Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Darmowe Nx w kilka sekund co 24h


Idefis

a  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dzialalnosc reklamy

    • Reklama dziala bez problemów ( nie znajduje sie w skladce POMOC)
      14
    • Reklama mi nie dziala
      12
    • Mam reklame w POMOC
      22
    • Nie zarobilem ani 1 NX bo reklama znikla
      18
    • Reklama po pewnym czasie znikla z POMOC
      3
    • Inne( wyslij mi PW z problemem )
      9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moze bo ty mieszkasz w Hiszpanii ;d

 

Może i dlatego ale nie wiem czemu akurat tutaj mam więcej

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

bo mieszkasz gdzie indziej.. i masz praktyccznie wszystko co innego ty masz darmowe reklamy my nie moze z tego ze jestesmy biedniejsi i tp .. (jako panstwo)

muzycznapomaranczvandet.png

Opublikowano
Disabled Account

Your account has been suspended.
If you feel this is a mistake, please submit a ticket via the 'offer status' page, and select "Why is my account suspended?".

Thank You!

Po kliknięciu na tą reklame oco biega ? :D

Opublikowano

 

Disabled Account

Your account has been suspended.

If you feel this is a mistake, please submit a ticket via the 'offer status' page, and select "Why is my account suspended?".

Thank You!

Po kliknięciu na tą reklame oco biega ? :D

 

dostales bana na token ads za uzywanie proxy

 

@edit

_______________________________________

6.000 nx uzbierane z tej reklamy + 20.000 nx za wytypowanie zwyciescy na facebooku combata :P Darmowe 26.000 nx :D :D :D :D

Opublikowano

A jak zrobie nowe konto nie będę miał bana?

 

@edit

 

_____________________________________________________

 

Co zrobić żeby zmianie proxy bana nie dostać ? :D

Opublikowano

Co zrobić żeby odbanować się albo chociasz korzystać z tej oferty na innym kompie ?

Napisać do token ads z prośbą o unbana.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Dzięki napisze :D

 

@edit

__________________________________________

 

Można podanie napisać po polsku?

Chyba tak. Bo na maile normalnie też po polsku odpisują.

674071459604241683421.gif

Pomocnik
Opublikowano

Ja tam napisales to mi IP odblokowalii a nie konto, debile ..

( napisalem tak 3 razy zeby odblokowali mi konto a oni pisza twoje IP zostalo odblokowane ... )

beztytuuhca.png

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

 

╮(︿)╭

Opublikowano

ja wczoraj napisałem z prośba o odblokowanie konta, to odblokowali i napisali żebym nie korzystał z proxy, zalogowałem się z mojego adresu ip, i znowu im pisze że jest zablokowane, i żeby mi odblokowali ip, że to nie jest proxy itd i że wcześniej działało, dzisiaj patrze mogę już wszystko robić, sposób na nx działa

Opublikowano

u mnie w norwegi daje mi po 930 :D

 

 

Tak jak u mnie ;)

 

 

Reklama powinła działać w innych grach jeśli reklama ta sama a jesli chcecie dać ten sposób na innych grach NA TYM FORUM proszę się skontaktować najpierw zemną

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

Tak jak u mnie ;)

 

 

Reklama powinła działać w innych grach jeśli reklama ta sama a jesli chcecie dać ten sposób na innych grach NA TYM FORUM proszę się skontaktować najpierw zemną

 

jak chcecie robic tym sposobem to nie robcie ttego na ,,sponsor pay'' bo te dodatkowe punkty przyjda ale odrazu dostaniesz bana na IP zrobilem tak w jednej grze i teraz nawet w innej grze mam bana

 

@edit

 

bana oczywiscie na robienie tych reklam, a nie konta

Opublikowano

To widzę, że tylko mi ta reklama działa przez proxy. Korzystam z Brazylianskiego proxy z średnią anonimowoscia i dostaje 920nx a mieszkam w Polsce. Juz mam cos ponad 6500nx. Moze dlatego nie dostaje bana bo nigdy wczesniej nie wchodziłem w te reklamy z polskiego ip. ;D Jednak na przykładzie kolegi i brata bo ja im robiłem te nx na 1 kompie (działało) Tylko potem chcialem spróbowac z innego ip chyba włoskiego albo ruskiego i wtedy im zablokowało konta. Mi nadal działa ;]

Każdy kolejny + motywuje mnie do dalszej pracy.

 

kocur5_4_1.png

 

Daj +

Opublikowano

chcialbym sie pobawic z tym proxy tak jak mowi @up ale mam jedno pytanie jak dostane bana na token ads to na konto czy na IP? bo chcialbym to zrobic na nowym koncie ale nie chce dostac bana na IP bo dzialaja mi te reklamy na starym koncie ale tak to bym mial 2 razy wiecej

 

@edit

 

@down dostales bana na IP czy na konto?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...