Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.6.2][HOT] [Ciekawe Pluginy] [PL] [SV+G by CusT] Nowe menu oraz dźwięki na serwerze ! [Mapa]


CusT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Uwaga !



Niestety, ale wszystko ma swój początek i koniec.


Na dzień dzisiejszy nie mam czasu już zajmować się plikami serwerowymi.


Jeżeli by ktoś chciał je przejąć, to chętnie oddam je w jego ręce aby dalej je aktualizował.



==============


Czy te moje pliki to był niewypał ?


Nie mam pojęcia, o tym możecie zadecydować sami.




Proszę do mnie już nie wysyłać wiadomości typu " Hej pobrałem twoją paczkę i mam problem.."


Od dzisiaj, niestety ale nie mogę się zajmować plikami.



Dziękuję za te 5 miesięcy przez które były prowadzone te pliki, myślę że odniosły one jakiś sukces na MPC


Dziękuję również za to że docenialiście moją pracę, i zostawiliście po sobie ślady.



Kiedyś może wrócę do plików serwerowych na MPC, ale to się jeszcze zobaczy jaki typ, i czy będzie na to czas.



@Kamikadzekks


Dziękuję ci za grafikę, i za wszystko co zrobiłeś dla tych plików :D



Jeszcze raz, wielkie dziękuję !




======================


GoodBye ^^


======================


Opublikowano

 

Uwaga !

Niestety, ale wszystko ma swój początek i koniec.

Na dzień dzisiejszy nie mam czasu już zajmować się plikami serwerowymi.

Jeżeli by ktoś chciał je przejąć, to chętnie oddam je w jego ręce aby dalej je aktualizował.

==============

Czy te moje pliki to był niewypał ?

Nie mam pojęcia, o tym możecie zadecydować sami.

Proszę do mnie już nie wysyłać wiadomości typu " Hej pobrałem twoją paczkę i mam problem.."

Od dzisiaj, niestety ale nie mogę się zajmować plikami.

Dziękuję za te 5 miesięcy przez które były prowadzone te pliki, myślę że odniosły one jakiś sukces na MPC

Dziękuję również za to że docenialiście moją pracę, i zostawiliście po sobie ślady.

Kiedyś może wrócę do plików serwerowych na MPC, ale to się jeszcze zobaczy jaki typ, i czy będzie na to czas.

@Kamikadzekks

Dziękuję ci za grafikę, i za wszystko co zrobiłeś dla tych plików :D

Jeszcze raz, wielkie dziękuję !

======================

GoodBye ^^

======================

NIEEEEEEE

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

Uwaga !

Niestety, ale wszystko ma swój początek i koniec.

Na dzień dzisiejszy nie mam czasu już zajmować się plikami serwerowymi.

Jeżeli by ktoś chciał je przejąć, to chętnie oddam je w jego ręce aby dalej je aktualizował.

==============

Czy te moje pliki to był niewypał ?

Nie mam pojęcia, o tym możecie zadecydować sami.

Proszę do mnie już nie wysyłać wiadomości typu " Hej pobrałem twoją paczkę i mam problem.."

Od dzisiaj, niestety ale nie mogę się zajmować plikami.

Dziękuję za te 5 miesięcy przez które były prowadzone te pliki, myślę że odniosły one jakiś sukces na MPC

Dziękuję również za to że docenialiście moją pracę, i zostawiliście po sobie ślady.

Kiedyś może wrócę do plików serwerowych na MPC, ale to się jeszcze zobaczy jaki typ, i czy będzie na to czas.

@Kamikadzekks

Dziękuję ci za grafikę, i za wszystko co zrobiłeś dla tych plików :D

Jeszcze raz, wielkie dziękuję !

======================

GoodBye ^^

======================

Ja mogę ;-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@Topic =-= Cust już się nie zajmuje tymi plikami =-=

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć! Chciałbym napisać, że jeden z serwerów posiada te pliki serwerowe,

ale zaszła pewna sytuacja, że nie przyznają się do posiadania tych plików.

 

Administracja myśli sobie, że dodadzą parę pluginów i że cała paczka

została stworzona przez nich. Bardzo mnie to irytuje, ponieważ

ktoś bardzo napracował się nad tymi plikami a oni przyznają

sobie całą zasługę.

 

IP Serwera:x <--- Proszę to sprawdzić

Sygnaturka w Budowie :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
CusT Nie działa Format Chotu podaj jak mają być linijki w essentials na chat pisze tak [NazwaGildi] [Admin] <[Ranga]NICK>

a chce żeby był format [Admin/Mod][NazwaGildi] [Ranga]NICK:

Do reklam mamy dział.


  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...