Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.6.2][HOT] [Ciekawe Pluginy] [PL] [SV+G by CusT] Nowe menu oraz dźwięki na serwerze ! [Mapa]


CusT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

CusT, wszytskie pluginy które były obbecne są już na 1.5.2?

Według mnie tak , te co tutaj są wypisane działają bez problemu . Można odpalić serwer .

Opublikowano

 

Gpn5jn1.png

zggoJdw.png

rMUe8Zs.png

Witajcie ! Mam do zaprezentowania moje pliki Survival+Frakcje, mam nadzieję że wam się spodobają

Postaram wam się wszystko opisać, abyście nie mieli problemów przy korzystaniu z plików ;)

Proszę Komentować i Lajkować !

CusT-NIE KOPIOWAĆ !

qMUGvsH.png

Pluginy w plikach:

I-----------------I

AuthMe-Plugin na logowanie. [PL]

I-----------------I

AutoSaveWorld-Zapisywanie świata.[PL]

I-----------------I

AZRank-Rangi na czas.[PL]

I-----------------I

AutoMessage-Bot spamujący na 'chat'.[PL]
I-----------------I
CombatLog-Plugin na ludzi którzy uciekają podczas 'pvp'.[PL]
I-----------------I

CustomCommands-Plugin który dodaje nam możliwość tworzenia prostych komend.[PL]
I-----------------I
Essentials-Podstawowe komendy typu: /home /spawn itd.[PL]
I-----------------I
Factions-Czyli inaczej 'Gildie' na serwerze.[PL]
I-----------------I
JoinMessage-Wiadomość powitalna na serwerze zamiast '[Player] join the game'.[PL]
I-----------------I
NoCheatPlus-Plugin, dzięki któremu nie będzie 'Hakerów' na serwerze.
I-----------------I
OtherDrops-Plugin, który blokuje x-Ray, Diamenty wypadają ze stone :).[PL]
I-----------------I
PayInItemsForGuild-Plugin, który wymaga '[Pewne itemy]' Na założenie Gildi.[PL]

I-----------------I
PermissionsEx-Plugin, na Rangi/Grupy oraz ich uprawnienia.
I-----------------I

Reservations-Rezerwacja slota-Miejsca na serwerze dla VIP'a.[PL]
I-----------------I
WorldEdit-Edytowanie terenu.[PL]-50%
I-----------------I
WorldGuard-Dawanie Cubboida-Zabezpieczanie terenu.[PL]
I-----------------I
Vanish-Niewidzialność.[PL]
I-----------------I
Emoticons-Emotikony na chat.[PL]

I-----------------I
LavaFurnace-Piecyk na lave :).[PL]
I-----------------I
EchoPet-Pety na serwerze :).

CusT-NIE KOPIOWAĆ !

UQIlNrv.png

[Rycerz]

[Dziewczyna]

[VIP]

[superVip]

[KidModerator]

[Moderator]

[ChatMod]

[Admin]

[Opiekun]

[HeadAdmin]

[Wlasciciel]

Jak nadać rangę @DOWN :P

Wox21US.png

Nadawanie Rangi:

/pex user [NickGracz] group set [NazwaGrupy]

Przedmioty na gildie:

/gildia

Informacje o Dropie:

/drop

Informacje o Petach:

/pety

fIMYE85.png

vJSu3nD.png

6dqSvKW.png

8uwtUqG.png

McSmteY.png

2oNm4iQ.png

KIGp2Fm.png

MhubxlA.png

3kUJSO2.png

Jak zbudować piec:

rANOPMM.png

:

:

\/

OUrtf1x.png

:

:

\/

tlXQNso.png

:

:

\/

GUWQTo6.png

:

:

\/

O3tMW6t.png

:

:

\/

XbGG78U.png

:

:

\/

n7PvDcb.png

:

:

\/

CGLlgkJ.png

Po napisaniu na Tabliczce [lavafurnace] Wlejcie lave do środka, klocek szkła sam się przesunie !

 

 

 

EchoPet:

PYerPwH.png

Pety chodzą za nami !

