Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Tilian2.pl - Reaktywacja serwera marzeń


Grayst

Tilian2  

728 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

    • Tak
      462
    • Nie
      127
    • Nie wiem
      139
  2. 2. Czy serwer wymaga nowo?ci?

    • Wielu
      248
    • Kilku
      270
    • Nie mam zdania
      114
    • Nie wymaga
      96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam pytanie czy w IS będą się znajdować bronie na 75 lvl i stalki ?

pytam o to ponieważ nie każdy ma na tyle czasu aby latać na DT i dropić bronie

 

osobiście wolałbym wydać PLN na bron jak po kilkanaście godziń chodzić na Rip'a

 

mam nadzieje że owe bronie się znajdą w IS i dacie możliwość graczom być na równi z mniejszym czasem poświęconym na serwer

Pozdrawiam

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A mozecie wrzucic clienta na inny hosting ? tutaj nie da sie pobrac mam Chrome i przy jakis 60% Wyskakuje mi że pobieranie z predkoscia 1kb/s i nic nie idzie robic 4 razy juz proboje ....

Opublikowano

Cześć mam pytanie czy w IS będą się znajdować bronie na 75 lvl i stalki ?

pytam o to ponieważ nie każdy ma na tyle czasu aby latać na DT i dropić bronie

 

osobiście wolałbym wydać PLN na bron jak po kilkanaście godziń chodzić na Rip'a

 

mam nadzieje że owe bronie się znajdą w IS i dacie możliwość graczom być na równi z mniejszym czasem poświęconym na serwer

Pozdrawiam

Głupi pomysł .


Opublikowano

Głupi pomysł .

może rozwiniesz swoją wypowiedz ? głupi dlatego że nie wydajesz w IS'a i będzie cie to boleć że ludzie po 30-40 min gry będą mieć już bronie 75 ? hmm

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

Opublikowano

Cześć mam pytanie czy w IS będą się znajdować bronie na 75 lvl i stalki ?

pytam o to ponieważ nie każdy ma na tyle czasu aby latać na DT i dropić bronie

 

osobiście wolałbym wydać PLN na bron jak po kilkanaście godziń chodzić na Rip'a

 

mam nadzieje że owe bronie się znajdą w IS i dacie możliwość graczom być na równi z mniejszym czasem poświęconym na serwer

Pozdrawiam

 

Mylisz sie kolego .. Niczego takiego na 100% nie bd . Bo serwer nie jest na kasę (to moje zdanie ) :)

07519388326783314691.gif

Opublikowano

Serwer godny uwagi na pewno zagości wiele osób na starcie szczególnie,że T**rmt2 nie dał tego czego się spodziewaliśmy.

Na pewno zagram ale przydałyby się nowości.

Ten serwer już kiedyś był i był chyba identyczny,robić wszystko to samo i nie odkrywać czegoś nowego to jak oglądać ten sam mecz 10 razy.

ronaldinho_and_messi_by_xiced-d5g50vg.pn

Fajny pościk Co ? Aż się prosi o Like !

Opublikowano

Mylisz sie kolego .. Niczego takiego na 100% nie bd . Bo serwer nie jest na kasę (to moje zdanie ) :)

jakby serwer nie był pod kase to by nie było Is'a :) a po to jest IS żeby utrzymać maszynę i zarobić na serwie

a dodaniem broni na 75 dużej różnicy nie zrobi kto będzie chciał kupi a inni sobie wydropia

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

Opublikowano

może rozwiniesz swoją wypowiedz ? głupi dlatego że nie wydajesz w IS'a i będzie cie to boleć że ludzie po 30-40 min gry będą mieć już bronie 75 ? hmm

Nie, nie, nie jak by nawet były te bronie to pewnie bym się skusił, ale cały urok gry polega na dropieniu, i powiedzmy szpanie w m1 z trutką xD oraz trzeba się pomęczyć, żeby mieć bron na 75 więc dodawanie do IS nie ma sensu, każdy ma swoje zdanie . :D


Opublikowano

To ze bedzie na serwerze IS nie znaczy ze jest na kase , ale musi cos zachecic ludzi by to kupili , a watpie by ludzie wydawali pieniadze na byle jakie pierdoly. A serwer nie postoi bez ISa



Pobralem framework 4.5, zainstalowalem i nadal nie dziala

Opublikowano

jakby serwer nie był pod kase to by nie było Is'a :) a po to jest IS żeby utrzymać maszynę i zarobić na serwie

a dodaniem broni na 75 dużej różnicy nie zrobi kto będzie chciał kupi a inni sobie wydropia

 

Is- ułatwienie , ale bez przesady ponieważ cos musi być trudniejszego i jakaś zabawa . Poszukaj sb serwera gdzie masz all w IS i graj tam . Pozdrawiam .

