Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.6.2][HOT] [Ciekawe Pluginy] [PL] [SV+G by CusT] Nowe menu oraz dźwięki na serwerze ! [Mapa]


CusT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam problem z uruchomieniem. Gdy odpalam " Odpal serwer (64 Bity Java 7).bat wyskakuje mi " System nie może odnaleźć określonej ścieżki.
W czym problem?

 

@edt

Dobra okazało się że trzeba tylko zaktualizować jave xD

-=Xa Team=-


1379958827-U247153.png


Pomogłem? Podziękuj lajkiem. ;)


Opublikowano

CusT , mógłbyś dodać plugin AdminHelper i paczka była by idealna ^^


@Edit

 

[P] Pytanie ;) Jak zmienic kolor " [Admin] " w pluginie Gildia ?

Piszę strony HTML, uczę się PHP i pisania pluginów do bukkita.

Opublikowano

@up Tak w Configu masz prefixy do moderatora i Admina gildi, postaw przed nim &[Numer] i gotowe :)

 

Głosujcie w ankiecie !

Czy zrobić dropy jak w Skyrim, przeszukujemy gracza

i Moby !

Opublikowano

A jak ustawić wymaganą ilość przedmiotów do założenia gildii,chciałbym aby każdego itemu była inna ilość wymagana np. :

64x TNT 32x Diax 16x Emerald

Piszę strony HTML, uczę się PHP i pisania pluginów do bukkita.

Opublikowano

Problem z wyrzucaniem jest spowodowany bugiem, ponieważ musicie poczekać na CraftBukkita Bete, wtedy problem już zostanie naprawiony :)

1.

Nie Zgodzę się z tym, Wystarczy ze podmienisz pliczek messages_pl.yml i nie będzie wyrzucało ;]

dl- http://www.speedyshare.com/k9tN3/messages-pl.yml

skan- https://www.virustotal.com/pl/file/ee9a3e28220ce9e7a08d2c2158cd5be4166ecd1d7527e9c42e7f710955667ba5/analysis/1373377537/

Plik jest ten sam co w Plikach serwerowych CusT'a tylko lekko pozmieniany.

2.

Jak nie zadziała sposób '1' wystarczy usunąć Folder Authme Od CusT'a I odpalić serwa wtedy zrobi się folder Authme wejść w config.yml , wyszukać Linijkę messagesLanguage: en i zmienić na messagesLanguage: pl . Pamiętaj żeby najpierw wgrać pliczek z '1' Punktu .

Opublikowano

CusT, masz jakieś plany na przyszłość typu paczka PvP ?

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

@topic aha spoko ja bym preferował freebuild zrób może ankietę i tam napisz jaką kto by wolał paczke

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

CusT masz może instalkę na 1.5.2? Bo póki co 1.6.2 mało sie rozwija, i nie opłaca sie robic serwerow na tą wersję :/

Opublikowano

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

: Przepraszam za brak :

: Aktywności ! :

: Problemy były :) :

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

CusT masz może instalkę na 1.5.2? Bo póki co 1.6.2 mało sie rozwija, i nie opłaca sie robic serwerow na tą wersję :/

 

Wystarczy wgrać craftbukkita 1.5.2 i wszystko wam działa :)

-------------------------------------------------------

Pliczki na razie nie będą aktualizowane, ponieważ czekam na rekomend. craftbukkita, piszcie pod tematem, co dodać do paczki, możecie również pisać jakie plugini\y chcecie zobaczyć (Co one mają robić) A na pewno coś wykminie :)

Opublikowano

Fajnie jakby w tym pluginie na gildie byłoby coś takiego że przez jakiś czas od wywalenia tnt na cubie nie można stawiać bloków.

I aby cuboid robił sie automatycznie w miejcu w którym stoimy i dawał ender jajko.

A także aby na chacie aby napis który pokazuje jak nasza gildia sie nazywa był w jakimś kolorze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...