Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Ogólny poradnik


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 880
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak włączam bola to w okenku main pisze że BoL jest dostępny dla darmowych użytkowników od 16/07/2013. Program normalnie się uruchamia, ale nie będzie się injectował czy jak ?

btti.png

 

nfsw_ELOMELO.png

Opublikowano

@up to chodzi o VIP



@topic działa cały czas :D

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

@ILikeMC, to jest prawie nie wykrywalne no to jak mógł by ktoś dostać bana ?

 

J** 2 penty ryze :D

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

Co mogę robić źle jeśli dymek się pojawia że injected, a podczas rozgrywki nic żadnego efektu, pod spacją nic nie robi shift też, kompletnie nic.

btti.png

 

nfsw_ELOMELO.png

Opublikowano

Dzięki, tak właśnie myslałem. Miałem nadzieje że to co w BoL'u było napisane znaczyło, że jakieś opcje dodatkowe zostaną odblokowane 16. Źle to zrozumiałem. Dzięki za info.:D

btti.png

 

nfsw_ELOMELO.png

Opublikowano

Mi wyskakuje: You are missing Direct X Redist (June 2010), pleas[...].

A ja tego directax mam i co mam zrobić? Proszę o pomoc :D

@edit

ściągałem 2 raz i nic :/

Opublikowano

Wszystko robię dobrze, ale nic nie działa w trakcie gry, pomocy.

"A na ulti rozbija szampana na głowie przeciwnika

icon_wink.gif )

Pod Q rozlewa szampana (taki sam zamach jak toporem)

Ale co na E? Jak miałby przyciągać?"

 

-"Wsysanie do butelki ;o"

Opublikowano

Wszystko robię dobrze, ale nic nie działa w trakcie gry, pomocy.

ponieważ Free User może używać dopiero od 16 lipca

"Due to S3 latest update and VIP perks, BoL is only available for VIP users until 16/07/2013."

76886589258054029595.jpg

Opublikowano

Niby wkońcu ktoś coś takiego wymyślił ale wg. mnie większą satysfakcje daje zdobywanie samemu IP i Lvl'i .

To jest forum o czitach nie podoba się to wypad.

Personil_eune_38_1_logo.png


 


 

Opublikowano

Juz Dziala mówię ,ale są jakieś problemy z tym bolem co chwile bug splat.

 

 

 

 

@EDIT

 

 

Caly bol chyba bugniety na tym lolu . Na custom game mialem errory ,ale zadzialalo na 10 min potem ide walnac rankeda na smurfie a tu bugslapty 24/7 ,da sie to jakos naprawic czy nie ?

kxAyLut.png

Opublikowano

Jak włączyć tego bola ? najpierw włączam lola loguje się nie wchodze do gry i włączam bola czy inaczej ?

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...