07519388326783314691.gif

Opublikowano

w IS nie będzie na pewno broni na 75 - ta broń ma być bronią unikalną więc się nie martwcie :)

934ad7ae599ece9aa70c7c98b54e541c13544.pn
Nexaniaty już niedługo - www.nexanitymt2.com ZAPRASZAM NA FORUM

Opublikowano

w IS nie będzie na pewno broni na 75 - ta broń ma być bronią unikalną więc się nie martwcie :)

Broń może być unikalna, ale szkata w IS Umarłego Rozpruwacza może być :P

Opublikowano

Ja również proszę administrację, by wrzuciła serwer na inny hosting ponieważ, na chrome coś nie chce mi się pobrać.

Opublikowano

1. Zwój zmiany profesji?

2. Przywoływanie buffa o mniejszym lv niż mapa małżeństwem na wyższe mapy?

 

 

1. tak w IS

2. Dzisiaj na becie dostaniemy lvl'e to sprawdze :)

Ja również proszę administrację, by wrzuciła serwer na inny hosting ponieważ, na chrome coś nie chce mi się pobrać.

możliwe, że dzisiaj będzie na innym hostingu :)

934ad7ae599ece9aa70c7c98b54e541c13544.pn
Nexaniaty już niedługo - www.nexanitymt2.com ZAPRASZAM NA FORUM

Opublikowano

@ Up

 

Tak, ale skoro Was na tej becie jest 6/7 to szału nie zrobicie na Bete wybiera się osoby z doświadczeniem i jakimś pojęciem i tak jak Team pisał najlepiej z s1 bo wiedzą jakie były tam bugi ;)

Opublikowano

@ Up

 

Tak, ale skoro Was na tej becie jest 6/7 to szału nie zrobicie na Bete wybiera się osoby z doświadczeniem i jakimś pojęciem i tak jak Team pisał najlepiej z s1 bo wiedzą jakie były tam bugi ;)

Grałem na s1 i wiem mniej więcej jakie były bugi takie bugi z s1 są już wyeliminowane czyli :

-bug z metkami

-przejście przez ognistą ziemie na mapke 105 itp ...

 

Zostały również znalezione takie bugi drobne typu :

- nie działający loch małp czy też nie działająca arena PvP

 

Został dodany również nowy boss w red lesie (2 respy są) i z niego będą lecieć perły i jakaś szkata (jeżeli się nie myle)

 

dzisiaj dostaniemy lvl'e to posprawdzamy resztę bugów jakie mogą być + napiszemy jakieś sugestie co zmienić bądź dodać

934ad7ae599ece9aa70c7c98b54e541c13544.pn
Nexaniaty już niedługo - www.nexanitymt2.com ZAPRASZAM NA FORUM

Opublikowano

 

8773l6.jpg

Mam taki error jak chcę odpalić waszego clienta. Jakieś solucje ?

Po zainstalowaniu NET Framework 4.0 jak i 4.5 dalej pojawia sie ten sam blad . Prosimy o latke lub jakas pomoc !

 

Pozdrawiam ! ;)

Opublikowano

Grałem na s1 i wiem mniej więcej jakie były bugi takie bugi z s1 są już wyeliminowane czyli :

-bug z metkami

-przejście przez ognistą ziemie na mapke 105 itp ...

 

Zostały również znalezione takie bugi drobne typu :

- nie działający loch małp czy też nie działająca arena PvP

 

Został dodany również nowy boss w red lesie (2 respy są) i z niego będą lecieć perły i jakaś szkata (jeżeli się nie myle)

 

dzisiaj dostaniemy lvl'e to posprawdzamy resztę bugów jakie mogą być + napiszemy jakieś sugestie co zmienić bądź dodać

a sprawdziliście bug z dzwonkiem na 65 ? bo z dzowna sie waliło ponad 400k :D

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

Opublikowano

a sprawdziliście bug z dzwonkiem na 65 ? bo z dzowna sie waliło ponad 400k :D

Tak wiemy, dzieki że przypomniałeś zaraz sprawdzimy :)

934ad7ae599ece9aa70c7c98b54e541c13544.pn
Nexaniaty już niedługo - www.nexanitymt2.com ZAPRASZAM NA FORUM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...