Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Tilian2.pl - Reaktywacja serwera marzeń


Grayst

Tilian2  

728 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

    • Tak
      462
    • Nie
      127
    • Nie wiem
      139
  2. 2. Czy serwer wymaga nowo?ci?

    • Wielu
      248
    • Kilku
      270
    • Nie mam zdania
      114
    • Nie wymaga
      96

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Radził bym dodać Bronie bo od 175lvl jest ostatnia broń a masz do wbicia 250lvl(Więc nie ma za bardzo sensu wbijać lvl)



Tak samo z mapkami ostatnia mapka jest na 175 wydaje mi się że powinny
być jeszcze na 200lvl i 225lvl.(bo 1lvl będziemy potem po 10h wbijać
,Albo dodacie jak już parę graczy się przemęczy i wbije wyższy lvl.



I żeby nie było tylko bicia metków (jak to prawie zawsze jest ) dodajcie
jeszcze ulepszacze(na bron lub zbroję na wyższy lvl) do Bossów żeby gra
nie była monotonna (tylko exp i metki/metki i exp)



To tylko moje zdanie

Opublikowano

Bronie 75 only rip czy grota też? ;p

 

only rip

 

 

Radził bym dodać Bronie bo od 175lvl jest ostatnia broń a masz do wbicia 250lvl(Więc nie ma za bardzo sensu wbijać lvl)

 

 

 

Tak samo z mapkami ostatnia mapka jest na 175 wydaje mi się że powinny

być jeszcze na 200lvl i 225lvl.(bo 1lvl będziemy potem po 10h wbijać

,Albo dodacie jak już parę graczy się przemęczy i wbije wyższy lvl.

 

 

 

I żeby nie było tylko bicia metków (jak to prawie zawsze jest ) dodajcie

jeszcze ulepszacze(na bron lub zbroję na wyższy lvl) do Bossów żeby gra

nie była monotonna (tylko exp i metki/metki i exp)

 

 

 

To tylko moje zdanie

 

Mapy i przedmioty będą dodawane regularnie na serwer.

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Niedługo udostępniona zostanie nowa strona Tiliana.

wiecej info o serwerze możecie uzyskać na naszym forum.

Opublikowano

Moim Skromnym zdaniem .....

6 - skil wywalic

3 zbroje hwangowe mozna zmienic na inne bo sie przejadły ...

 

Sorry ale to ma być stary dobry Tilian2 a nie jakieś zbroje z WoW'a czy Bóg wie czego :)

934ad7ae599ece9aa70c7c98b54e541c13544.pn
Nexaniaty już niedługo - www.nexanitymt2.com ZAPRASZAM NA FORUM

Opublikowano

Co myślicie o mapie handlowej? Zostawić, czy usunąć?

Standardowe chodzenie po m1 jest lepsze :)

 

 

934ad7ae599ece9aa70c7c98b54e541c13544.pn
Nexaniaty już niedługo - www.nexanitymt2.com ZAPRASZAM NA FORUM

Legenda
Opublikowano

Standardowe chodzenie po m1 jest lepsze :)

 

 

 

Popieram. Usuńcie mapę handlową.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Czy na serwerze bedzie nieskończona pelerynka ? Ułatwi to bardzo grę ;)

Tak.

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Co myślicie o mapie handlowej? Zostawić, czy usunąć?

 

Według mnie zostawić. Ułatwia to handel, bo nie trzeba skakać po chanelach i miastach. Oczywiście musi być opcja, że tobołek można wystawić tylko na tej mapie.

Mam jeszcze dwa pytania:

Czy z broni 75 będzie robiło się lepszą z podwyższonym lekko DMG i bonem na potwory?

Czy dodacie aurę z PL'a do niebiańskich, szmaragdowych, zatrutych stalek ?

Opublikowano

Według mnie zostawić. Ułatwia to handel, bo nie trzeba skakać po chanelach i miastach. Oczywiście musi być opcja, że tobołek można wystawić tylko na tej mapie.

Mam jeszcze dwa pytania:

Czy z broni 75 będzie robiło się lepszą z podwyższonym lekko DMG i bonem na potwory?

Czy dodacie aurę z PL'a do niebiańskich, szmaragdowych, zatrutych stalek ?

1. Nieee na starym tilianie była truta i tyle

2. wątpię no ale byłbym za dodaniem czegoś takiego

934ad7ae599ece9aa70c7c98b54e541c13544.pn
Nexaniaty już niedługo - www.nexanitymt2.com ZAPRASZAM NA FORUM

Opublikowano

Grayst "

Lepiej byłoby zostawić tę mapę handlową.

PS. Jak będzie z marmurkami ?

 

Dobrze, że poruszyłeś ten temat. Zwiększę drop, tak jak na Almantii.

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Hmm moze i ja sie skusze,czas pokaze ;)

Serwerownia forgame ladnie sie rozrasta zycze powodzenia ;P

1364552867-U863910.png Zapraszam wszystkich na prywatny serwer metin2 www.camerionmt2.pl
Opublikowano

Serw fajny na pewno wbije ;)

Pytanie :

Czy będą kostiumy?

Zwój zmiany statusu

Czy fryzy u npc czy is

 

 

@WirujacySmok

Popieram, nowe zbroje przydały by się bo nie lubię hwang'ów ^-^

Budowniczy
Opublikowano

1. Chwilowo kostiumów nie będzie [ To będą kwestie dodania ]

2. Aktualnie się zastanawiamy...

3. W IS.

logo.png

 

ViaCamp - Tematyczne Kolonie i Obozy Młodzieżowe na Mazurach

 

Obóz PaintballowyObóz QuadowyObóz Gokartowo - Quadowy • Obóz Sportów WodnychObóz z Psem 

Obóz PrzygodowyObóz WypoczynkowyObóz Dla DzieciObóz Młodego Kadrowicza • Rejsy Żeglarskie

 

Opublikowano

Mapa handlowa została usunięta. Chcecie, aby Małże dodać do NPC? Pytanie głównie kieruję do osób, które grały na pierwszej odsłonie.

//nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...