Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Ogólny poradnik


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdziłem na wescie. Musisz być obok targetowanego celu (ustawiasz przy shifcie priorytet targetu) i wciszkasz spacje. wp

 

Fajny bot, ale raczej nie będe używał, bo jakimś cudem bana pewnie dostane xD

 

żadnym cudem bana nie dostaniesz, hack działa od ponad 1,5 roku i nie było ŻADNEGO przypadku zbanowania (poza używaniem skryptu zoomhack.lua który został już usunięty a jego niewykrywalna wersja została wbudowana w samego BoLa)

  • Odpowiedzi 880
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam problem po zalogowaniu mam info Fail Dowloander

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Opublikowano

juz działa ale mam inny problem bot nie działa mi w lolu odpalam bota ustawiam sobie scrypt jaki chce potem loguje sie do gry i nic nie działa

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Opublikowano

Jako że stary temat usunięty, to proszę odemnie :)

 

Link do oficjalnej strony, forum:

http://botoflegends.com/

 

Co robi program:

- Automatyzuje różne czynności np. combo*.

- Różne exploity ( np. free ashe Q )*.

- Wbudowana zmiana skinu postaci ( lokalnie, tylko ty to widzisz ).

- Maphack.

- JunngleTimes*.

- 100% AFK Boty np. mój do dominiona. Załaduj, zostaw, kliknij kontynuuj po grze :)

- Łatwa konfiguracja, większość postaci ma gotowe skrypty które robimy my devloperzy lub userzy.

- ZoomHack.

- Program jest DARMOWY**.

- Wiele więcej...

 

* - Z skryptów customowych.

** - Istnieje wersja VIP - 10$.

 

Poradnik:

1. Pobierz paczkę.

http://botoflegends.com/forum/files/file/2-bol-studio/

2. Wypakuj i uruchom.

3. Poczekaj aż program się zaktualizuje.

4. Zarejestruj się na forum BOL.

5. Zaloguj się wcześniej stworzonym kontem.

Program w tym momencie powinien się załadować poprawnie.

 

Jak włączyć funckje programu?

W zakładce main po prostu zaznaczamy to co chcemy.

Zoom Hack - Nieskończone oddalenie kamery.

Skip Welcome Msg - Usuwa BOL Relase xxx po załadowaniu gry ( np. jak streamujesz ).

Minimap Hack - Pokazuje na minimapie gdzie ostatni raz był przeciwnik widzany ( czasami też w FOW ).

Extra Awareness - Przewiduje gdzie będzie przeciwinik i rysuje go w FOW.

Speech Recognition - Pisze na czacie / steruje skryptami.

Skin Hack - Zmienia ci skina postaci.

Inject BOL - Włącza injectowanie się programu do gry.

Disable BS Avoider - Wyłącza system zapobiegający bugsplatom w wypadku gdy skrypt ma błędy, polecam nie zaznaczać!

 

Jak uruchomić skrypty z BOL Mods?

BOL Mods to wbudowane w BOLa skrypty.

1. Przejdź do zakładki Search Scripts.

2. Zaznacz skrypt który cię interesuje.

3. Kliknij Download.

4. Przejdź do zakładki BOL Mods.

5. Zaznacz skrypt który cię interesuje.

Skrypt będzie załadowany do gry =)

 

Jak dodać własne skrypty?

BOL obsługuje też możliwość pisania własnych skyptów, można je pobrać z oficjalnego forum.

1. Wejdź w zakładkę Custom Scripts.

2. Kliknij new script.

3. Skopiuj i wklej treść w pole edytora.

4. Zapisz pod wybraną nazwą.

5. Przejdź do zakładki Custom Scripts.

6. Zaznacz skrypt który dodałeś.

 

Videoporadnik w języku angielskim:

http://www.youtube.c...d&v=FRMgLWV1t0E

( Trochę outdated ale ustawianie, itd. jest identyczne )

 

Jeśli ktoś ma jakieś pytania pisać w temacie, postaram się pomóc :)

Jeśli będzie zainteresowanie mogę nagrać polski VTut ( bardziej aktualny przy okazji :P )

napiszesz mi skrypty do katariny i swaina?

| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 | 550 | 600 | 650 | 700 | 750 | 800 | 850 | 900 | 950 | 1000 |


 


Serwer Na Modach



http://www.mpcforum.pl/topic/1409866-highmod-serwer-na-modach

Opublikowano

juz działa ale mam inny problem bot nie działa mi w lolu odpalam bota ustawiam sobie scrypt jaki chce potem loguje sie do gry i nic nie działa

 

Sprawdź czy masz zaznaczone "Inject BoL" na dole bota i sprawdź czy wybrałeś wersję S3 - 3.8

Opublikowano

Co mam zrobic z tym bolem? Odpalic go najpierw, potem lola i co? Ma mi sie ten komunikat pokazac? Ze inject?

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Bywalec
Opublikowano

You are missing Direct X Redist (June 2010), please download and try again - pobrałem, zainstalowałem, to samo, jakaś rada?

Opublikowano

You are missing Direct X Redist (June 2010), please download and try again - pobrałem, zainstalowałem, to samo, jakaś rada?

 

Pewnie nie zainstalowałeś, jak pobierasz Direct X Redist (June 2010) i uruchamiasz ten plik to tylko Ci się pliki wypakowują do wybranego folderu, później musisz w tym folderze znaleźć instalkę Setup.exe czy nie wiem jak to się tam nazywa i dopiero wtedy jak z tego zainstalujesz to problem zniknie.

Opublikowano

mi nie działa bot zmienia tylko skiny a na chacie mam spam z Error i pliki jakieś/ Jak naciskam shift nic sie nie dzieje

attempt to index field ' ' (a nil value) takie error mam

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Opublikowano

Nie wie ktoś może czemu BOT mi nie dziala?

Wszystko właczam, bot sie wlacza ale zadna funckcja nie dziala.

Jaka ma byc kolejnosc wlaczania? pierwszy BoL a potem LoL czy jak?

Opublikowano

Tylko za hajs da się zarejestrować?

Można i bez.

Email'a zwotnego nie trzeba potwierdzać.

by-hftdfwbpylxtcbyqzazs.jpg
[00:45] Landiago: mam tłuste ręce

Opublikowano

a jak mam.te skrypty to ile tego ze strony mam skopiowac ? bo chyba nie wszystko

Cały ten kod, w czym masz problem? O jaką strone ci chodzi?

 

 

Tylko za hajs da się zarejestrować?

Są darmowe konta, one wystarczą, nie musisz kupować vipa.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Przytrzymaj shift i tam pewnie gdzieś w opcjach będzie. VIPa imo warto kupić, fajne skrypty są. Ja raz kupiłem kiedyś i nawet jak było mniej "bonusów" to byłem zadowolony.

Opublikowano

Przytrzymaj shift i tam pewnie gdzieś w opcjach będzie. VIPa imo warto kupić, fajne skrypty są. Ja raz kupiłem kiedyś i nawet jak było mniej "bonusów" to byłem zadowolony.

 

Co ty gadasz, ty masz VIPA za darmo jako Developer o_O.

Opublikowano

No ale kiedyś kupiłem, i teraz patrząc po tym co jest dostępne wg. mnie warto kupić.

Opublikowano

Wyśle mi ktoś na pw dobry skrypt na ryze + auto lasthitty? Bo osobiście znalazłem jakieś takie dość mierne (last hity nie działały)

167161466687770313241.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...