeżeli pójdzie wam z pluginami równie dobrze jak z mapką :P

 

Żadna budowla w Minecrafcie nie jest zdolna przebić tego, jak zajebiszczaste miasto zbudujecie (No może kilka was przebije :P).

 

Apropo: Minecrafta naprawiłem! Ha ha! Nie wiem jak, ale działa hehe :P

Więc pogram! Muahahha :p

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

No ładnie budujesz, przydały by się questy, sklepy z npc, miasta i np. atlantyda do expa, to już by było mega! :D

Opublikowano

Co jak co ale serwer wyjdzie wam tak zajebisty jakiego jeszcze nie widziałem, jeżeli pójdzie wam z pluginami równie dobrze jak z mapką :P

 

Żadna budowla w Minecrafcie nie jest zdolna przebić tego, jak zajebiszczaste miasto zbudujecie (No może kilka was przebije :P).

 

Apropo: Minecrafta naprawiłem! Ha ha! Nie wiem jak, ale działa hehe :P

Więc pogram! Muahahha :P

 

To fajnie ze minecraft zaczął ponownie działać ;) Co do pluginów, mam już parę na oku. ;)

 

gosciu musisz dac ten downoland !! bo domy mi sie podobaja a miejsca na moim serwerze chociaz na 1 nie zabraknie :3

 

Downloadu nie dam ;) Sam byś takie zbudował ;> Każdy umie budować, wystarczy pomysłu, wyobraźni oraz kreatywności. ;)

 

 

Nie jestem fanem tego typu budowli, ale niektóre z tych domków są naprawdę spoko ;)

 

Dzięki za opinie ;)

 

 

No ładnie budujesz, przydały by się questy, sklepy z npc, miasta i np. atlantyda do expa, to już by było mega! :D

 

Dzięki za opinie ;) 

Questy czyli zadania będą. Sklepy, npc, też będą. Miasta, obozy itd. ;)

 

A mógłbyś opisać ta "antlantydę do expa"? Jak by to miało wyglądać? Bo wydaję się ciekawy pomysł. Może go wykonamy, jeśli będziemy umieli to zrobić ;D

 

_____________________________

 

A co do serwera, ciąg dalszy budowy!

Opublikowano

Dajcie jakieś screeny.... Dawwwwwwwnnooooo nie wstawiliście.. :P

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

Atlantyda musiała by wyglądać tak:

- teren ograniczony na około 5000 kratek

- cały pokryty śniegiem (najlepiej górzysty teren)

- i jeszcze moby specjalne (bossy) ;)

Opublikowano

Dajcie jakieś screeny.... Dawwwwwwwnnooooo nie wstawiliście.. :P

 

Za chwilę wstawimy, spokojnie. ;) Idę teraz na jakieś śniadanie, potem dobudujemy jakieś domki i dodamy screeny ;)

 

Super! Naprawdę ładnie to wygląda!

 

Dziękuję za opinie.

 

Atlantyda musiała by wyglądać tak:

- teren ograniczony na około 5000 kratek

- cały pokryty śniegiem (najlepiej górzysty teren)

- i jeszcze moby specjalne (bossy) ;)

 

Dzięki za odpowiedź. 

Najpierw zrobimy to co mieliśmy zbudować, a potem może zajmiemy się Twoją propozycją. Jak coś to będę pisał do Ciebie, co i jak. ;)

Opublikowano

Twoje lub wasze pracę są, po prostu przepiękne. Tyle ile musieliście włożyć wysiłku, pracy i właściwie godzin, bo w kilka minut czegoś takiego się nie wybuduje, nie da się opisać żadnymi słowami, a lajkami na forum.  :) Tylko tak dalej! . 

Opublikowano

Twoje lub wasze pracę są, po prostu przepiękne. Tyle ile musieliście włożyć wysiłku, pracy i właściwie godzin, bo w kilka minut czegoś takiego się nie wybuduje, nie da się opisać żadnymi słowami, a lajkami na forum.  :) Tylko tak dalej! . 

 

Dziękuję za opinie :)

 

Dodaję screeny: 

 

NvwMqGG.png

BNOyTP0.png

fBxN5Bm.png

5OmQ4gl.png

wL5CQ43.png

YAvWFCj.png

DfHvjvN.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...