Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Pan Neoś

Motherfuckin' Starboy
 • Blue Member V
 • Private Last Chaos
 • VIP
MPC Graphic Lider

Zawartość

4348

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  4348
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7367 Lojalny

O Pan Neoś

 • Ranga
  Motherfuckin' Starboy
 • Urodziny
 • Czas spędzony na forum Pokaż

Metody kontaktu

 • Telegram
  Neos_mpc

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

63666 wyświetleń profilu
 1. No to w takim razie chyba tak zrobię i odezwę się jeszcze raz za jakiś miesiąc. Dzięki wielkie. :-)
 2. Aż tak bardzo te procesory będą się różnić? Czym? Tak z czystej ciekawości. W sumie to jestem w stanie poczekać, jeżeli to ma tak wpłynąć.
 3. Jaki posiadasz budżet na kupno? 3500 (jestem w stanie troszeczkę wyjść poza budżet, ale wolałbym nie) Kiedy zamierzasz kupić zestaw (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)? Prawdopodobnie będę się przymierzał do zakupu za jakiś tydzień-dwa. Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora? Na chwilę obecną laptopik, czysto biurowy, chyba nie warto opisywać. Do czego ma służyć komputer? Gry - raczej nie mam zamiaru grać w nic wygórowanego, ale fajnie by było, gdyby komputer uciągnął część tych nowszych produkcji. Do tego chciałbym, aby służył mi przy tworzeniu grafiki komputerowej (Photoshop, Illustrator, After Effects), czasami też próbuję swoich sił w produkcji muzyki (Pro Tools, FL, Ableton). Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? Zdecydowanie monitor i chciałbym, aby nie był on ani za mały, ale też nie za wielki. Wydaje mi się, że około 21 cali to minimum/akurat. Mam słuchawki, ale są one bez mikrofonu, więc takowego też potrzebuję, ale też nie nastawiam się, by kupować jakiś profesjonalny, w każdym razie chciałbym jakiś nie za drogi kupić. Fajnie by było, aby znalazła się też jakaś myszka (+jakaś podkładka) i klawiatura - wygórowań wielkich nie mam, ale byle to było coś w miarę sprawnego i wygodnego, chociaż pewnie oblecę parę sklepów stacjonarnych i jak coś mi wpadnie w oko, to się zastanowię. Niemniej jednak każda podpowiedź, czym się kierować, bądź propozycja bardzo mile widziana. Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny? Tak - świetnie by było, gdyby była promocja na darmowy, ale coś czuję, że takowej może nie być. Czy zamierzasz podkręcać podzespoły? Nie jestem informatykiem i raczej nie będę się za to zabierał. Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu? Oczekiwałbym usługi złożenia komputera, a generalnie to chciałbym, aby komputer przydał mi się w miarę do wszystkiego, z naciskiem na rzeczy, które podałem wcześniej. Czy części mogą być używane? Zdecydowanie nie. Jestem zielony w sprawach składania komputera, więc bardzo prosiłbym o jasne wytłumaczenie. Z góry dziękuję.
 4. Generalnie to LP - Other People, a jeżeli chodzi o remix to prawdopodobnie ten (wersja z setu jest przyspieszona)
 5. Jezu, wreszcie te bagiety Ci dały tego VIPa. :)

  1. LittleBlack

   LittleBlack

   Nie wiem, czy to nie jest przypadkiem jakiś wypadek przy pracy i zaraz mi go ktoś nie zabierze :D

