Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Ogólny poradnik


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 880
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dlaczego grajac na bolu co chwile dostaje bug splat? dzieje sie to od dzisiaj nic nie zmienialem, reinstal bola nie pomaga ktoś też tak ma/miał ?

Opublikowano

Dla free userów już działa.

Wiem że niektórzy moga mieć taki problem, że po kliknięciu BoL'a, program sie nie odpala (sam tak miałem), wystarczy wtedy usunać folder BOL z AppData (start, wyszukaj lub uruchom, &appdata%)

Opublikowano

Cześć, ja mam zaś problem że gdy już włączam jakiś mecz lola, i już gdy wybiore postać i ma się włączać mecz, to wyskakuje że program się wstrzyknął, ale.. mecz sie nie uruchamia, tzn, wyskakuje ten napis league of legends.. ale dalej nic, nie uruchamia się okno wczytywania.

Opublikowano

A możesz napisać mi (na PW najlepiej) jak uruchomić coś do expa (100% dominion afk sam pisałeś)

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

Mój skrypt już chyba nie działa, ogółem polecałbym zainwestować w bota kevina albo trusa, sam używam tego od kevina i jest super :)

Dodam że w kolejnym update BOLa dojdzie nowy system przewidywania, ogółem mam okazje testować go obecnie, i działa świetnie, dużo lepiej niż ten stary :)

Opublikowano

Też tak wczoraj miałem, nie wiem może riot coś namieszał?

Opublikowano

Ja to już miałem z miesiąc temu, jakoś samo przeszło dośc szybko, tak samo jakies wyskakujące okienko z Bug Splashem i kick z clienta

Opublikowano

Oki, popytałem trochę i okazuje się że ( mi przynajmniej ), crashowało bo BOL nie jest na wersje klienta z ruskiego serwera.

Opublikowano

No ja właśnie pobrałem i jest lipa, bo po wybraniu postaci wyskakuje komunikat, że BoL się włączył, ale wyłącza się gra. Zostaje tylko klient.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

[01/10/13 15:44:13 - Katarina.lua] Runtime Error: attempt to index local 'file' (a nil value)
[01/10/13 15:44:13 - Katarina.lua] Trace: Katarina.lua (line 54) > if player == nil then player = GetMyHero() en... (line 2845) > if player == nil then player = GetMyHero() en... (line 2649) > if player == nil then player = GetMyHero() en... (line 2624) > if player == nil then player = GetMyHero() en... (line 2543)

[01/10/13 15:44:13 - Katarina.lua] Runtime Error: attempt to index upvalue 'ts' (a nil value)
[01/10/13 15:44:13 - Katarina.lua] Trace: Katarina.lua (line 73)

[01/10/13 15:44:15 - Katarina.lua] Runtime Error: attempt to index global 'KCConfig' (a nil value)
[01/10/13 15:44:15 - Katarina.lua] Trace: Katarina.lua (line 239)

[01/10/13 15:44:43 - Katarina.lua] Runtime Error: attempt to index upvalue 'ts' (a nil value) [360 times]
[01/10/13 15:44:43 - Katarina.lua] Trace: Katarina.lua (line 73)

[01/10/13 15:45:13 - Katarina.lua] Runtime Error: attempt to index upvalue 'ts' (a nil value) [566 times]
[01/10/13 15:45:13 - Katarina.lua] Trace: Katarina.lua (line 73)

[01/10/13 15:45:43 - Katarina.lua] Runtime Error: attempt to index upvalue 'ts' (a nil value) [564 times]
[01/10/13 15:45:43 - Katarina.lua] Trace: Katarina.lua (line 73)

[01/10/13 15:45:56 - Katarina.lua] Runtime Error: attempt to index global 'KCConfig' (a nil value) [21 times]
[01/10/13 15:45:56 - Katarina.lua] Trace: Katarina.lua (line 239)

[01/10/13 15:46:13 - Katarina.lua] Runtime Error: attempt to index upvalue 'ts' (a nil value) [655 times]
[01/10/13 15:46:13 - Katarina.lua] Trace: Katarina.lua (line 73)

[01/10/13 15:46:43 - Katarina.lua] Runtime Error: attempt to index upvalue 'ts' (a nil value) [532 times]
[01/10/13 15:46:43 - Katarina.lua] Trace: Katarina.lua (line 73)

[01/10/13 15:47:13 - Katarina.lua] Runtime Error: attempt to index upvalue 'ts' (a nil value) [525 times]
[01/10/13 15:47:13 - Katarina.lua] Trace: Katarina.lua (line 73)

[01/10/13 15:47:39 - Katarina.lua] Runtime Error: attempt to index global 'KCConfig' (a nil value) [140 times]
[01/10/13 15:47:39 - Katarina.lua] Trace: Katarina.lua (line 239)

[01/10/13 15:47:43 - Katarina.lua] Runtime Error: attempt to index upvalue 'ts' (a nil value) [781 times]
[01/10/13 15:47:43 - Katarina.lua] Trace: Katarina.lua (line 73)

[01/10/13 16:52:08 - Farm.lua] Runtime Error: module 'spellDmg' not found: no field package.preload['spellDmg'] no file 'C:/Users/Alex/Desktop/BoL\Scripts\Common\spellDmg.lua' no file 'C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.0.204\deploy\spellDmg.dll' no file 'C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.0.204\deploy\loadall.dll' no file '.\spellDmg.dll'
[01/10/13 16:52:08 - Farm.lua] Trace: Farm.lua (line 7)

[01/10/13 17:20:00 - Farm.lua] Runtime Error: read access to invalid object
[01/10/13 17:20:00 - Farm.lua] Trace: Farm.lua (line 79)

 

 

://

Opublikowano

Daj skrypty na pastebin albo w spoil albo w code, to ci pomogę.

Opublikowano

Jest ktoś wstanie wrzucić gotową paczkę zawierającą Biblioteki do bola ? nie rozumiem wprowadzania ich do tego cheata. Takie jak all class spell damage library itp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...