Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Darmowe Nx w kilka sekund co 24h


Idefis

a  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dzialalnosc reklamy

    • Reklama dziala bez problemów ( nie znajduje sie w skladce POMOC)
      14
    • Reklama mi nie dziala
      12
    • Mam reklame w POMOC
      22
    • Nie zarobilem ani 1 NX bo reklama znikla
      18
    • Reklama po pewnym czasie znikla z POMOC
      3
    • Inne( wyslij mi PW z problemem )
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

normalnie klikam w POMOC tam szukam ten ,,swiat opinii'' wklejam u gory ten link co w temacie jest ten w pierwszym poscie i mam nx

 

jak nie wierzycie to jutro zrobie filmik i go to wstawie ale dopiero jutro bo trzeba 24 godziny odczekac

dokladnie ja tak samo robie i dziala

za męski UJ zostalo mi zbanowe konto

gz dla adminow ...

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Omg juz robilem ta reklame ale jak wchodze w POMOC to jej nie mam...

A jak wklejam link ten co polok wyslal i wklejam ten link z pierwszego posta to mam biala karte nie pisze to na zielono

51658ffda46f2.jpg



Hacker -,^'


Opublikowano

This location is blocked.

 

The use of proxy servers is strictly prohibited on TokenAds.

If you feel you got to this page by mistake please contact us at [email protected].

In your email, please include your IP address.

 

 

Thank You!

 

Pomozcie jak mam to ogarnac ?

Juz cos wymyslilem ale ten komunikat wyskakuje..

51658ffda46f2.jpg



Hacker -,^'


Opublikowano

This location is blocked.

 

The use of proxy servers is strictly prohibited on TokenAds.

If you feel you got to this page by mistake please contact us at [email protected].

In your email, please include your IP address.

 

 

Thank You!

 

Pomozcie jak mam to ogarnac ?

Juz cos wymyslilem ale ten komunikat wyskakuje..

 

i chuj nie ma nx'ów ^^

 

a tak serio to ja tez tak mam ale jak odczekam te 24 h to mi to znika. wiec zmien przegladarke, wyczysc cookies , rejests

Opublikowano

i chuj nie ma nx'ów ^^

 

a tak serio to ja tez tak mam ale jak odczekam te 24 h to mi to znika. wiec zmien przegladarke, wyczysc cookies , rejests

dzieki sprawdze, zraz dam znac ;d

51658ffda46f2.jpg



Hacker -,^'


Opublikowano

No wypełnia mi na true lecz nie dodaje nxów :/.

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

Ja robiłem przed chwilą i normalnie nx dodaje

Wczyszcze znów ciasteczka, zmienie IP jak zawsze i może się uda ;].

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

Jak się nazywa ta reklama?

"Twoja opinia ma znaczenie" Zarejestruj się, potwierdź adres email i wypełnij ankietę aby zdobyć Nexon Cash. Tak się nazywa :P.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Slyuchajcie zrobilem tak zmienilaem IP na Germany. Wchodze na konto patrze w reklamy i jest tam ta stara reklama ISSI co Idefis pokazywal. Wchodze w nia i wyskakuje to

This location is blocked.


 


The use of proxy servers is strictly prohibited on TokenAds.


If you feel you got to this page by mistake please contact us at [email protected].


In your email, please include your IP address.



 


Thank You!

 

caly czas czyszcze ciasteczka cache itp potem wchodze na drugi dzien i pisze ze moje konto na token adds jest zablokowane.

To jak Maczka wypelniasz te reklamy na zmienionym IP skoro oni odrazu blokuja ?

51658ffda46f2.jpg



Hacker -,^'


Opublikowano

To się nazywa ban za proxy tak jak już mówiłem za to leci ban ;].

 

Ja jestem dzieckiem neo i resetuje ustawienia sieciowe przez co lece znów :P

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

"Twoja opinia ma znaczenie" Zarejestruj się, potwierdź adres email i wypełnij ankietę aby zdobyć Nexon Cash. Tak się nazywa :P.

Ja nie mam takij reklamy :(

ThisIsFan_eune_10_6_logo.png

Opublikowano

Ja nie mam takij reklamy :(

Jak masz tą reklamę to tak wygląda jej obrazek:

97g8zi.jpg

U mnie też jej nie ma teraz. Bo na polskie IP zablokowali jak nie tylko.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Jak masz tą reklamę to tak wygląda jej obrazek:

97g8zi.jpg

U mnie też jej nie ma teraz. Bo na polskie IP zablokowali jak nie tylko.

nie ma jej juz ale w 1 zakladce :D myslcie

muzycznapomaranczvandet.png

Opublikowano

nie ma jej juz ale w 1 zakladce :D myslcie

Wow.. Zawsze była w drugiej. Teraz jej w ogóle nie ma w żadnej. Więc nawet nie ma po co szukać.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Dektored weź jesteś KidModem zamknij już ten temat bo nie widzisz że się spam robi cały czas w kółko to samo piszą nie pouczam cię aczkolwiek widzę co się dzieję i jako user tego forum stwierdzam że kilka stron to sam spam reklama działa wiedzą jak robić robię ja codziennie a to że mają bana za zmiane ip to ich problem dziękuje.

Opublikowano

Dektored weź jesteś KidModem zamknij już ten temat bo nie widzisz że się spam robi cały czas w kółko to samo piszą nie pouczam cię aczkolwiek widzę co się dzieję i jako user tego forum stwierdzam że kilka stron to sam spam reklama działa wiedzą jak robić robię ja codziennie a to że mają bana za zmiane ip to ich problem dziękuje.

Jeśli sposób przestanie całkowicie działać zamknę. Póki co jest szukany sposób na to. Nie znajdzie się nic- Close.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Mączka a ty jak robisz to ze jak cie banuja to resetujesz i mozesz znowu ?;d

51658ffda46f2.jpg



Hacker -,^'


Opublikowano

Wow.. Zawsze była w drugiej. Teraz jej w ogóle nie ma w żadnej. Więc nawet nie ma po co szukać.

nie masz razji, nigdy nie bylo w 2. jest ta rekklama ale ukryta :D

muzycznapomaranczvandet.png

Opublikowano

nie masz razji, nigdy nie bylo w 2. jest ta rekklama ale ukryta :D

To gdzie ona jest ?

Po chuj piszesz ze gdzies ejst jak nie chcesz powiedziec gdzie..

51658ffda46f2.jpg



Hacker -,^'


Opublikowano

No resetuje ale nie działa mi tak, mimo że po wypełnieniu mam true ;)

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

To gdzie ona jest ?

Po chuj piszesz ze gdzies ejst jak nie chcesz powiedziec gdzie..

poto zebys nie kupowal skila i nie zapierdalal po romach ze skorpami

muzycznapomaranczvandet.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...