Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Darmowe Nx w kilka sekund co 24h


Idefis

a  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dzialalnosc reklamy

    • Reklama dziala bez problemów ( nie znajduje sie w skladce POMOC)
      14
    • Reklama mi nie dziala
      12
    • Mam reklame w POMOC
      22
    • Nie zarobilem ani 1 NX bo reklama znikla
      18
    • Reklama po pewnym czasie znikla z POMOC
      3
    • Inne( wyslij mi PW z problemem )
      9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ogarnijcie się trochę. Wszyscy piszą o jakichś banach na tą reklamę, a ja spokojnie robię codziennie równo co 24h. Widocznie niektórym działa, a niektórym nie.

2gy2gdk.png

Nie dajcie się zwariować ludzie.

other-weed-128302150794517.gif
Opublikowano

Mówiłem że niektórzy ją mają a inni nie :)

Ja robię ją co dwa dni z różnych komputerów w bibliotece szkolnej i na każdym kompie działa.

76561198090890807.png

Opublikowano

dobra działa mi !
mam też sposób, żeby to robić kilka razy na jednym kompie tyle, że potrzebuje darmowe vpn z EUROPY !

Opublikowano

Ta reklama jest w pomoc tylko i wylacznie dla tych co zrobili ja jak byla ukryta . Nie wiem co zrobic aby na nowej postaci tez mozna bylo dodawac w ten sposob nx. Ma ktos jakis pomysl ?

Opublikowano

Zrobilo sie straszne zamieszanie a wiec zrobilem ankiete aby sie troche cos wyjasnilo

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

dobra działa mi !

mam też sposób, żeby to robić kilka razy na jednym kompie tyle, że potrzebuje darmowe vpn z EUROPY !

to moze napisz jak?

dla innych

za męski UJ zostalo mi zbanowe konto

gz dla adminow ...

Opublikowano

a jak by zmienic IP na amerykanskie i wypełniać tam ankiety takie same jak tu z tym linkiem ciekawe czy by dodawalo NX :D

za męski UJ zostalo mi zbanowe konto

gz dla adminow ...

Opublikowano

Ja to robie od 2 tyg i nazbieralem na Specucha i minigana:D Pozdro dla tych którzy to mają; D

Wypierdalaj na ftki bo kustomizer do szklanek ci zgasi ryj kupą śrubokręta pis jou

hellwasfullLOGO2.gif

Opublikowano

Bo żeby mieć tą reklame musiałes ją kiedys juz wykonywac

Poszukaj w Zakładce Pomoc

 

lub przynajmniej sprobowac.

 

jak tylko kiedys kliklem na to i wyszlem i mam ja w pomoc ze nie ukonczone

 

codziennie dziala codzinnie nx *.*

Opublikowano

Powiem tak jak mi znajdziecie :

Proxy ( darmowe ) z :
Niemiec

Czech

Słowacji

Generalnie wszystkie kraje europy oraz jak znajdziecie darmowe VPN z europy

to będziecie mogli sobie robić co 24 h tyle ile macie VPN czyli np 10 plus tyle ile macie proxy 10 czyli razie 20 razy plus jedno z polski 21 razy 570 nx = 11 970 nx dziennie to raz + we wszystkich innych krajach ta reklama SSI jest dostępna i to kilka razy :).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...