Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Tilian2.pl - Reaktywacja serwera marzeń


Grayst

Tilian2  

728 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

    • Tak
      462
    • Nie
      127
    • Nie wiem
      139
  2. 2. Czy serwer wymaga nowo?ci?

    • Wielu
      248
    • Kilku
      270
    • Nie mam zdania
      114
    • Nie wymaga
      96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grałem !! Zajebisty serwerik ale zjebali ze zmiankami ,bo i tak bs bedzie ,a to tak sie meczyc bedzie metki w grocie:** pamiętam jak sie perly robilo i pozniej iguana rozjebal serwa <3

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

z tego linku można pobierać tylko przez Google Chrome


Pozdrawiam

934ad7ae599ece9aa70c7c98b54e541c13544.pn
Nexaniaty już niedługo - www.nexanitymt2.com ZAPRASZAM NA FORUM

Opublikowano

Napewno wbije na serwerek , bardzo mi sie podoba z prezentacji , ale wszystko wyjdzie w praniu ;)

 

Bardzo dużym plusem jest Administracja , do zobaczenia na serwerze xD

Opublikowano

 

8773l6.jpg

Mam taki error jak chcę odpalić waszego clienta. Jakieś solucje ?

Masz Net.Framework v4.... ? ;)

934ad7ae599ece9aa70c7c98b54e541c13544.pn
Nexaniaty już niedługo - www.nexanitymt2.com ZAPRASZAM NA FORUM

Opublikowano

 

8773l6.jpg

Mam taki error jak chcę odpalić waszego clienta. Jakieś solucje ?

Z tego co wiem to dużo osob tak ma, ja też , nie brakuje mi zadnego pliku w Frameworku . sprawdzalem. Pewnie klient dopiero odpali jak bedzie start.

Opublikowano

 

8773l6.jpg

Mam taki error jak chcę odpalić waszego clienta. Jakieś solucje ?

Mam ten sam problem.

2c709653d75179a85b5746e.png


Opublikowano

Mam ten sam problem.

Tak jak sie korzysta z plikow z epvp a dokladnie dll na cheaty. Edycja kodu mala i wszystko dziala:)

@top

nie polecam?

Opublikowano

Start Kochani jutro.


Zapraszam na nasz TS IP ForGame.pl badzcie na bierzaco z newsami.
Na naszym TS czesto takze odbywaja sie konkursy z nagrodami, a takze bedziecie dobrze sie bawic na naszych Eventach, (mania wkrecania, idol, battle dj, freestyle, tyralnia i inne!)

Opublikowano

Ja serwer jak najbardziej polecam, ale ktoś by mógł rozwiązać ten problem z clientem, który dałem powyżej.

Opublikowano

Start Kochani jutro.

 

 

Zapraszam na nasz TS IP ForGame.pl badzcie na bierzaco z newsami.

Na naszym TS czesto takze odbywaja sie konkursy z nagrodami, a takze bedziecie dobrze sie bawic na naszych Eventach, (mania wkrecania, idol, battle dj, freestyle, tyralnia i inne!)

 

Haya Niech ktoś wbije na betę bo chcemy lvl ,eku itp żeby dalej testować i usuńcie te bugi co podali :) (Miało byc 15 osób a jest nas takich co grają 6-7 osób ;/ )

07519388326783314691.gif

Opublikowano

Problem polega na tym, że patcherowi nie odpowiada wersja Framework'a. Spróbujcie zainstalować najnowszą 4.5. Jeśli nadal nie będzie działać to dostaniecie jutro przed startem łatkę. Strona powinna ukazać się wieczorem.

 

Administracja.

//nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...