 6. Nawet bym nie chciał tej nagrody dostać, lepiej, żeby ktoś inny dostał. A i tak w sumie to tylko plakietka.  ;)   Chociaż widząc uplasowanie pewnych osób, to parsknąłem śmiechem. xD Gratulacje. :)
 7. 0:53 - lamy, na górze przejście jest do 2, 3 i 4 świata.  :yay:  :lenny:  Ach te czasy - jeszcze się pamięta te wszystkie przejścia. Świetna gierka.   Całkiem spoczko, ale pewną rzecz pominąłem przy czytaniu, bo mnie po prostu nie interesowała. ;)
 8. 1. Należy stosować się do Regulaminu Globalnego Forum. 2. Tematy mogą być zamykane jedynie na wyraźną zgodę autora lub w przypadku, kiedy naruszają obowiązujące na forum zasady. Należy wysłać raport lub napisać prywatną wiadomość do moderatora działu lub Global Moderatora. 3. Należy używać opcji "Edytuj". Przedwcześnie dodanego posta powinieneś zgłosić poprzez odpowiedni przycisk.. 4. Moderator nie ma zawsze racji. Jeśli uważasz, że się pomylił i chcesz wyjaśnić sytuację prosimy o kontakt na PW z danym moderatorem. Jeśli jest brak porozumienia prosimy o kontakt z Global moderatorem lub Administratorem. 5. Zakaz utrudniania pracy administratorom/moderatorom. Raporty nie służą do zabawy, za nieuzasadnione ich użycie może, w skrajnych przypadkach, grozić sankcja. Kara: 5 pkt. 6. Moderatorzy używają koloru + kursywy (Moderator), w przypadku edycji posta innego użytkownika. Użytkownik może używać kolorów, ale nie wolno podszywać się pod członków administracja, w innym przypadku przewidziana jest sankcja. Kara: Perm. 7. Na MPCforum obowiązuje zakaz handlu, wliczając prośby i darmowe oferty kont, poza wyznaczonymi działami. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 7 dni. 8. Zakaz wszelkiego rodzaju plagiatów. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 3 dni. 9. Zakaz publikowania adresów referencyjnych. Kara: 15 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 30 dni. 10. Jeśli udostępniasz jakiś program, użyj na początku nazwy tematu prefiksu [DL] 11. Tematy odświeżamy za pomocą wbudowanego pod tytułem przycisku. Odświeżanie za pomocą posta będzie karane 3 punktami ostrzeżeń. 12. Własny poradnik możemy odświeżyć tylko po wprowadzeniu zmian w treści. Kara: 3 punkty ostrzeżeń. 13. Zakazuje się udostępniania danych dostępowych do kont innych użytkowników lub listy kont (loginy, hasła, adresy IP) z wycieków znalezionych na stronach trzecich, bądź z innych źródeł. Kara: Perm. 14. Nie atakujemy, nie niszczymy, nie grozimy, nie udostępniamy pomocy nt. ataków na serwery użytkowników naszego forum. Kara: Perm 15. Zakaz organizowania jakichkolwiek konkursów bez zgody administracji MPC.
 9. 1. Należy stosować się do Regulaminu Globalnego Forum. 2. Tematy mogą być zamykane jedynie na wyraźną zgodę autora lub w przypadku, kiedy naruszają obowiązujące na forum zasady. Należy wysłać raport lub napisać prywatną wiadomość do moderatora działu lub Global Moderatora. 3. Należy używać opcji "Edytuj". Przedwcześnie dodanego posta powinieneś zgłosić poprzez odpowiedni przycisk.. 4. Moderator nie ma zawsze racji. Jeśli uważasz, że się pomylił i chcesz wyjaśnić sytuację prosimy o kontakt na PW z danym moderatorem. Jeśli jest brak porozumienia prosimy o kontakt z Global moderatorem lub Administratorem. 5. Zakaz utrudniania pracy administratorom/moderatorom. Raporty nie służą do zabawy, za nieuzasadnione ich użycie może, w skrajnych przypadkach, grozić sankcja. Kara: 5 pkt. 6. Moderatorzy używają koloru + kursywy (Moderator), w przypadku edycji posta innego użytkownika. Użytkownik może używać kolorów, ale nie wolno podszywać się pod członków administracja, w innym przypadku przewidziana jest sankcja. Kara: Perm. 7. Na MPCforum obowiązuje zakaz handlu, wliczając prośby i darmowe oferty kont, poza wyznaczonymi działami. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 7 dni. 8. Zakaz wszelkiego rodzaju plagiatów. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 3 dni. 9. Zakaz publikowania adresów referencyjnych. Kara: 15 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 30 dni. 10. W dziale nie używamy prefixów. 11. Tematy odświeżamy za pomocą wbudowanego pod tytułem przycisku. Odświeżanie za pomocą posta będzie karane 3 punktami ostrzeżeń. 12. Własny poradnik możemy odświeżyć tylko po wprowadzeniu zmian w treści. Kara: 3 punkty ostrzeżeń. 13. Zakazuje się udostępniania danych dostępowych do kont innych użytkowników lub listy kont (loginy, hasła, adresy IP) z wycieków znalezionych na stronach trzecich, bądź z innych źródeł. Kara: Perm. 14. Nie atakujemy, nie niszczymy, nie grozimy, nie udostępniamy pomocy nt. ataków na serwery użytkowników naszego forum. Kara: Perm 15. Zakaz organizowania jakichkolwiek konkursów bez zgody administracji MPC.
 10. Najlepszego! ;-)
 11. Na itemku daje to, że nie musisz czekać na ponowne jego użycie (np. eski ładują się chyba 2-3 sekundy, a tak to będzie zero sek.)
 12. Ja to bym widział to tak, że trzecią bitwę bym zrobił, gdzie za zabijanie graczy by leciały itemki, które można byłoby u affinity managera oddawać (za ileś pkt. access do shopa, albo coś)
 13. 7/10   [media]http://www.youtube.com/watch?v=mPfCZo-hnEA[/media]
 14. Zdecydowanie się należało, gratulacje!

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 0
Tematy: 0
Użytkowników: 0