Emoticons:

Emotikony należy wpisać na chat np. (tak) Wtedy na chacie pokaże nam się emoticon

Lista emoticon:

: ) = ☺
 
: ( = ☹
 
< 3 = ♥
 
(chmura)=☁
 
(slonce) = ☀
 
(parasol) = ☂
 
(balwan) = ☃
 
(kometa) = ☄
 
(gwiazda) = ★
 
(telefon) = ☎
 
(czaszka) = ☠
 
(radioaktywne) = ☢
 
(hazard) = ☣
 
(pokoj) = ☮
 
(yingyang) = ☯
 
(ksiezyc) = ☾
 
(korona) = ♔
 
(muzyka) = ♩
 
(nozyce) = ✁
 
(samolot) = ✈
 
(poczta) = ✉
 
(olowek) = ✎
 
(tak) = ✓
 
(flower) = ✿
 
(dom) = ლ(ಠ益ಠლ)
 
(pierdolsie) = ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
 
(mis)=ˁ˚ᴥ˚ˀ
 

Kity

Dla Gracza:

/kit Gracz [Co 13min]

Dla Vipa:

/kit Gracz [Co 13min]

/kit Vip [Raz na 4dni]

Dla SuperVip'a:

/kit Gracz [Co 13min]

/kit Vip [Raz na 4dni]

/kit SuperVip [Raz na 4dni]

CyDDoVa.png

Download:

KLIKNIJ I POBIERZ WERSJĘ V0.8

Skan:

hcdeMUu.png

7M2MnFU.png

v0.8

-Dodanie pluginu EchoPet

-Poprawa permissionsEx

v0.7 (1.5.2)

-Zmiana craftbukkita na 1.5.2

-Zmiana i całkowite spolszczenie pluginu Factions [Factions najnowsza wersja 1.5.2]

-Tymczasowe usunięcie pluginu EchoPet

-Tymczasowe usunięcie pluginu Vanish

-Tymczasowe usunięcie pluginu AZRank

v0.6

-Dodanie i całkowite spolszczenie pluginu 'LavaFurnace"

-Dodanie i całkowite spolszczenie pluginu 'Emoticons'

-Dodanie pluginu 'EchoPet' [spolszczenie będzie w następnej aktualizacji]

-Dodanie stabilniejszego CraftBukkita

-Usunięcie mapy [Dodam autorską]

v0.5

-Dodanie nowych rang

-Dodanie kitów

v0.4

-Spolszczenie w 50% pluginu WorldEdit

v0.3

-Dodanie i spolszczenie pluginu Vanish

-Spolszczenie pluginu WorldGuard

-Dodanie mapy [spawnu] Nie mojego autrostwa

v0.2

-Poprawienie bugów z OtherDrops

-Spolszczenie Factions do końca ;)

-Spolszczenie o 10% pluginu WorldGuard

v0.1

Stworzenie plików serwerowych na 1.5.1 !

ZVsckni.png

'Jak usunąć z wiadomości powitalnej Pliki serwerowe by CrusT ? '

-Wejdz w folder Plugins>Essentials>Motd.txt i tam edytuj :)

'Chcę zmienić wiadomość aby nie pisało że potrzebuję 1 książkę tylko coś innego, co w tedy ?? '

-Napisz do mnie na PW, Podaj jak ma brzmieć ta wiadomość, odeślę ci plik [Zrobiony]

'Chcę zmienić szanse na wypadanie materiałów, jak to zrobić ?? '

-Wejdz w Plugins>OtherDrops>Otherdrops-drops>Znajdz linijkę 'Chance' i wpisz liczbę %
Jeżeli nie ogarniesz napisz na PW
Pliki HardCore:
Stan plików [Pluginy]:100%-Zakończone !
Stan plików [Permissions]:100%-Zakończone !
Pliki są już dostępne na MPCForum
Opublikowano

Mam Permission Ex i Essentials chcę , żeby wszystcy mieli obok nicku tag czyli Clan swój .

I mi nie działa

Mówiłem i mówię to ostatni raz !

Problemy itd. na PW !

 

 

@ref !

Opublikowano

Wiecie co mnie najbardziej wkurza ? ze ciagle te metne pliki sv+frakcje lub freebuild

 

zróbcie cos lepszego np RPG wymaga duzo roboty ale za to jest mozesz np sprzedac je i wgl

Opublikowano

Kiedy można się spodziewać wersji 1.0 ?

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...