Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Ogólny poradnik


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 880
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi nie działa :blink: Zaznaczam skrypty ustawiam wersje latest w bolu i uruchamiam lol_launcher.exe. Mimo tego skrypty nie działają mi w grze

Opublikowano

Cały ten kod, w czym masz problem? O jaką strone ci chodzi?

 

 

Są darmowe konta, one wystarczą, nie musisz kupować vipa.

 

 

o forum bola.bo mi blad wyskakuje i mysle ze zle kopjuje

Opublikowano

Ten super skrypt do ryza odrazu jest w bolu czy trzeba go sciagnąć ?

gdzie pobiore cala aktualne liste skryptow

Opublikowano

Jak włączyć burst ? I czy muszę ciągle trzymać tą strzałkę w górę ? ...

 

Runtime Error : attempt to index global "posStart" (a nil value)

 

Trace : Script_30 (line 309) <<< jak to naprawić ?

Opublikowano

próbuje zalogować się od 2 dni i wyskakuje mi to:

 

78888694400596433412.png

 

 

co robic?

wyłącz zapore/ antyvir ? masz netframework 4 ?

 

Jak włączyć burst ? I czy muszę ciągle trzymać tą strzałkę w górę ? ...

 

Runtime Error : attempt to index global "posStart" (a nil value)

 

Trace : Script_30 (line 309) <<< jak to naprawić ?

poprawnie wklejony skrypt? spróbuj w grze kliknąć F9 (albo dwa razy)

 

Szwankują mi last hity, poza tym jak wygląda kwestia banów za ten program?

banów jeszcze nie było

 

Izzy, skrypt masz w tym temacie: http://www.mpcforum.pl/topic/971786-tut-jak-zostac-forumowym-prosem

a lista skryptów jest w programie + troche na forum botoflegends

Hejo

Opublikowano

Siemka, gdy włączam bola, i ustawiam po swojemu, po włączeniu meczu, nic sie nie dzieje, tak jakby incjet się nie wstrzykiwał.. Jeśli ktoś z was ma rozwiązanie prosiłbym o nie.

 

Poradziłem sobie z problemem, na włąsną rękę.

Opublikowano

a mi na wirtualnej maszynie (*windows xp*) wczoraj działało, a dzisiaj już nie ;f wyskakuje crash i wysłąć raport, czy nie to klikam nie i nic dalej ;f

 

Na oficjalnym forum już mi pomogli.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Kur*a cały czas mam błąd że nie mam "Dirext X Redist Juny 2010" Po drugie gdzie wrzucać te skrypty (Ryze).Jestem początkujący z tym BoLem... Zainstalowałem tego "Dirext X Redist Juny 2010" ale i tak wyskakuje mi błąd pomocy... Prosze od download do "Dirext X Redist Juny 2010"

Opublikowano

Kur*a cały czas mam błąd że nie mam "Dirext X Redist Juny 2010" Po drugie gdzie wrzucać te skrypty (Ryze).Jestem początkujący z tym BoLem... Zainstalowałem tego "Dirext X Redist Juny 2010" ale i tak wyskakuje mi błąd pomocy... Prosze od download do "Dirext X Redist Juny 2010"

 

Nie zainstalowałeś, tylko wypakowałeś ;) Później musisz odpalić z instalki Setup.exe ;]

Opublikowano

Jak się używa hacka na skin np. ryze'a?

 

po prostu zaznaczasz i wybierasz np 1= pierwszy skin (program zalicza też te niewidoczne skiny- tzn te wyłączone ze sprzedaży więc może się nie zgadzać kolejność ale to mały problem) ;d

 

ten jest łatwiejszy w użytkowaniu

Hejo

Opublikowano

Mam ten sam problem co @up Failed to download, wylaczałem anty vira,firewalla,nie mialem folderu Bol w roaming. Nie wiem oco chodzi.

Stwórz nowy folder BoL i będzie działać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...