Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Tilian2.pl - Reaktywacja serwera marzeń


Grayst

Tilian2  

728 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

    • Tak
      462
    • Nie
      127
    • Nie wiem
      139
  2. 2. Czy serwer wymaga nowo?ci?

    • Wielu
      248
    • Kilku
      270
    • Nie mam zdania
      114
    • Nie wymaga
      96

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przypominam rowniez o naborze na BETA TESTERÓW, i nagrodach w postaci SM, Wiecej info u nas na forum lub na TS3 Forgame.pl

Opublikowano

Serwer ciekawy i na pewno będzie stabilny lecz nie zagram bo już zacząłem grać na Almantii :D ale życzę powodzenia.

Opublikowano

ciekawe Czy będą skille pobugowane tak jak na paradisemt2,Almantia Typu szamank Smok full abs magia 70% a skowyt 15k :) ale czekam i licze na Małą ilośc bugów

Nie wiem czy wiesz ale na Szamana Smoka działa ABS na wiatr :)

graphic.png

Opublikowano

Nie były zbugowane na pierwszej odsłonie.

Na szamana smoka nie działa abs na wiatr tylko na ogień.

Wiatr to bardziej pod surę WP

Abs na wiatr dziala na zolwia a ogien na ognistego krola blyskawice zas na zjawe zoltego tygrysa

Pozdrawiam

1364552867-U863910.png Zapraszam wszystkich na prywatny serwer metin2 www.camerionmt2.pl
Opublikowano

DOBRA, POWIEDZCIE KIEDY START, BO CHCE SPRAWDZIĆ CZY BUGI CHOCIAŻ OGARNELISCIE

 

 

 

 

Typ: Medium

Maksymalny poziom: 250
Punkty Statusu: 120

 

bronie do 175, sens?

Opublikowano

DOBRA, POWIEDZCIE KIEDY START, BO CHCE SPRAWDZIĆ CZY BUGI CHOCIAŻ OGARNELISCIE

 

 

 

 

bronie do 175, sens?

15.03 start. Bronie będą później rozwijane, wszystko w swoim czasie.

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

raz padł pewnie padnie i drugi....

Tym razem jestem pod "opieką" serwerowni ForGame, która trzyma się bez problemów ze swoimi serwerami i gwarantuję, że takiego czegoś, jak rok temu nie będzie.

 

REKRUTACJA NA TESTERÓW ZAMKNIĘTA!

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Zapraszam na TS3 IP ForGame.pl na Event mania wkrecania, Wkrec swojego znajomego startujemy 20:00 !

<<•ҳ̸Ҳ̸ҳ Ozim517 ҳ̸Ҳ̸ҳ•>>

Opublikowano

na poprzedniej edycji była ta sama gadka -.-

Skoro nie wiesz czemu padł to się nie wypowiadaj :)

 

teraz serwer jest w dobrych rękach i nie padnie :)

934ad7ae599ece9aa70c7c98b54e541c13544.pn
Nexaniaty już niedługo - www.nexanitymt2.com ZAPRASZAM NA FORUM

Opublikowano

Fajnie się zapowiada, tylko dlaczego pliki z poprzedniej edycji któryś z użytkowników wrzucił na forum <zdążyłem pobrać> temat by usunięty po chwili. Ile osób je jeszcze ma?

Opublikowano

Fajnie się zapowiada, tylko dlaczego pliki z poprzedniej edycji któryś z użytkowników wrzucił na forum <zdążyłem pobrać> temat by usunięty po chwili. Ile osób je jeszcze ma?

Przecztaj to swoje zdanie i popracuj nad składnią. Chyba ze to literowki i zle zrozumialem zdanie.

I powiedz mi co to ma do rzeczy? Pliki sobie mogą miec, i tak G mogą z nimi zrobic.

 

 

Juuuz sie nie moge doczekac, o ktorej dzisiaj startujemy z betą?

2c709653d75179a85b5746e.png


Opublikowano

Fajny serwer, na pewno wbiję, ale mam pytanie:

1. Czy tak jak na almantii będzie trzeba katować tę atlantydę kilkadziesiąt godzin?

Opublikowano

@up
Zmienili WW zeby bylo od 90, wiec alternatywą moze byc expienie podczas robienia WW ^^

2c709653d75179a85b5746e.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...