Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Invisible LastChaos


xDayEnd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No chyba nie.... xp w mondshine niższy by było trzeba altar robić D: + tarian od 165

 

Altar? Nie przesadzaj -.- Nie łapałam się nigdy w tych questach i mam nadzieję, że nie będę musiała ich tutaj robić -.-

A rekrutacja na GSów będzie? Jak tak to się piszę :D

k1hvCVp.gif

  • Odpowiedzi 873
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z nieoczekiwanych powodów, mam internet, myślę że niedługo start w takim razie :D

Niech no ja cie wysciskam moj gejasku <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

 

:******************

 

To kiedy planujesz tego serwa otworzyc ?:D:D:D::D:D

 

 

No chyba nie.... xp w mondshine niższy by było trzeba altar robić D: + tarian od 165

Gupia jestes -.-

sygnamoja1.png


Opublikowano

Altar? Nie przesadzaj -.- Nie łapałam się nigdy w tych questach i mam nadzieję, że nie będę musiała ich tutaj robić -.-

A rekrutacja na GSów będzie? Jak tak to się piszę :D

Nie będziesz GieEsem.... bo się nie nadajesz ! :D,a co do gry - startujcie,bo nie ma już gdzie grać...

@A lvl Cup będzie zwiększany ?:P

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



Opublikowano

Nie będziesz GieEsem.... bo się nie nadajesz ! :D,a co do gry - startujcie,bo nie ma już gdzie grać...

@A lvl Cup będzie zwiększany ? :P

czytac nie umiesz ? -,- pisali ze nie bd !

noob xD

Dominisia sie nadaje na gieesa <3

 

i Tego odnosnie serwa to te wb gdzie beda sie znajdowac ?

sygnamoja1.png


Opublikowano

A rekrutacja na GSów będzie? Jak tak to się piszę :D

look gg xdd

 

@A lvl Cup będzie zwiększany ? :P

tag.

 

Gupia jestes -.-

q5hEc.png

buu

Opublikowano

czytac nie umiesz ? -,- pisali ze nie bd !

noob xD

Dominisia sie nadaje na gieesa <3

 

i Tego odnosnie serwa to te wb gdzie beda sie znajdowac ?

Ale Ty jesteś Głupiiii...:P Aha,i tak nie poruchasz.

@Wb będzie na każdej mapie tj, Juno,dratan,ege,strayana ?:P

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



Opublikowano

mi konto na plu przeszukuja przez najblizsze dwa tygodnie ;/

wiec czekam na serwer

 

pPDff.jpg

 

Nie będziesz GieEsem.... bo się nie nadajesz ! :D,a co do gry - startujcie,bo nie ma już gdzie grać...

@A lvl Cup będzie zwiększany ? :P

 

z13316809Q,Krystyna-Pawlowicz--mem.jpg

 

Ilu gejm sejdżuf w koncu będzie? Nawet 1 nie potrzeba jak jest 2 gmów i 2 adminów.

Opublikowano

bedzie nowe czy stare juno? (ja jestem za nowym) ;pp

 

 

OaFFd.png

v1aEh.png

- Exp : Custom

- SkillPoint : Free

- Drop : x15

- Gold : Custom

- Affinity : x5

- Max Level : 185

- Ignition : x30

QWrfb.png

- Owl's Odbugowane

- Keron Odbugowany

- Nowe Title

- Title Dominator of...

- Nowy Dungeon : Citadel [100% Done]

- Nowe Questy już niedługo !

- Old Juno [ EP1 ]

- CashSystem Worked :P

- Nowe Lacaball wkrótce !

- Nowe Bossy w Juno,Dratan,Merac,Egeha,Streiana,Tarian

- Nowe zwierzaki wkrótce !

eJ9Qd.png

Administrator : Administrator

Developer : []Developer_

GameMaster : [GM]xOwca

GameSage : ---

Programista : [Programmer]Anonymous

Grafik : [Graphic_Desinger]KaKoke

== Proszę o sugestie na temat Servera, co dodać itp. ==

-.-

k1hvCVp.gif

Opublikowano

Ep1 czyli te takie brzydkie dziwne.? Czy te, który było później xD?

 

Niu pet suoń :D

 

ivpwh.jpg

 

Reszte dopracowywujemy, bo zaszły pewne komplikacje :D

te juno :)

Opublikowano

Ok, mam dla was świetne wieści :D, Może dziś odpalimy bete na 3-4,5 dni.

 

skończy się na tym, że znów neta nie będziesz miał..... więc nie warto nic obiecywać. ; )

Opublikowano

Ok, mam dla was świetne wieści :D, Może dziś odpalimy bete na 3-4,5 dni.

 

Jaj <3 Szkoda, że ja dopiero mogę być we wtorek/środę :<

 

@Nie dawajcie keszu na betę, bo będzie mus po becie usunąć postacie -.-

k1hvCVp.gif

Opublikowano

Jaj <3 Szkoda, że ja dopiero mogę być we wtorek/środę :<

 

@Nie dawajcie keszu na betę, bo będzie mus po becie usunąć postacie -.-

Gdzieś było pisane , że po becie będzie usunięte all :P

56685804704469024697.png

Opublikowano

Gdzieś było pisane , że po becie będzie usunięte all :P

Głupota -.- Po co grać jak się straci wszystko -.-

Chyba, że za udział w becie będą jakieś rekompensaty, to co innego.

k1hvCVp.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...