Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.6.2][HOT] [Ciekawe Pluginy] [PL] [SV+G by CusT] Nowe menu oraz dźwięki na serwerze ! [Mapa]


CusT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Uwaga jest wielki problem ponieważ po wyłaczeniu serwera postać cofa w całkiem inne miejsce niż była i tak cały czas

Jeśli ktoś wie dlaczego tak niech napisze !!!.

1377863814-U611928.png

[/center]

Opublikowano

@up Jak cofa ?. Przecież AuthMe Zapisuje pozycję z której gracz się wylogował, a jak wchodzi ponownie na serwer, jest na spawn po zalogowaniu teleportuje go na miejsce z którego się wylogował.

 

Jak coś GG :)

Opublikowano

Siemka odpalilem serwer na tych plikach i wywalilo mi w konsoli taki blad a serwer nie działa ale na panelu pisze ze jest załączony

Prosze o pomoc

 

 

2013-06-09 18:37:34 [WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!
2013-06-09 18:37:34 [WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address
2013-06-09 18:37:34 [WARNING] Perhaps a server is already running on that port

Opublikowano

@up Spróbuj odpalić serwer na localhost bo z tego co ja tu widzę to ten port już jest w użyciu.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

Paczka bardzo mi się podoba nietrzeba nic poprawiać widać ze autor się postarał , licze na więcej takich paczek !

 

@up

Dzieki juz sobie poradziłem , tak jak napisałeś był zły port ale juz wszystko ładnie śmiga , Leci like

Opublikowano

to co napisałeś...

System nie może odnaleźć określonej ścieżki.

Aby kontynuowac, nacisnij dowolny klawisz . . .

 

 

 

 

A gdy odpalam craftbukkitem to nic sie nie dzieje

Opublikowano

@up Napisz na PW/GG pomogę

 

Co do tematu, to wyszła rekomendowana wersja CB, już niedługo aktualizacja !

 

@down nie wiedziałem, więc dałem takie :P

 

Nowa aktualizacja plików V1.2 !

Opublikowano

@up

 

ten (dom) to jest bardziej WHY?!

 

 

Ale pliczki fajne :D

Ja tam nigdy nie lubiłem konfigurować i spolszczać otherdropsa :C

 

thanks za pomoc

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Najlepsza paczka jaką widziałem na całym MPC... Genialne! Wszystko od razu skonfigurowane i gotowe ^^ POLECAM!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...