Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][1.4.7] rpg.yonjicraft.pl - Najlepszy serwer RPG w sieci! [Frakcje][Questy][Skille][300 slot!][Expienie][Autorskie Pluginy][Non-Premium][No-Wl]


yonji94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA! Serwer jest przenoszony na nową maszyne, potrwa to 1-2 dni! Nowa maszyna pozwala nam na odpalenie 300 slotów bez lagów! Będę was informował o postępach w przenoszeniu serwera.

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ważna informacja! Trwa teraz propagowanie DNS i niestety domena rpg.yonjicraft.pl wskazuje na stary adres IP. Jeśli chcesz pograć zanim to się stanie korzystaj z IP: 188.165.212.161

 

 

@przepraszam administracje za doubleposta, lecz to jest bardzo istotna wiadomość odnośnie działania serwera

Opublikowano

Hahaha, to i biedny kashek coś od siebie wrzuci, chociaż pewnie nikt tego czytać zamiaru nie ma - otóż serwer jest przyjemny, nie mam nic do zarzucenia.

Przejście na maszynę, która niesie 300 slotów, niestety potrzeba więcej graczy, żeby się nie marnowało, laggów nie ma.. Co do administracji:

- yonji: prowadzi dobrze prosperujący serwer, nie jest jakimś tam debilem, który co drugie słowo robi błąd, fajny z charakteru

- Venince: łaa, am liebsten :3

- DimiGod: digimon! najbardziej lubiany przezemnie ze wszystkich KM

- Fryta: łaa, druga kobieta w ekipie <3

- JJLaRoche: mega budowniczy, fajny z charakteru ^^

- MarcinPL321: bubub; 3

- Ninja: kobietkaa :3

- Najkers: dimi2 xD

 

Pozdro, wielki król i władca całej krainy YonjiCraftu - kashek.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Uczeń
Opublikowano

Kyuuubii tylko polecenie takie słabe?

DO wszystkich którzy to czytają serwer ogarnięty z admiinistracją

zero lagów

Poprostu wejdźcie a się sami przekonacie :>

Pozdrawiam R18 :D

Opublikowano

Hahaha, to i biedny kashek coś od siebie wrzuci, chociaż pewnie nikt tego czytać zamiaru nie ma - otóż serwer jest przyjemny, nie mam nic do zarzucenia.

Przejście na maszynę, która niesie 300 slotów, niestety potrzeba więcej graczy, żeby się nie marnowało, laggów nie ma.. Co do administracji:

- yonji: prowadzi dobrze prosperujący serwer, nie jest jakimś tam debilem, który co drugie słowo robi błąd, fajny z charakteru

- Venince: łaa, am liebsten :3

- DimiGod: digimon! najbardziej lubiany przezemnie ze wszystkich KM

- Fryta: łaa, druga kobieta w ekipie <3

- JJLaRoche: mega budowniczy, fajny z charakteru ^^

- MarcinPL321: bubub; 3

- Ninja: kobietkaa :3

- Najkers: dimi2 xD

 

Pozdro, wielki król i władca całej krainy YonjiCraftu - kashek.

 

Uuu. Jak miło. :D

 

Zapraszamy. :)

J79BmzJ.png

Opublikowano

logo.png

 

Chciałbym cię zaprosić na nowe forum o grach !

- Możliwość wybicia się !

- Ogarnięta administracja !

- Wolne miejsca na Moderatorów !

- Możliwość uzyskania nowych nagród ! Przy pomocy w rozwoju forum !

- Każdy znajdzie dział dla siebie !

- Działy dla Programisty, webmastera, grafika i nie tylko !

 

Więc jeżeli chcesz się wybić ! Wejdź szybko na MGBoard !

Forum o grach MMO/RPG i nie tylko !

 

 

www.MGBoard.pl

logo.png

zbyt duża sygna

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...