Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.6.2][HOT] [Ciekawe Pluginy] [PL] [SV+G by CusT] Nowe menu oraz dźwięki na serwerze ! [Mapa]


CusT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super pliczki i pomocny twórca ;D Polecam

Może się ze znajomymi zabawić :)

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodałbyś rangę SuperVIP? Bo jak ja dodaje to nie widać perifxa a ni nic ;/

// i jak zmienić kolor pisania? Aby każda rnaga na inny kolor? ;c

Opublikowano

Mogę prosić o dodanie NAKŁADEK? Ponieważ nie chce mi się pobierać wszystkich plików a takie nakładki miały by pliki dodane/zaktualizowane.

Opublikowano

Ej chce dodać plugin button warp wrzucam plik buttonwarp.jar do folderu plugin i nie działa ? wiecie co robić ?

nfsw_3MAJMNIE.png
Opublikowano

Ej chce dodać plugin button warp wrzucam plik buttonwarp.jar do folderu plugin i nie działa ? wiecie co robić ?

 

Odpaliłeś serwer i poczekałeś aż się folder zrobi ?

Opublikowano

Odpaliłeś serwer i poczekałeś aż się folder zrobi ?

nie działa tak . probowałem ten sam plugin na innych plikach i działa a na tych nie

nfsw_3MAJMNIE.png
Opublikowano

Mam problem, starter jest tylko na jave 6 niestety... ;( A ja mam 7... możesz dodać? Na 36bit :)

 

@Edit Działa :)

prosze : @ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar craftbukkit-1.5.1-R0.3.jar
PAUSE
nfsw_3MAJMNIE.png
Opublikowano

Mam jeszcze pytanie .. Gdyż spawn mam umieszczony w domku i gdy wchodz nowy gracz i pisze zarejstruj sie to jest w tym domku np z regulaminem a gdy sie zarejstruje nagle pojawia się gdzieś w polu daleko od spawna co jest ?

nfsw_3MAJMNIE.png
Opublikowano

Nowa wersja plików (Jedna z większych)



v 0.6



Zapraszam do komentowania, lajkowania




Wszelkie komentarze typu:


Nie podoba mi się

Nudne pliki


Zostaną zgłaszane ! Proszę rozwijać swoje wypowiedzi !
Opublikowano

Jak daje /vanish to mam Jestes Jestes Niewidzialny tak samo jak dam jeszcze raz Jestes Jestes Widzialny napraw ten błąd w tłumaczeniu !.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

CusT jak będziesz mógł to popraw wszystkie błędy w tłumaczeniu.

@edit jak by jakieś jeszcze były

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...